Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Draco97 - pfff... a co to za pytanie? Ty się naprawdę zastanawiasz nad Hunted? Nie myśl ani chwili dłużej, tylko bierz AC Brotherhood! To wspaniała, dopracowana gra z pięknym światem, możliwością zarządzaniem zakonem Assassynów i ogólnie to jest wielki hit, a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakimś Hunted... Raz, że AI jest tam bardzo głupie, dwa, gra wygląda, jakby wyszła w 2006 roku a 3... no, gra jest ogólnie niedopracowana. W dodatku Brotherhood ma multi (bardzo uczęszczane), a Hunted tylko co-opa. Bierz i Assassin's Creeda i idź się spowiadać, że nie chciałeś go kupić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś podać jakieś ciekawe gry przygodowe podobne do gry Heavy Rain, tylko prosiłbym żeby ta gra była na PC. W Fahrenheit już grałem więc prosiłbym o inne tytki. Z góry dziękuje :)

W Black Mirror II pewnie grałeś, a jak nie to polecam gorąco. Art of Murder mi przypadła do gustu.

Generalnie w te gry grałem, i są godne uznania wg. mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spory dylemat. Interesują mnie 3 gry - Medal of Honor (2010), Alpha Protocol i Dawn of War 2. Co wybrać? Wiem, że ciężko powiedzieć, bo każda gra to inny gatunek, ale byłbym wdzięczny za przedstawienie mi wad i zalet tych trzech produkcji.

Bierz Alpha Protocol, bo to bardzo dobra gra. Takiej ilości wyborów i prowadzenia fabuły jeszcze nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel1897 - Gdybym ja miał wybierać, to tylko między DoW II a Alpha Protocol. W Medala nie grałem, więc ciężko mi coś o nim powiedzieć, ale ..

Dawn of War II - znakomite połączenie strategii i rpg w świecie Warhammera. Tylko problem tkwi w tym, że jest tu więcej RPG niż RTS i trochę się zawiodłem na tym tytule. Zdecydowanie wolę pierwszą część. Na + jeszcze bardzo wciągająca fabuła i drednoty :)

Alpha Protocol - powiew świeżości w tym segmencie gier. Genialne połączenie gry akcji TPP i RPG - modyfikacje wyglądu bohatera, wiele wariantów broni, świetna fabuła i model walki.

Osobiście skłaniam się ku poleceniu Ci Alpha Protocol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Jakie godne polecenia przygodówki podobne do Syberii i Syberii II?Dodam że Syberia była moim pierwszym doświadczeniem tego typu gdyż wcześniej ten gatunek gier w ogóle mnie nie interesował.Gdy zagrałem wciągnęła mnie bez reszty, tyle tylko że często później korzystałem z solucji.Lecz myślę że przy pierwszym razie mogę to sobie wybaczyć dodając fakt że wcześniej grałem przeważnie w FPS.Przy drugiej części się poprawię, bo choć w nią nie grałem od razu wiem że mi się spodoba.

Interesują mnie gry w dystrybucji pudełkowej i najlepiej jakby były dostępne a nie jakieś stare unikaty (tu żeby nie było że obrażam gry typu TLJ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne hmm... nic takiego mi do głowy nie przychodzi, ale z przygodówek mogę śmiało Ci polecić m.in.: Dreamfall - połączenie akcji i przygodówki, kontynuacja TLJ; The Next Big Thing - nieźle pokręcone, Runaway Przewrotny Los lub którąś z części Black Mirror (ciężki i mroczny klimat) - tylko przy tym tytule trzeba znać fabułę od 'podszewki', co wiąże się z przejściem pierwszej części, niestety ciężko dostępnej. Ciekawe są też Art of Murder np. Klątwa Lalkarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w demo i ciężko mi coś o tej grze powiedzieć. Spodobała mi się grafika oraz język i komizm bohaterów. Po więcej odsyłam tu -> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14868 i do recenzji w CDA. A na płytce w numerze majowym jest właśnie demko TNBT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... Kto z Was zna jakieś klimatyczne gry z możliwością dużej modernizacji świata... Jednym z takich tytułów jest Minecraft, lecz czy to wszystko?... Podajcie parę tytułów podobnych do tego... Z góry dzięki.

Terraria ;) a chodzi ci o gry z dużą modernizacją świata w sensie rozwałki czy budowania? Bo jak rozwałki to stary ale jary mercenaries 2 world in flames; jeśli o budowanie to gry z serii anno, a tak typowo podobne do minecrafta to chyba żadnej bo ta gra jest pewnego rodzaju innowacją na rynku :) chociaż mogę się mylić pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim

Nie wiem czy napisałem w odpowiednim dziale ten temat ale jeśli nie to proszę go nie usuwać ale tylko przenieść .Więc tak mój problem polega na tym że mam słabego PC i nie mam dużego wyboru pomiędzy grami które mi pójdą na mojej słabej grafice .No może jest spora kolekcja ale nie wszystkie mi się podobają .Więc szukam gier które będą mi działać na tej grafice i w tematyce strategi i ciekawych szczelanek i może jeszcze wyścigówek .Podam jeszcze potrzebne specyfikacje mojego sprzętu bo niektórym mogą być one potrzebne :

---

Grafika: Nvidia 64 mb

Procesor: Intel 1.7 Ghz

Pamięć ram: 512 mb

---

Bardzo proszę wszystkich o pomoc i z góry bardzo dziękuje wszystkim którzy postanowili pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek

Jeśli chodzi o strategie to ja polecam gorąco serię Age of Empires. Każda z nich powinna ci spokojnie odpalić (choć nie ręczę za trójkę, bo spełniasz jedynie minimalne).

Ze strzelanek to chyba dwie pierwsze części Call of Duty, pierwsze części Medal of Honor, Soldier of Fortune, Return to Castle Wolfenstein, itp.

Na wyścigówkach się kompletnie nie znam, więc jedyne co mogę polecić to jakieś stare NFS-y albo TOCA Race Driver.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek - ze strategii to bierz Empire Earth 2, pierwszego Miedievala albo Rise of Nations: Rise of Legends. Z FPSów tak jak radzi kolega pierwsze Call of Duty, Medal of Honor lub Painkillera. Ze ścigałek jakieś pierwsze NFSy, Drivera lub Midtown Madness.

@pankamilek - Bad Company 2, ofc. Multi w BC2 jest po prostu GENIALNE! Jak dla mnie lepsze od Modern Warferów, bo można wszystko rozwalać. A MoH multi to nie wiem, ale na pewno i tak jest słabsze od BC2 :tongue:

@down - to po co pytasz o BC2, skoro już grałeś i Ci się znudziło?...

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...