Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

StarWars15

Z tych wszystkich wymienionych przez Ciebie gier to ja bym wziął pakiet Uncharted 1, 2 i InFamous :smile: Nie wziąłbym reszty, bo po prostu nie lubię takich gier :P Ale jeśli Ty lubisz wszystkie gatunki reprezentowane przez zapodane przez Ciebie tytuły, to masz problem :trollface: A jeśli tak jest, to nie wiem co Ci doradzić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym was poprosić byście podali mi nazwy gier symulatorów lotniczych które pójdą z kartą graficzną 128 mb.

Np: Red Baron.

Prosze o nie usuwanie mojego tematu tzn. chodzi mi o "Szukam gry" LINK -------> http://forum.cdaction.pl/index.php?act=ann...;f=37&id=27

I nie wiem właśnie czy mój temat do tego się zalicza... chyba nie, ale na wszelki wypadek właśnie o tym pisze.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam zamiar kupić sobie jakąś gierkę z PKK lub EK bo teraz nie mam zabardzo w co pogrywać .A póki co kasą też nie grzeszę :tongue:. Co byścię polecili dla fana RPG i strategii. Myślałem o:

Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy ( bo zaciekawiła mnie ta gierka)

Mass Effect ( bo uwielbiam gry BioWare)

Jeśli nie te to cobyścię polecili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Francesco - może Combat Wings - do kupienia allegro albo może w tekturkach City Interactive. Tylko czy to się do symulatora zalicza ? :wink:

@lunatyx - uwielbiasz gry BioWare i się zastanawiasz ? Mass Effect oczywiście - godziny wciągającej fabuły, intrygująca intryga :tongue: ciekawi bohaterowie i ogólnie kozacka hybryda gry akcji i rpga. Gwarantuję, że zasysa graczy i to doszczętnie. Jak Ci się spodoba to sięgniesz po "dwójkę" i w marcu "trójeczka" :) Jeśli chodzi o strategię to ja bym wybrał Tropico 3 - sam mam i pogrywam już bardzo długo. A tak btw to fajnie być przez chwilę niczym Fidel :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam zamiar kupić sobie jakąś gierkę z PKK lub EK bo teraz nie mam zabardzo w co pogrywać .A póki co kasą też nie grzeszę :tongue:. Co byścię polecili dla fana RPG i strategii. Myślałem o:

Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy ( bo zaciekawiła mnie ta gierka)

Mass Effect ( bo uwielbiam gry BioWare)

Jeśli nie te to cobyścię polecili?

Bierz Mass Effect, dostarczy Ci zabawy na kilkadziesiąt godzin. Ze swojej strony polecam jeszcze m.in. Obliviona, Tropico 3, Bioshocka czy S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Starcraft 2

- Mortal Kombat

- Red Dead Redemption

- L.A. Noire

- Assasin's Creed: Brotherhood

Którą grę wybrać? Jaki gatunek, jaka grafika, udźwiękowienie itp. to sprawy drugorzędne. Dla mnie najważniejsze jest to, przy której spędze najwięcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...