Skocz do zawartości
RoZy

Film

Polecane posty

Przyszła więc i na mnie pora. Tak więc zapraszam na swój kanał. Filmów na razie dużo nie ma ale mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie. Kanał cały czas się rozwija, a filmów przybywa.

Na razie głównie są filmy w pewnym sensie dla graczy ale i to się zmienia.

Tak więc zapraszam i zachęcam do komentowania.

KOLEKCJONERZY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sawomirkoodziejski.jpg

"Na nowej ścieżce życia. Suwalszczyzna" - intymna, skromna opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.

Sławomir Kołodziejski, obecnie pełniący funkcję podleśniczego w Wigierskim Parku Narodowym, to jeden z grupy tzw. "uciekinierów", czyli tych, którzy porzucili Warszawę na rzecz ciszy, spokoju i przestrzeni, jakie oferowała im Suwalszczyzna.

Zapraszam do obejrzenia:

Edytowano przez jojok21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Postanowiłem rozpocząć jakąś działalność na youtube i pierwsze "dzieło" oddać pod Waszą krytykę :) Z chęcią przeczytam jakieś komentarze dotyczące poprawek, jak i po prostu jakąś pochwałę ^^

Zapraszam do oglądania :)

http://www.youtube.com/watch?v=m8-MboaWFQo&feature=youtu.be

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała propozycja na przyszłość:

Nie przeciągaj tak okrutnie samogłosek, bo niestety strasznie się tego słucha i jest to denerwujące. Jedyne, co mi teraz przychodzi do głowy, to fakt, że się jąkasz i chcesz w ten sposób tego uniknąć. Niemniej, strasznie się tego słucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do filmów - tu mam mały wkład w przeróbce o tematyce słabego zakończenia w ME3.

Gdy dowiedziałem sie ze pierwsze, oryginalne zakończenie ma zostać "wzbogacone" tylko o kilkanaście minut filmików, które miały uzupełnić luki w podstawce. Trochę się martwiłem. Podczas oczekiwania na odpowiedź ze strony autorów oraz na "nowe zakończenie" powstawało wiele teorii (nie będę wszystkiego przytaczał ale najbardziej rozpowszechniona była ta o indoktrynacji).

Podczas tych kilku miesięcy przyglądałem się tym wszystkim opiniom, sam postanowiłem coś stworzyć. Osobiście oryginalne zakończenie nie przypadło mi do gustu a oto i dzieło tej mojej "dezaprobaty".

Jest to krótki film, a tak bardziej kolejna twórczość z serii "Hitler i pokój obrad" z filmu "Upadek".

LINK:

http://www.youtube.com/watch?v=fCmm5flkzC4&feature=plcp

==============

UWAGA![ZAWIERA spoilery co do zakończeń z ME3]informuję by nie było potem w komentach wylewania żali.

Opis:Hitler podczas planowania ostatecznego zakończenia swojej ulubionej gry, dowiaduje się o zaskakującej zawartości DLC.

Film został stworzony jako ukazanie emocji, które towarzyszyły niektórym graczom przy graniu w oryginalne zakończenie.Moje osobiste zdanie na temat obecnego - "Jest bardzo dobre, wątki zostały wytłumaczone"

Co do Extended Cut - Jestem usatysfakcjonowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Siemandero ! Witam wszystkich deyzowiczów...ocb ? Dobra bez pieprzenia głupot chciałbym was zaprosić na nowo powstały kanał poświęcony modowi DayZ, będą na nim umieszczane filmy, w których pokażemy wam nasze zmagania na Czarnorusi. Filmy będą różnego pokroju więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam !

Życzę miłego oglądania !

Ponieważ seria dopiero się zaczęła, chciałbym was prosić o komentowanie tutaj na forum jak i na YouTube, pisanie uwag, co się podobało a co wymaga poprawy. Jeżeli filmy naprawdę przypadły wam do gustu, to subskrybcji kanału(Nie nalegam oczywiście, każdy ma swój rozum). Jako deyzowicze będziemy się starać aby odcinki były jak najciekawsze i z czasem jeśli wyrazicie taką chęć, to wy będziecie wyznaczać cele naszych zmagań. Pozdrawiam ! Cross !

KANAŁ YOUTUBE: http://www.youtube.com/user/DayZPolska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to chciałbym zaprezentować rozgrywkę (na razie tylko jedna) z League of Legends w teamie Kog Mad Powah. To jest nasz debiut na YT, więc zapewne jeszcze wiele się będziemy musieli nauczyć. Ta rozgrywka jest w 4 częściach, ale na końcu każdej jest odnośnik do kolejnej. HD included. Mile widziana konstruktywna krytyka. Zapraszam do oglądania :).

Odcinek 1. część 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...