Skocz do zawartości
RoZy

Film

Polecane posty

Witam jestem tutaj nowy ale zaczynam mocnym akcentem:)

Ostatnio na powrót wkręciłem się w klimaty MIAMI VICE i "zmałpowałem" Jedna z najbardziej kultowych scen w Realiach Gran Turismo 4

Tutaj jest fragment z serialu

a to moje wypociny;)

Wersja pierwotna:

Wersja alternatywna (nowsza)

Osobiście wole pierwszą wersje z Mx 5 jako miniaturową wersja Ferrari Daytona :)

Jestem Ciekawy waszych opinii. Piszcie co się podoba, a co można poprawić.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania tej krótkometrażowej (9 minut) produkcji fabularnej mojego autorstwa:

http://vimeo.com/11548078

Oto krótki opis produkcji:

Mind is The Prisoner to krótka opowieść o rutynie codzienności, która towarzyszy nam przez całe życie. Nie ma tu zaawansowanej fabuły, nie ma szybkiej akcji, podczas seansu z ust aktora nie pada ani jedno słowo. Głównym bohaterem jest tu bowiem nie mężczyzna, którego poczynania obserwujemy w filmie, ale wszechobecny, niezwykle ?gęsty? klimat wprost wylewający się z ekranu i głośników. Wszystko za sprawą artystycznych ujęć, efektów dźwiękowo - wizualnych oraz ścieżek muzycznych przygotowanych specjalnie z myślą o konkretnych scenach. Dzięki temu wszystkiemu pokazana w filmie rutyna może się okazać dla widza niezwykle ciekawym przeżyciem emocjonalnym. Nie samą rutyną człowiek jednak żyje, więc nie zabraknie także odwiedzin w drugim świecie, istniejącym niezależnie ? w świecie snu. W świecie bez reguł i monotonii. W świecie, który potrafi być fascynujący, a czasem ? śmiertelnie przerażający.

Jak jednym zdaniem można określić ten film? Konfrontacja dwóch odmiennych światów ? świata rutyny i pełnego absurdu (komiczna groza ? to tam możliwe) świata snu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Właśnie nagrałem z moimi przyjaciółmi amatorski teledysk do piosenki Honorebel ft. Pitbull - Now You See it (Buzz jankies rmx)

3 dni montażu i żadnego scenariusza - to opisuje pokrótce nasz filmik. Już od dawna robimy filmiki jednak nasze pożal się boże studio (Rumunisko "Pikczers") wreszcie

wykonało najlepszy ze wszystkich dotychczasowych filmik i choć przeczesaliśmy całego Googla i nauczyliśmy się internetu na pamięć ;p nie możemy znaleźć

pasującego dla nas konkursu filmów niezależnych.

Zdecydowałem się napisać

do was i dać wam linka do naszych filmików (ze szczególnym uwzględnieniem tego najnowszego, który jest wg nas najlepszy).

Proszę o komentarze.

Najnowszy filmik - http://www.youtube.com/watch?v=tmQM_zLjOSA

Filmik 3 - http://www.youtube.com/watch?v=eR0JZND_vXo

Filmik 2 - http://www.youtube.com/watch?v=K-uZup0ACjY

Filmik 1 -

Oficjalny blog naszego "studia" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Połączyłem utwór Celldweller - Ursa Minor (Electron mix) z 4 grami: Star Wars The Force Unleashed II, Star Wars The Old Republic, Starcraft II, Mass Effect II. Jest to filmik akcji postawiony na soczyste synchro z muzyką. Fabuła nie jest wymyślna, pokazać największych kozaków w znanej galaktyce haha :) ależ orginalnie :P. Muzyka mi cholernie wpadła w ucho i nie mogłem się powstrzymać, aby wyszukać jakieś epickie sceny i zrobić konkretny vid akcji.

a poniżej link do ściągnięcia jak komuś się spodoba.

---> klik <---

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alcik

Co do twojego filmu - kawał dobrej roboty :] Może i takiego gatunku muzyki nie trawię, ale montaż scenek z dźwiękami wypadł całkiem elegancko i widać, że poświęciłeś na sychro jakiś kawałek czasu ;D Przede wszystkim dobry wybór - jakieś wrażenie epickości zostało osiągnięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do kręcenia filmów. Mój znajomy chce nakręcić film w Runes Of Magic, jednak nie da się tam całkowicie wyłączyć interfejsu. Czy znacie może jakiś program do kadrowania? Żeby mógł sobie obciąć to co niepotrzebne. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania tej krótkometrażowej (9 minut) produkcji fabularnej mojego autorstwa:

http://vimeo.com/11548078

Oto krótki opis produkcji:

Mind is The Prisoner to krótka opowieść o rutynie codzienności, która towarzyszy nam przez całe życie. Nie ma tu zaawansowanej fabuły, nie ma szybkiej akcji, podczas seansu z ust aktora nie pada ani jedno słowo. Głównym bohaterem jest tu bowiem nie mężczyzna, którego poczynania obserwujemy w filmie, ale wszechobecny, niezwykle ?gęsty? klimat wprost wylewający się z ekranu i głośników. Wszystko za sprawą artystycznych ujęć, efektów dźwiękowo - wizualnych oraz ścieżek muzycznych przygotowanych specjalnie z myślą o konkretnych scenach. Dzięki temu wszystkiemu pokazana w filmie rutyna może się okazać dla widza niezwykle ciekawym przeżyciem emocjonalnym. Nie samą rutyną człowiek jednak żyje, więc nie zabraknie także odwiedzin w drugim świecie, istniejącym niezależnie ? w świecie snu. W świecie bez reguł i monotonii. W świecie, który potrafi być fascynujący, a czasem ? śmiertelnie przerażający.

Jak jednym zdaniem można określić ten film? Konfrontacja dwóch odmiennych światów ? świata rutyny i pełnego absurdu (komiczna groza ? to tam możliwe) świata snu.

No nie no, to jest klasa. Chwilami myślałem że oglądam Kubricka! Oby tak dalej!

No I bym zaproponował używać dłuższych ujęć. Po prostu taka ilość jump cutów których użyłeś w pierwszej połowie troche przeszkadza. Ale wszystko inne było świetne! Link jest w moich ulubionych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...