Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Silverbuu - strategie: Company of Heroes, Age of Empires, Empire Earth, Men of War, Order of War; FPS: Borderlands, Left 4 Dead, Battlefield: Bad Company 2, Brothers in Arms, Rainbow Six, Homefront; RPG: Oblivion, Gothic (obojętnie który, chociaż wcześniejsze mają bardzo słabą grafikę, więc polecam od trójki wzwyż), Risen, Jade Empire, Two Worlds, Dragon Age (II)

@luklic - opłaca się, baaardzo wciąga :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich użytkowników. Kieruję ja do was pytanie pewne. Mianowicie: która gra lepsza, moloch Blizzarda czy interpretacja ksiąg Tolkiena?

Osobiście nie grałem w żadną z tych gier a mam do wyboru. Niestety, nie widzi mi się instalowanie obu na raz i sprawdzanie ich równolegle (ach, jakże mało miejsca na dysku).

Proszę was, drodzy gracze, o radę i porównanie. Czy mam zacząć grać w Świat Wojennego Rzemiosła czy też w Władcę Pierścieni na Linie (nazwy specjalnie tak tłumaczę)?

Jeżeli byłoby to możliwe, to czy dacie dowód, dlaczego dana gra jest lepsza od przeciwnej? Nie mówię tutaj o ogólnikach, jak na przykład grafika (samo takie powiedzenie), tylko o konkretach.

Liczę na was i proszę o odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ,

dla brata poleciał cod : black ops (oczywiście jeszcze nie dostał bo ma urodziny za 4 dni)

a dla siostry simsy 2 i ghost of sparta (dostałem od kolegi bo już w niego nie grał)

kolejna rzecz, bo mój kolega (nowy) też ma niedługo urodziny i mam dylemat między grą a ...

Albo Bulletstorm albo boosty w grach w które gra (mmo) League of Legends i Battleforge (potrafi grać kilka godzin w tą jedną gre a do innych mmo to go nie ciągnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, drodzy gracze, o radę i porównanie. Czy mam zacząć grać w Świat Wojennego Rzemiosła czy też w Władcę Pierścieni na Linie (nazwy specjalnie tak tłumaczę)?

Dla mnie osobiście WoW.Płacisz abonament i nic więcej Cię nie interesuje. Mikropłatności kosztują nieco więcej jeśli chce się z gry wyciągnąć wszystko.

LotRO ma też nieco więcej skomplikowanych mechanizmów i bardziej rozwinięty Role-Play niż WoW. Z drugiej strony dzieło Blizzarda jest o wiele większe, więcej tam ludzi, a co za tym idzie więcej do roboty.

Moim zdaniem WoW jest łatwiejszy, prostszy i więcej w nim rzeczy do roboty. LotRO z kolei będzie lepsze jeśli wciągniesz się w grę na dobre i spodobają Ci się nierzadko skomplikowane mechanizmy rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem największym fanem strategii i nie jestem w strategiach profesjonalitą, ale je lubię.

Dużo słyszałem o tej grze, zwłaszcza o multi, i chciałbym w multi właśnie grać ale jak mówiłem nie jestem profesjonalistą i w multi raczej słabo by mi szło.Więc nie wiem czy opłaca mi się gre kupić dla samej kampanii?

Podajcie swoje opinie na temat tej gry i podpowiedzcie czy opłaca mi się ją kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry o ninja lub o samurajach. Ważny jest aby był całkiem przyjemny system walki. Fajnie by było gdyby gra nie była taka "bajkowa", tzn. jakieś wyskoki na 10m, płomienne miecze i te sprawy, wiecie o co chodzi. Chociaż w ostateczności może być i to. Ważna jest grywalność.

Ahaa i gra ma nie być jakaś nowsza, powinna bujnąć na troszkę słabszym sprzęcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - jak dla mnie te Shifty to "jeden pies" i polecam Tobie kupić teraz pierwszą część i ją w spokoju opanować, a jak kiedyś SHIFT 2 spadnie do EA Classics, to wtedy ją kup. Te gry są tak podobne, że nie odczujesz zbytniej różnicy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że kupno w tym momencie Shifta 2 za tak wysoką cenę jest nieopłacalne. Grałem w 2 u znajomego i nie wyczuwam różnicy między tymi dwoma odsłonami NFS-a a Shift "pierwszy" za 55 zł - podajże taka cena teraz EA Classic - jest świetną inwestycją, bo 1 była przednia i IMO najlepszą odsłoną od czasu Most Wanted :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znacie tytuły gier, w których można znaleźć coś pokroju "zabaw z fizyką"? Ja znam tylko Prey'a i chciałbym coś podobnego.

EDIT/

Czemu mój post został tu przeniesiony? Nie szukam gier na prezent, tylko dla siebie.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch gier(jedna dla mnie, druga dla brata), tylko, że nie chodzi mi o żadne konkretne tytuły. Chciałbym abyście sami mi coś polecili.

Pierwsza gra(dla mnie)- chodzi mi o coś podobnego do Torchlight, tylko, żeby było więcej roboty w mieście, tzn. np. jakieś minigierki typu hazard(coś jak w Wiedźminie), i żeby questy były bardziej rozbudowane, żeby nie ograniczały się do jedynie przyniesienia jakiegoś przedmiotu, tak jak było w Torchlight.

Druga gra(dla brata)- tutaj chodzi o jakąś grę akcji/zręcznościówkę/platformówkę, w której główną bronią jest ŁUK. Fajnie, żeby akcja rozgrywała się w lesie. Może jakaś ciekawa część Robin Hooda?

Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... co do Twojej gry to jest o tyle mankament, że wszystkie diablo i Torchlighto podobne gry mają taką strukturę :D Jeśli nie grałeś to Titan Quest jest bardzo przyjemną grą tego typu.

Co do brata... hmmm... gra z łukiem, szczerze mówiąc to jedyna gra (w miarę "młoda") która ma dobrze zrobiony i przyjemny w użyciu łuk, wartką akcję i przygodę to Dark Messiah. Jednak tam o ile dobrze pamiętam nie bylo lasów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Titan Quest grałem;/ A ogólnie jakiś ciekawy RPG z wyjątkowo fajnie zrobionymi questami by się znalazł?

Co do brata, to grał w Ciemnego Mesjasza z CDA...

EDIT: Jeżeli nie ma nic z łukiem, to może polecilibyście bratu jakąś fajną gierkę z motocrossami?

Edytowano przez EverybodyLies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam gry z przyjemnym systemem walki (z jak najlepszymi animacjami :P ), głównie klimaty z walką mieczem (od średniowiecza po Star Wars'y ;) ). Gatunek może być jakikolwiek, oczywiście nie RTS :P. I jeszcze żeby nie była zbyt zaawansowana graficznie i poszła na laptopie, który Wiedźmina pociągnął na średnich ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... skoro grałeś w Titana to może Divine Divinity? Stara giera ale da się bez problemu odpalić ją w wyższej rozdziałce (ja gram w 720p bo używam TV :) ). Dużo humoru, często ciekawe questy i postacie, no i nie ma ograniczonego systemu D&D czy czegoś quasi więc można zbudować woja walącego ognistymi kulami i całkiem nieźle otwierającego zamki (o zabijaniu mieczem nie mówiąc).

Dobre gry RPG to KoTOR 1 i 2. Ciekawą grą jest Jade Empire (wschodnie sztuki walki plus magia oparta na chińsim mistycyzmie).

Dla brata polecałbym PURE, nie motory ale quady przy czym zabawa przednia, a i grafika/muzyka dobra.

Jataman, jeśli nie grałeś w Dark Messiah to ściągnij demko, moze spodoba Ci się tam walka mieczem/magią i łukiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...