Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

To tak, do dyspozycji będę mieć 250-300 zł, no ewentualnie 350 ale małe szanse raczej :P Więc liczyć że 250-300, chcę sobie kupić gier, lubię rpg, jednak chciałabym teraz odmiany, ewentualnie jak naprawdę coś dobrego z rpg to polećcie.

Zastanawiam się nad:

Call of Juarez Więzy Krwi

Alpha protocol

Batman arkham asylum

Metro 2033

Mirror's Edge

NFS Hot Pursuit

CoD BO (co do tego mam wątpliwości bo nie grałabym raczej zbytnio w multi)

poradźcie które z tych wybrać, albo jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to podajcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - CoD BO to dobra gra nawet w singlu, więc za te 100 złotych ja bym się nawet nie zastanawiał.

NFS HP także za 100 zł w niektórych sklepach, więc jeśli grałeś w HP2 z 2002 roku i ci się podobał, to bez obawy spodoba się i ten z 2010

Za pozostałe 50/100 zł Mirror's Edge i ewentualnie z dobrych RPG - Dragon Age Origins też za 50 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyborem gry.Zastanawiam się nad nowym Need for Speed : Hot Pursuit, Arcania : Gothic 4 lub Two Worlds 2.

Prosiłbym o ustawienie tych gier w kolejności (od najlepszej do najgorszej) bo w sklepie w którym kupuję gry jest problem z wyborem tak, że może nie być niektórych tytułów.Ja się bardziej skłaniam w stronę NFS-a ale i tak nie mogę się zdecydować.I jeszcze czy moja konfiguracja sprzętowa wystarczy do uruchomienia tych gier i spokojnego grania w Need for Speed : Hot Pursuit ? Mój sprzęt :

procek: Intel Core 2 Quad Q8300 2.50Ghz

karta grafiki: GeForce 9600GT Gainward

RAM : 3GB DDR2

system : Windows 7 Ultimate 64-bit (podaję system bo na różnych ysstemach te same gry przy tym samym sprzęcie mają różną ilość FPS-ów)

I powiedzczie mi na jakich detalach będę mógł spokojnie grać.

Proszę o szybką odpowiedź bo już jutro kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A black Ops? Opłaca się? W porównaniu do Modern Warfare 2?

Zarówno multi, jak i kampania jest IMO sto razy lepsza od tej z MW2. A i ceny obu gier prawie takie same ;)

@UP - stary, stawiasz obok siebie gry z różnych gatunków, skąd mam wiedzieć który ci się najbardziej podoba? Ja tam bym brał NFS'a, bo ten "Gothic" to tylko w nazwie jest, poza tym to całkiem co innego niż wszystkie 3 poprzednie części tej wspaniałej serii. Co do detali to myślę, że HP spokojnie na najwyższych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: The Force Unleashed II, S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci a może jednak Assassin's Creed II? Grałem w poprzednie części Stalkera i Asasyna i mam bardzo miłe wspomnienia, jednak mam rozdarte serce, którą grę wybrać, a moje fundusze ograniczają zakup tylko do jednej gry. Jakieś pomysły? Może jednak wybrać Assassin's?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli podobała Ci się jedynka, to radziłbym wziąć Assasyna. Ewentualnie SW. Mam bardzo złe wspomnienia ze Stalkerem.

@waaldii

Opłaca się. Nie dość, że całokształt lepszy, to i cenowo BO góruje. Wczoraj kupowałem nowego CoDa i porównałem z MW2. BO - 108zł MW2 - 130zł. Jak dla mnie bezsens. ;)

Edytowano przez Bodder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę. Jako że zbliża się wigilia klasowa, muszę poinformować kolegę, jaką gierkę ma mi kupić. :laugh: Cena 50 zł.

Najbardziej lubię FPS'y, głównie online. Fajnie jest sobie postrzelać z kolegami przez sieć. Ale może być też ewentualnie jakiś RPG lub gra akcji (np Assassin's Creed bardzo mi się podobał). Ewentualnie ścigałka w stylu GRID'a.

Proszę o radę.

Aha. Ta cena to raczej taka empikowa ma być. :smile: To znaczy, że w sklepach internetowych jest taniej, ale dochodzi koszt przesyłki, więc gra ma być za 50 zł, ale w normalnym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie chcę strasznej tanizny, tylko coś za ok. 50 zł. :tongue:

I nie za bardzo mam ochotę na starocie. Raczej coś w miarę świeżego.

Nad Serious Samem HD się zastanowię, choć nie wiem, czy takie rzezanie miliardów potworków mi się za szybko nie znudzi. Z drugiej strony przegrałem setki godzin w L4D, więc sam już nie wiem. :smile:

TocA 3 odpada. Ścigałki w ostateczności, a jeśli już to muszą być szybkie i efektowne jak GRID. Bez zbędnego dłubania w aucie itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawello12

FPS- Crysiss, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

RPG- KoTOR, Dragon Age, Mass Effect 2.

Ścigałka- Test Drive Unlimited.

Akcji- Prototype, The Saboteur (przy ostatnim nie jestem pewny ceny, ale wydaje mi się, że oscyluje w okolicach 50zł).

Subiektywnie najciekawsze pozycje w tym przedziale cenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis'a i TDU już mam. The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena nie biorę pod uwagę, bo jedynka mi się nie podobała.

Nad Prototype, KoTOR, Dragon Age i The Saboteur się zastanowię. Co do Mass Effect, to nie grałem jeszcze w jedynkę. Miałem co prawda ochotę, ale jest droższa od dwójki. Więc myślę, że jeżeli kolega znajdzie ją w cenie 50 zł, to wezmę właśnie jedynkę, a nad dwójką będę myślał w przyszłości.

Zastanawiałem się jeszcze nad Call of Duty: World at War. CoD 4 bardzo mi się podobał, ale prawdopodobnie na prawdziwą gwiazdkę pojawi się Black Ops, więc nie wiem czy warto dwa CoDy na raz. Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geexe

Ze strategi:

- Antologia Dawn of War- podstawka + Winter Assault + Dark Crusade

- StarCraft 2

- Coś z serii Heroes (1-3 są do kupienia w jednym pudełku, pozostałe w reedycjach)

- King's Bounty: Legenda, lub Wojownicza Księżniczka

RPG:

- Gothic 3, lub Gothic 2 z Nocą Kruka jeśli nie zależy Ci na grafice

- Wiedźmin (klimat pierwsza klasa, całkiem sporo grania, tym bardziej, że w Edycji Rozszerzonej znajduje się kilka modów)

- Fallout 3/ Fallout: New Vegas

- Oba Mass Effecty

- Star Wars: Kings of The Old Republic (obie części, kosztują ok. 40zł za sztukę)

- Dragon Age (bardzo długa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...