Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@EverybodyLies - Kampania BC2 to kicha. Góra 4 godziny i po grze, choć przyznam, że nawet ciekawa jest.

Nowszy FPS, to znaczy jak nowy? Bo można uznać nawet takiego z 2007/08 jako nowszego...

Jako najnowszego dobrego FPSa polecam Crysisa 2, bądź jego poprzednie części, bo mimo tego, że gra jest z 2007 roku, to nie odstaje od tych z roku bieżącego ;)

EDIT: @lubro - widzę, że zgadzamy się w każdej sprawie, z tym że ja o minutę później :D

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika lepsza niż w Hitmanie - pytanie tylko w którym ? Od Krawawej Forsy to ciężko coś znaleźć w tych klimatach. Wspomniałeś o SC ? Bierz jak najszybciej trylogię SC z PKK - cena 20zł w empiku lub 30zł w innych sklepach. Gry są świetne i każda trzyma równy, mocny poziom. Jeśli masz ochotę do trylogii możesz również dorzucić Double Agent - również z PKK - gra graficznie przypomina Hitmana BM ale poziomem gry już nie dotrzymuje tempa poprzedniczkom - co nie oznacza, że nie warto jej kupić.

Stanowczo odradzam Conviction - to już nie jest skradanka tylko wybuchowa jatka na całego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić król artur złota edycja? Czy gra wciąga? I czy napawde jest dobra? Bo recenzje są bardzo mieszane od mocnych 9 po słabe 6. Zciekawił mnie bo to taki total war z domieszką HoMM. A o ile gra jest dobra to się opłaca. Bogate wydanie (jak zawsze w złotej kolekcji [oby]) i długa gra z 4 dodatkami. To jak z nią jest? Czy lepiej kupić two worlds 2?

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś gry łączące elementy RPG z budową miasta? Oczywiście poza Spellforce i Majesty. Chodzi mi o gry w których np. bohaterem nabijamy kabzę i kupujemy nowe budynki itd... Interesują mnie też gry z zombie, np w budowanie fortu i ratowanie ocalałych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam kampania w BC2 bardzo się podobała. Nie rozciągała się, była dość intensywna, całkiem fajnie to wszystko wyjaśniono fabularnie, a jeszcze do tego świetny polski dubbing. W Crysisa nie grałem (jeszcze ;) ), więc Ci nie podpowiem nic, ale zawsze coś pomogłem w wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...