Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam - na urodziny planuję sobie zakupić 4 gry z PKK (nie chce mi się wydawać 50 zł na premierową jedną grę).

Dlaczego PKK - bo według mnie są tam gry bardziej interesujące dla mnie niż w takiej XK (nie licząc Seriousa HD i TDU)

Najbardziej mnie interesuje Divinity 2,Batman,Tomb Raider Underworld,Bioshock . Doradźcie mi czy te gry warto zakupić, które wy polecacie w zamian za te (mogą być inne serie ale do 30zł)

P.S Dodam że bardzo lubię gry akcji,strzelanki, bijatyki itd. (który gracz w takie gry nie grał :D)

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atari - Mortyr i Ubersoldier to wg mnie 3 liga ;P Red Orchestra jest grą dość dobrą. Nie świetną, nie bardzo dobrą, ale na pewno nie będziesz płakał za wydane pieniądze.

@ssdd112 - cóż, z tych gier które poleciłeś, na pewno warto kupić Batmana i Bioshocka. TR:U jest wg mnie grą dość słabą (chociaż grafika dostarcza niezapomnianych wrażeń), ale mnie się niezbyt podobała. Jeśli piszesz, że lubisz bijatyki - kupuj Street Fightera IV - obok Batmana nie ma sobie rónych (chociaż to są dwie gry o różnym klimacie). Co do Divinity 2 - ja nie grałem, ale CDA dało ocenę 3 bodajże... Nie ufam tej grze. Na Twoim miejscu wybrałbym Obliviona, bo to jedna z najlepszych gier z PKK i najlepszych "nowożytnych" RPG'ów w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - no nie mów, że Obliviona nigdzie nie ma. To jest tak znana gra... Pójdź do pierwszego lepszego Empiku i na 100% będzie. A jeśli nie (w co wątpię), to poproś, by Ci zamówili. No, ale jeśli chcesz coś jeszcze innego, to poleceam Devil May Cry 4 w ramach slashera - naprawdę świetna gra, można przy niej spędzić wiele miłych chwil kręcąc coraz lepsze kombosy. Jeśli o FPSy idzie, to proponuję Preya - grę niedocenioną, ale prze-świe-tną! Jeśli nie grałeś, to nadrób zaległości koniecznie! Oprócz tego mogę polecić jeszcze Maxa Payna czy Hitmana Krwawą Forsę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo jak ostatnio byłem w moim empiku to mimo najgłębszych starań obka nie było a zamówić nie mogli bo zabrakło w magazynie (chyba tak szybko się sprzedał). Cóż jak będę miał urodziny to naciągnę rodziców żeby iść do empiku po SF IV,BioShock,Batman i DMC 4

Teraz odkryłem że Preya i Obka nie ma w empiku. Zawsze jak patrzę w sklepie internetowym empiku to wiem że u mnie też nie będzie (zawsze tak jest - wielokrotnie sprawdzane. Odnośnie obka to sam nawet sprawdzałem)

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Empik? Ja swojego Obliviona zamówiłem na muve.pl. Btw. Ja za premierówki (całkiem nowe i w świetnym stanie) płacę od 2 do 10zł, niedawno wygrałem Sacreda 2 za 2,50zł z kompletnym zestawem. Wystarczy pilnować aukcje na Allegro wieczorami.

Moje pytanie - Znacie jakieś dobre gry stawiające na "zabawę z fizyką"? Coś w stylu Dark Messiah, Portalów czy Penumbr.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wybacz ale nie mam specjalnego zaufania do sklepów typu muve.pl. Wolę odebrać osobiście niż płacić za przesyłkę i nie wiadomo w jakim stanie dojdzie ( a później nie chcę składać reklamacji i czekać nie wiadomo ile). Poza tym Empik ma promocję - jeśli kupię u nich w sklepie online to za cztery gry zamiast 120 zł to zapłacę 102 zł (18 zł w kieszeni).

Jeszcze nie wiem jak to będzie - może się przekonam do ich sklepu jednak dobrze by było gdybym mógł jechać po grę. Jednak nie - tam mam 105 zł + przesył 10 zł co daje 115zł. Wolę empik, wydać 102 zł i mieć 4 gry w tym Bioshock i Batman a reszta to SF IV i DMC 4

A do Allegro nie żywię zbytniej chęci kupowania tam czegokolwiek oprócz karmy dla psa - raz koledze gość który miał 100% pozytywów przysłał grę to zatrzaski były połamane o instrukcji nie wspominając. Trochę to dziwne bo tekturka była jak nowa. Później chciał wystawić negatywa ale kolega postraszył go że jak nie to złoży sprawę na allegro. Gość wycofał negatywa i sam po grę przyjechał oddając kasę.

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, niektórzy to po prostu mają pecha, mi nigdy nie zdarzyła się żadna nieprzyjemność związana z zamawianiem przez internet. Tylko raz z gram.pl, dostałem uszkodzonego facehuggera w EK Aliens vs Predator, ale zwrócili mi koszt gry razem z przesyłką, więc nadal mam do nich zaufanie. Ja wolę jednak zamówić gry przez internet i mieć z głowy, bo z dojazdem do jakichś sklepów mogę mieć problem (mieszkam na wsi, do najbliższego Media Marktu/Empiku mam jakieś 40-50km).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca kupić taki pakiecik gier ? Batman AA,Divinity 2 (grałem na steamie w demko - gra miodna,bardzo mi się spodobała. Nie rozumiem jak CD-A mogło dać tylko 3),Street Fighter IV i Bioshock ? Z DMC 4 zrezygnowałem - zdecydowanie nie mój klimat a nawet jeśli to pożyczę od kolegi płytkę z CD-A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmana to jedna z najleprzych gier jakie grałem ja kupiłem w ciemno i byłem bardzo zadowolony. Bioshock dobra gra warta uwagi ale tak od polowy staje się juz troche nudna oraz nie tak straszna jak na poczantku. SFIV miłe mordobicie ale czasami jest naprawde wkurzająca i bez dobrego pada nie da się wykrecić niektórych combo lub finisherów.

Edytowano przez Lordgraver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca kupić taki pakiecik gier ? Batman AA,Divinity 2 (grałem na steamie w demko - gra miodna,bardzo mi się spodobała. Nie rozumiem jak CD-A mogło dać tylko 3),Street Fighter IV i Bioshock ? Z DMC 4 zrezygnowałem - zdecydowanie nie mój klimat a nawet jeśli to pożyczę od kolegi płytkę z CD-A

Batmana warto, co do reszty to nie wiem, bo jeszcze nie grałem. Może jeszcze zastanów się nad Oblivionem i Kane&Lynch, które także są dość ciekawe i zasługują na uwagę w tej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zastanów się nad Oblivionem i Kane&Lynch, które także są dość ciekawe i zasługują na uwagę w tej serii.

O Obku już pisałem że nie ma w empiku (ani na stronie ani w moim) zaś w Kane'a grałem z pełniaka z CD-A

A Sacred 2 wogóle mnie nie przekonał. Jakiś nudny i taki powolny.

Tak samo sądzę patrząc na gameplay - w ogóle nie mój styl. W ogóle patrząc na gameplay odnoszę wrażenie że ta gra bardzo przypomina mi diablo którego niezbyt lubię aczkolwiek grałem

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra przygodowa z ciekawą fabułą, po polsku lub angielsku - nie liczy się grafika, byleby odpaliła na win7.

Może to być typowy point&click, może być jakiś mix. Najbardziej, jak już wspomniałem liczy się fabuła, a w drugiej kolejności humor.

Nie proponujcie tylko produkcji typu Runaway, Syberia, Fahrenheit lub podobnych, ogranych przez większość graczy.

Z nowszych - nie interesuje mnie w tym momencie Gray Matter, Machinarium oraz The Abbey - choć na pewno w ciągu roku przejdę przez te tytuły.

Fabuła The Abbey - na podstawie znalezionych w Internecie informacji - z pewnością by była mi bliska.

Dzięki z góry, pozdrawiam! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...