Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Zodiak ja jednak na Twoim miejscu wziąłbym BC2. Kampania może i nie porywa ale gra się w nią całkiem przyjemnie no i multi. :) Niedawno wyszły nowe mapy, gra jest już całkiem sprawna, więc jestem pewien, że wciągnie Cię na te 400h potrzebne aby ukończyć podstawową wersję multi, a przecież wyszedł dodatek - Vietnam!

Bad Company 2 to jest gra tylko dla szczególnych graczy, takich, którzy lubią taktyczne FPSy

No ok ale BC2 nie jest taktycznym FPSem. :laugh:

@sisek

N:TW możesz brać chociaż ja wziąłbym Empire. Ale możesz rozwiązać ten problem kupując obie te gry w Złotej Kolekcji za 130zł. :) Do tego masz 4 dodatki dodatki do E:TW + jakąś książeczkę ale nie wiem co to jest. Jeśli lubisz strategie to może Cię zainteresować całkiem nowa Cywilizacja czyli Civilization 5. Sądząc z wypowiedzi grających jest to miodna gra, więc również powinieneś wziąć ją na celownik. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co kupić ? Assassin's Creed 1 i 2 ten dwupak na ps3, czy Brotherhood-a ? A może AC 1&2 oraz Brotherhood-a ?

Jeśli możesz wybrać opcję kupienia wszystkich część naraz to kupuj (zazdroszczę ci :P), ale jeśli musisz wybierać to chyba jednak paczka z AC 1 i 2 będzie najlepszy rozwiązaniem :), chociaż tutaj też trzeba był by się dobrze zastanowić bo jednak Brotherhood posiada tryb dla wielu graczy więc zabawa znacząco się wydłuża, to od ciebie zależy czy wolisz pograć samemu, czy też może z innym ludźmi.

@sisek

Jeśli jesteś fanem Total War (a pewnie jesteś jeśli posiadasz wszystkie części TW :)), to bierz w ciemno Napoleona, jest do dopieszczony Empire plus kilka nowych smaczków które naprawdę świetnie się sprawdzają, gra jest długa wbrew pozorom, no i ten klimat, dla mnie gra warta każdej złotówki.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibi17

Nic nie wspomniałeś o Diablo i Sacred. Nie widzę także takich znakomitych tytułów jak Divine Divinity, Divinity 2 oraz Arcanum. Warto się z nimi zapoznać. Nic nie wspomniałeś także o Planescape Torment i Lionheart oraz Loki i Bards Tale.

Wyraźnie zapomniałem dodać ;). Grałem w te gry, oprócz w Divine Divinity i Divinity 2. Można to dostać w empiku albo gdzieś na allegro? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszykiszki-Coś z serii Halo? Może Call of Duty: Black Ops- multi na X360 cieszy się wielką popularnością.

Lordgraver-Na mój gust to zależy przede wszystkim od tego, czy dużo grasz/będziesz grał w multi BC2, bo BC2: V to w końcu 5 map do tego trybu. Jeśli chodzi o singla ja wziąłbym Residenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FinishHim

Ja na Twoim miejscu brałbym Risena- świetna gra, zwłaszcza na święta :)

A teraz moja prośba... Zawsze na święta życzę sobie od rodziców jakaś gre, zazwyczaj w wersji kolekcjonerskiej. 2 lata temu dostałem Kolekcje Wszech czasów Neverwinter Nights a w tamtym roku Kolekcje Wszech czasów Heroesa.... Macie jakieś pomysły, żeby mi doradzić coś na ten rok? Najbardziej lubie gry RPG i ostatnio przekonuje się do FPS-ów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ma ktoś jeszcze jakieś propozycje na grę za 60 zł oczywiście mogę także kupić coś od was ^^ XD

ps . dla mnie to bez różnicy

Do 60 zetów? Może X-Men Origins Wolverine :) Albo X-Men Legends II to taki diablopodobna siekanka z możliwością grania na klawiaturze lub przy użyciu tylko myszy. Można rozwijać swoje mutanty (kilka postaci do wyboru) a i fabuła jest niczego sobie :) Gierka już nie młoda niestety :( (z 2005 roku).

Warto sprawdzić demo tej gry, jeśli jej nie posiadasz :)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiemam sie nad kupnem BC2 Vietnam a Resident Evil 5 ktore wybrac ?

Myślę, że Resident Evil, w singlu lepsze od BC2V.

Co Polecacie ?

UFC 2010 czy MMA?

Zdecydowanie MMA.

którą z gier wybralibyście na prezent:

Assassin's creed

fallout 3

batman:arkham asylum

torchlight

risen

Hmm... Jeśli chodzi o długość gry to Fallout 3, natomiast ja prywatnie polecam Ci Assassin's Creeda, bo gra pomimo wad i niedoskonałości wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...