Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Hejka,

znacie może jakieś dobre FPS-y z końca lat 90. (Unreal, Half-Life, Quake'i...) które chodziły by płynnie na komputerze z

proc. Celeron 300 MHz, 192 MB RAM, karta graf. GeForce 2 32 MB (akcelerator 3D)?

Jeżeli tak to proszę o podanie nazwy. Coś mnie tak nagle naszło na te shootery ostatnio.

I jeszcze jedna sprawa - gdy gram na tym kompie np. w Unreal Tournament, który teoretycznie ma wymagania

Pentium II 266, 32 MB RAM, akcelerator 3D

gra powinna działać płynnie, a się kurcze zacina. :| Nawet na niższej rozdzielczości i niższych detalach. Da się coś zrobić, by chodziło to zgrabniej?

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli powinienem napisać gdzieś indziej to przepraszam. Szukam gry podobnej do Metin 2. Ma być darmowa, najlepiej po polsku i piszę dlatego by była podobna do Metina, ponieważ podobami się te +9, ulepszanie na inny, lepszy item oraz liczba itemów jest dość niewielka, ale to dobrze, bo można wszystkie zapamiętać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

znacie może jakieś dobre FPS-y z końca lat 90. (Unreal, Half-Life, Quake'i...) które chodziły by płynnie na komputerze z

proc. Celeron 300 MHz, 192 MB RAM, karta graf. GeForce 2 32 MB (akcelerator 3D)?

Jeżeli tak to proszę o podanie nazwy. Coś mnie tak nagle naszło na te shootery ostatnio.

I jeszcze jedna sprawa - gdy gram na tym kompie np. w Unreal Tournament, który teoretycznie ma wymagania

Pentium II 266, 32 MB RAM, akcelerator 3D

gra powinna działać płynnie, a się kurcze zacina. :| Nawet na niższej rozdzielczości i niższych detalach. Da się coś zrobić, by chodziło to zgrabniej?

Z góry dziękuję.

Możliwe, że to z powodu celerona. Celeron był chyba od zawsze słabszym wariantem pentiumów. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Spróbuj sobie Blooda 1 i 2, Redneck Rampage, Turoków czy Soldier of Fortune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz.Ostatnio strasznie naszło mnie na grę w stylu postapokaliptycznym.Chciałbym abyście doradzili mi jaką grą się zainteresować.Chciałbym aby fabuła była mega super wykoksista i wogulę.A i najlepiej RPG.A i jeszcze doradzajcie oprócz STALKERA I FALLOUTA bo tych gier już smakowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na PC. Nie mam konkretnego tytułu na myśli. Chodzi mi jakąś wyścigową grę, w której by można się było pościgać z inną osobą (na jednym monitorze - tak jak można sobie zagrać w FIFĘ czy PESa), ale nie przez internet. Fajnie by było, żeby owa gra to nie był jakiś tam staroć z kwadratowymi kołami samochodów. Czy coś takiego wyszło na PC? Czy po prostu każdy tryb gry wieloosobowej to gra w sieci?

Pzdr

Przeniesione - Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacznę od tego że to chyba zły dział więc proszę o przeniesienie.

A więc mam tak jak w temacie starego złoma i nie mam w co grać...

Jakie gry polecacie?

Mój PC:

731MHz

32VRAM grafiki

640RAM

Grałem już w :

Open TTD

Mafia

GTA 3,Vice city

soldat

diablo

Diablo II

Proszę o pomoc, szukam już jakiejś gry od 2 lat i tylko tyle znalazłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mógłby mi ktoś poradzić w jakie gry warto zagrać, chodzi mi teraz o cRPG, RPG

Chciałbym, żeby te gry były dosyć dobrze graficznie

Mój sprzęt:

Procesor: AMD TUrion64 Mobile Technology MK -38 2.20 GHz (jeden rdzeń)

RAM: 2,00 GB(dostępne 1,87 GB)

Typ syetemu: 32-bitowy system operacyjny

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7000M/nForce 610M (256 MB chyba)

Z góry dziękuje :)

PS.Chce, aby gra chodziła płynnie nie będą mi przeszkadzać najniższe detale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...