Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Skład pakietu:

Heroes of Might and Magic III: Restoration of Erathia

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death

Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm

Heroes of Might and Magic IV: Winds of War

Heroes of Might and Magic

Heroes of Might and Magic II: The Succession Wars

Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty

Tak to wygląda.

5 dych, gdyby nie to że na gram.pl nie można odebrać paczki w Kielcach to bym kupił 5 część z dodatkami za 60 PLN a dopłacając 1 pln dostałbym pakiet 1-4 (lista wyżej) gratisowo...

Chyba kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, mógłby ktoś polecić mi jakiegoś dobrego humorystycznego RPG-a z opcją co-opu? Najchętniej w klimatach Fallouta, ale niekoniecznie. Podobała mi się seria Gothic i Fallout, Torchlight, z kolei nie przypadł mi do gustu neverwinter night. Moje platformy to X360 i PC. Mam nadzieję, że coś uda się wymyślić.

Magicka odpada ze względu na wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kontakt

Nie znam takiej gry z trybem kooperacji, jednakże jeśli szukasz RPG z humorem, to może spodoba Ci się The Bard's Tale. Gra przewinęła się już chyba przez Kolekcję Klasyki, więc powinieneś ją dostać na allegro za grosze (nówka za circa 10zł). Ewentualnie szukaj w koszach w hipermarketach, nie takie sztuki się trafiało ;).

@activs

Z tego co pamiętam, to Gears of War miał ciekawy tryb kooperacji (ale gra swoje lata ma i nie wiem czy to nadal działa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt - humorystyczny rpg ? DeathSpank - na PC i X360 (chociaż, brak wydania w Polsce może być malutkim problemem). Proponuje również Overlorda i Overlorda II - również na obie platformy :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio kilka filmów o "podwodniakach" i naszła mnie chęć spróbowania sił w jakże egzotycznym dla mnie gatunku symulatorów okrętów podwodnych. Jakie tytuły możecie polecić dla osoby która nigdy w nie nie grała? Gra musi spełniać trzy warunki:

1. Możliwość ustawiania realizmu (chodzi o to żeby można było z gry zrobić strzelankę jak i pełnoprawną symulację).

2. Ładna grafika.

3. Ciekawa.

Wolałbym, aby była to gra w której można sterować nowoczesnymi okrętami atomowymi, ale nie wiem czy takie są. Jeśli nie to może być dziejąca się podczas II WŚ.

Edytowano przez Maqis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maqis - pierwsze co mi przychodzi do głowy to seria Silent Hunter: najlepiej oceniono podajże bodajże, IV ale osobiście grałem w V - która jest zabugowana, ale po zainstalowaniu kilku patchy, gra staje się grą na poziomie "piątki". Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, aby była to gra w której można sterować nowoczesnymi okrętami atomowymi, ale nie wiem czy takie są. Jeśli nie to może być dziejąca się podczas II WŚ.
Jak dla mnie seria Silent Hunter skończyła się na Kill'Em All trzeciej części. Chociaż czwórka też zebrała pozytywne recenzje. Obydwie nie kosztują zbyt dużo, przewinęły się już przez tanie serie.

Dochodząc do sedna sprawy-w tym gatunku niezbyt wiele się dzieje. Jeśli koniecznie chcesz dowodzić atomowym okrętem podwodnym, to pozostają hardkorowe symulacje typu Dangerous Waters (dawno temu było w CD-A) czy SubCommand (Jane's 688(I) może wydać się trochę zbyt stara, jeśli zwracasz uwagę na zbędne bajery jak podgląd 3D w czasie rzeczywistym). Jednakże poziom trudności odrzuca większość "zwykłych" graczy. Bynajmniej nie wygląda to tak, jak w filmach-zanurzenie, pingnięcie aktywnym sonarem i wystrzelenie torpedy :). A granie z włączonymi asystentami IMHO mija się z celem, bo gra sprowadza się do nawigacji i wciskania kilku guzików. Proponowałbym zatem sprawdzić się najpierw w nieco prostszych grach typu właśnie SH (choć po zainstalowaniu modów gra staje się diablo trudna, a momentami irytująca). Nie ma co od razu zanurzać się na głęboką wodę ;).

SubCommand i 688I H/K znajdują się w zbiorczym wydaniu Sonalysts Naval Pack, na allegro za dychę :). Silent Huntery 3-4 przy dobrych wiatrach też za tyle dostaniesz (trójka z przesyłką daaawno temu kosztowała mnie 7zł :)). A piątka po premierze niezwykle szybko staniała, kolekcjonerka w MM kosztowała circa 50zł.

najlepiej oceniono podajże, IV ale osobiście grałem w V - która jest zabugowana, ale po zainstalowaniu kilku patchy, gra staje się gra na poziomie "piątki".

Przepraszam, ale czy rozumiesz co znaczy słowo podajże, a co bodajże? Ponadto proponowałbym zastanowić się, zanim postawisz przecinek-momentami wygląda to mocno żenująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyscie mi polecic jakies dobre i tanie rpg,strategie,fps,itp(czyli jakies podobne gatunki) nie sportowe, wyscigowe(do ktorych nie nie mam ale po prostu ich nie kupuje, ale gdyby byl np nfs shift w cda to bym zagral), bijatyki jak street fighters, teken, mortal combat, nie symulatory.

gry ktore nie wymagaja polecen: dragon age, crisis, TW shogun, mass effect.

gry o ktorych chcialbym znac opinie:(wiedzmin, assassin, bioshock,alien vs predator, stalker, fear(poza 1)) -wszystkie czesci

inne gry w ktore gracie, sa fajne i mizernie lub w ogule nie dzialaja na kopmie P:1,6ghz, KG:256mb R:512mb (np gothic 3 lub hellgate london ( zacinaja sie jak cholera (jakby co to to jest taka choroba wink_prosty.gif ale są super, moze dla tego nie wchodza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@ z kumplem grałem w stalker Cień czarnobyla na takim komputerze :D Jeśli masz karte graficzna z shader 2.0 to powinno ci na minimlanych odpalić ale głowy nie daje :P W stalkera gra sie przyjemnie zwłaszcza w nocy i z słuchawkami :D dobry miks FPS z RPG z naciskiem na FPS. Jak dla mnie jest to bardzo klimatyczna gra chociarz nie każdemu może się spodobać ma pare bugów i brakuje paru bajerów np. naprawa sprzetu ( dodano dopiero w nastepnych częściach ) ale da się grać.

Edytowano przez Lordgraver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...