Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@matis9988 - RPG - Fallout New Vegas, Dungeon Siege III. FPS - Borderlands, Bioshock 2, Mafia 2. Myślę, że coś wybierzesz. Jeśli idzie o Mafia czy Bioshock - ja bym wziął Mafię.

To wezmę Mafię 2.Już od dawna chcę kupić tą grę, ale zawsze kupowałem jakieś inne gry.Lepiej wziąć zwykłą Mafię 2 czy tą z dodatkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matis9988 - muszę się zgodzić z luki'em970 - jeśli brać Mafię II, to samą podstawkę, bez dodatków.. Miałem okazję zagrać zarówno w podstawkę jak i dodatki, i stwierdzić muszę, że podstawkę uważam za grę genialną.. Wciągnęła mnie bez reszty, zagrywałem się w nią i bardzo przyjemnie mi się grało.. Po jej ukończeniu zabrałem się za dodatki - i obraz gry drastycznie się zmienił - niestety na gorsze :down: Podsumowując: jeśli różnica cenowa nie będzie duża, to możesz się skusić na edycję z dodatkami. Lecz jeżeli różnica cenowa będzie większa, to radzę zakupić samą podstawkę :wink:

Szymon22 - ja to bym wziął HoMMa V z dodatkami, bo za grami typu World in Conflict nie przepadam :P

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi tu ktoś pomoże :P ?

Ostatnio odgrzebałem zauroczony filmami heavy metal odgrzebałem grę z 2000 roku pod tytułem heavy metal f.A.K.k. 2 i wiecie, co miło mi się grało dziś przeszedłem. Łatwa ale nie za łatwa gra tpp z sieczka w roli głównej z ciekawą heroiną. I właśnie pytanie jaka inna grę w podobnym klimacie moglibyście mi polecić może Rune z 2000 roku. Nie mniej schylałbym się w stronę gry z bohaterka może Alicja byłaby dobrym wyborem. Sam jestem może nie takim dinozaurem, ale te pierwsze i dalsze gry w 3d nie są mi straszne byleby dawało frajdę jak F.A.k.k. 2 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi tu ktoś pomoże :P ?

Ostatnio odgrzebałem zauroczony filmami heavy metal odgrzebałem grę z 2000 roku pod tytułem heavy metal f.A.K.k. 2 i wiecie, co miło mi się grało dziś przeszedłem. Łatwa ale nie za łatwa gra tpp z sieczka w roli głównej z ciekawą heroiną. I właśnie pytanie jaka inna grę w podobnym klimacie moglibyście mi polecić może Rune z 2000 roku. Nie mniej schylałbym się w stronę gry z bohaterka może Alicja byłaby dobrym wyborem. Sam jestem może nie takim dinozaurem, ale te pierwsze i dalsze gry w 3d nie są mi straszne byleby dawało frajdę jak F.A.k.k. 2 ;]

Rune jest zaiste miodne. Z bohaterką polecę Ci "Drakan"(a). Świetna stara gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runa liznąłem i właściwie jest cięższy od fakka 2 ale właściwie to jest to czego szukałem ;]. A co do Drakana to wiem że 2 wydana została na ps2 ciekawi mnie jak będzie chodzić na emulatorze ;/ ale pierw trzeba złapać 1 :P btw można tam ustawić napisy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić Fallout New Vegas czy Fallout 3 GOTY? Która dostarczy lepszej zabawy?

W obie grałem ale f3 bez dodatków co do new vegas to ma więcej wspólnego z falloutem niż f3 rożne ścieżki rozwoju kilka frakcji do tego klimatyczne dlc nie to co w f3 gdzie masz porwanie przez kosmitów w jednym dlc :P. Obie gry umożliwią na ściągniecie dużej ilości contentu od moderów. Ale gdy grałeś w poprzednie fallouty to polecam F:NV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem po co ten przedział, ale jeśli chcesz nowe gry to proszę: Bioshock 2, F3AR, OF : Red River, Bulletstorm, K&L 2: DD, Sniper: Ghost Warrior, Borderlands, Stalker Zew Prypeci.

Pierwsze co m ido głowy przychodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Witam1 Nigdy nie grałem w strategię, i tak jakoś mnie do tego gatunku korci.Jaką byście mi polecili, dla początkującego oczywiście.Lubię realia IIWW, myślałem nad Company of Heroes.Dobry wybór?Chodzi mi o dobrą strategię nie jakiegoś gniota który odepchnie mnie przy pierwszym podejściu.A nuż by mnie ten gatunek zaciekawił? A no i gra ma ruszyć na moim kompie, dlatego od razu wpadłem na CoH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A co więcej na temat tego CoH mógłbyś powiedzieć?Gra jest trudna, jaki poziom na początek ustawić ażeby nie było za bardzo hardcorowo? Gameplay jest OK?Nie za nudny? Na ile gra starczy bo nie lubię przesadnie krótkich ale i długich które ciągną się w nieskończoność (mówię tu o grach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić? Nie mogę się zdecydować.

Settlers 7: Edycja Kolekcjonerska za 70zł + GTA IV Complete za 60zł

czy

Dead Space 2 za 130zł + Crysis 2/Dragon Age 2 za 1zł?

Wybór byłby prosty gdyby nie nagła promocja EA z drugą grą za 1zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...