Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Powiem tak- nigdy nie zaobserwowałem u siebie talentu ani chęci do śpiewania, czy jakiejkolwiek formy imprezowania. Jednak na tegorocznym Sylwestrze kiedy wyciągnięto X360 i jakieś karaoke całkowicie przekonałem się do tego typu gier. Na imprezy, czy do pogrania w towarzystwie takie "wynalazki" są absolutnie genialne :smile: Polecam zdecydowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś stosunkowo krótkiej i niezbyt wymagającej gry na popołudniowe 30 min relaksu. Największym wymaganiem, jakiemu tytuł musi sprostać to niska "sprzętożerność"- będę grał na laptopie z grafiką Ge-Force G102M (512 vRAM), a więc słabiutki sprzęt... Poza tym, odpadają wszelakie RTS'y (nie trawię), RPG'i (stare, a więc działające na moim sprzęcie, są zbyt rozbudowane na tak krótkie sesje). Poza tym dość dowolna 'gatunkowość'.

Macie jakieś propozycje tytułów?

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś stosunkowo krótkiej i niezbyt wymagającej gry na popołudniowe 30 min relaksu. Największym wymaganiem, jakiemu tytuł musi sprostać to niska "sprzętożerność"- będę grał na laptopie z grafiką Ge-Force G102M (512 vRAM), a więc słabiutki sprzęt... Poza tym, odpadają wszelakie RTS'y (nie trawię), RPG'i (stare, a więc działające na moim sprzęcie, są zbyt rozbudowane na tak krótkie sesje). Poza tym dość dowolna 'gatunkowość'.

Macie jakieś propozycje tytułów?

Może jakaś fifa, z tych starszych np. 08?

Tylko wtedy trzeba lubić sport, ale w 0,5h 1-2 meczyki i idziemy dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja "wbijałem jeden level do nowego armorka" do 4 rano (od około północy), ale jak ktoś ma silną wolę to śmiało może usiąść i na pół godzinki. Może też usiąść na pół dnia. ;)

Po przemyśleniu jeszcze raz mogę polecić kilka gier z gatunku indie:

Misadventures of P.B. Winterbottom

Deathspank

Super Meat Boy

Beathazard

Audiosurf

Alien Swarm (darmowy na steam)

Worms: Reloaded

Altitude

Ogólnie polecam zainstalowanie Steama i przejrzenie działu gier niezależnych. W zasadzie każdy znajdzie tam coś dla siebie, a gry są ciekawe i często nadają się na krótkie posiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Torchlighta to myślałem nad nim dość intensywnie. Spoko dałbym radę wstać od kompa, gdy obowiązki zaczną wzywać, jednak wątpię, bym cokolwiek w tej grze zrobił przez pół godziny... no i cena dość spora, nie ukrywam.

Jeśli chodzi o wyścigi, to bieda. Mój ulubiony NFS, Most Wanted nie działa płynnie nawet w najniższych detalach. Z drugiej strony, gry, które na papierze mają nieco większe wymagania, potrafią odpalić bez problemu (np. Zeno Clash).

Być może rzucę okiem na Steam, choć nie ukrywam, że nie przepadam za cyfrową dystrybucją.

Szczerze mówiąc męczą mnie jak na razie 2 tytuły: Torchlight i Splinter Cell: Chaos Theory. Najchętniej ograłbym jakiegoś FPSa, ale boję się, że gry z tego gatunku, które mój komp będzie w stanie odpalić, nie będą zbyt interesujące w epoce BioShocka czy Modern Warfare...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w niego wieki temu ;)

A może zna ktoś jakąś niezłą niezależną produkcję FPS? Naprawdę nie mam pojęcia co kupić... :/

Ewentualnie jakieś inne gry akcji dostępne teraz w niezłej cenie.

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, Orange Box, a w nim nudny jak flaki z olejem Portal, sieciowy FPS, który mnie nie cieszy i HL2- od biedy do ogrania. Dziękuję, postoję ;)

Zdecydowałem już i spróbuję się wkręcić w Mrocznego Mesjasza. Dzięki wszystkim za pomoc, jeśli gra mi się nie spodoba, znów tu wpadnę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często przed wyjściem do pracy mam właśnie około pół godziny pracy i bez problemu robię sobie jeden poziom podziemi w tym czasie. Raz czy dwa spóźniłem się na autobus przez to aleeee....

Chaos Theory - moim zdaniem ostatni sensowny Splinter Cell.

Z niezależnych gier FPP niektórzy polecają Killing Florr, ja nie grałem więc nie wiem. Za to Left 4 Dead 2, choć to już nie indie, ma stosunkowo niewielkie wymagania, mało kosztuje, a daje sporo frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie, z tych gier na xbox-a 360.

Batman:AA + Crackdown - Gears of War 1 + Crakcdown - UFC 2009 - AC II - Dark Void.

Mogę wybrać tylko jedną z tych gier. (ewentualnie Crackdown+GoW)

Lubię gry sportowe, gry akcji, dobrą strzelanką też nie pogardzę.

Na x-a na razie mam: FNR4 (Nie lubię boksu, ale gra miodzio), FIFA10 (Świetna gra), WWE Smackdown vs. Raw 2010 (Naprawdę gra przypadła mi do gustu i mogę ją polecić z czystym sumieniem), PGR4 (Fajna tylko nie umiem w niej skręcać ;)), Pure (Gra, no nawet, nawet), Lego: Batman (Słabość z dzieciństwa, a gra odprężająca, którą szybko ukończyłem), Halo3 (Aż tak bardzo nie przypadło mi do gustu) i Dante's Inferno (Gra strasznie monotonna, nigdy nie przeszedłem).

No i to na tyle.

PS. Czy do grania w ACII potrzeba live'a?

Edytowano przez Lukasz246
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak. Ja wybrałbym Darksiders, bo jest naprawdę świetne i dostarcza wielu godzin wspaniałej zabawy. Co do reszty, ewentualnie zastanowiłbym się jeszcze nad Spli/Second, ale jednak wybrałbym Darksiders. Co do tego czy wymagają Steama czy GFWL to nie chce mi się szukać ale naprawdę łatwo to sprawdzić w necie. Na pewno z tego co pamiętam to LP2 wymaga GFWL, ale reszty nie jestem pewien. Także bierz Darksiders w ciemno, bo na serio znakomita gra :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...