Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jako że wszelaka dzieciarnia mnie odwiedzająca, całą swoją uwagę kieruje w stronę małej czarnej skrzynki zwanej Xbox 360, postanowiłem nabyć (i dla własnej przyjemności) Kinect Sports. Są bodajże trzy odsłony, a gier na sensor ruchu prawie nie śledzę, to nie wiem którą wybrać. Jakieś wskazówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie z nich są na x360, pozostała jest tylko pod xOne. Gry różnią się od siebie przede wszystkim dyscyplinami. Osobiście polecam CI pierwszą część, ponieważ lepiej bawiłem się z młodym przy boksie i piłce nożnej niż baseballu czy rzutkach.

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skrufi

Na Twoim miejscu brałbym Kingdoms of Amalur: Reckoning (aktualnie w promocji na steam za 9,99 euro=> nie warto, bo taniej wychodzi na originie, tj. 29 zł), jak nie wiesz czy Ci podejdzie to w necie można znaleźć demo. Dodatkowo z ciekawych gier to Divine Divinity jest godne polecenia (ostatnio chciałem odświeżyć sobie ten tytuł, ale na win8 mi się przycinał ;/). Ys Origin, tylko to takie 'troszkę' nastawione na grind w późniejszych etapach. Jeśli nie musi to być typowy RPG, to jeszcze Torchlight I/II albo Titan Quest (nie warto grać bez dodatku, bo ten wprowadza kilka ciekawych ulepszeń, jeśli mnie pamięć nie myli). Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz wink_prosty.gif

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu dobrej strategii. Nie wiem ile stron już przejrzałem ile się naszukałem ale nigdzie nie moge znaleźć dobrej strategii. Czegoś w rodzaju Original War lub Blitzkrig(?) , chyba tak się to nazywalo, w realiach II WŚ lub coś w tym stylu , ciężko mi opisać coś więcej. Po prostu szukam dobrej strategii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Za takie pieniadze State of Decay kupic mozna, ale niestety gra jest dosc slaba - miala wielki potencjal (sandbox + zombie + survival + spolecznosc ocalalych, czyli prawie serial The Walking Dead), ale koncowy efekt psuje srednie wykonanie i ogolna niechlujnosc zrobienia portu z X360 na PC. Za grosze mozna kupic, ale nie oczekuj zbyt wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Takelot

Niby niewielkie pieniadze, ale gra jest slaba, gorsza od innych tytulow w tym gatunku. Dodaj do tego jeszcze bardzo kiepskie community, camping, znikome szanse na wspolprace z obcymi osobami oraz bugi i bedziesz miec obraz calosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Takelot

Niby niewielkie pieniadze, ale gra jest slaba, gorsza od innych tytulow w tym gatunku. Dodaj do tego jeszcze bardzo kiepskie community, camping, znikome szanse na wspolprace z obcymi osobami oraz bugi i bedziesz miec obraz calosci.

też mam pytanie o tą gre nether... Jednak to jest dopiero early access więc może coś poprawią. Ale mówisz, że są lepsze gry w tym gatunku, mógłbyś podać jakieś przykłady poza dayz bo narazie jest za drogi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale DayZ jest poki co najlepszy. A Nether juz mial swoja premiere i wedlug Steam to juz nie jest Early Access, a finalny produkt. Zreszta zobacz na to, co pisza ludzi o Nether na karcie gry Steam. Wyglada na to, ze lepiej jest siegnac po 7 Days to Die czy po Rusta we wczesnym dostepie niz po Nether.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się jeszcze raz o coś zapytam tym razem o coś trudniejszego. Od jakieś czasu przeżywam growy "kryzys". Nie koniczę gier nudzą mnie one po godzinie dwóch. Nie wiem czy zbyt sie przyzwyczaiłem do dużej rotacji tutułów czy po prostu nie trafiam na nic ciekawego. Dlatego szukam gry w sumie dowolnego gatunku ale taka przy której usiądę odejdę od komputera po dwóch godzinach i jeszcze do niej wrócę. Więc w sumie jednye dwa wymagania to musi mieć dobrą fabułe i być wciągająca (co w moim wypadku się łaczy). Liczę że ześlecie mi jakieś objawienie :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP. Tak samo możesz nas spytać co polecamy Ci do jedzenia bez podania sowich preferencji. Powiedz w co już grałeś i co Ci się nie podobało, jakie gatunki mimo wszystko wolisz. Bez jakiś minimalnych danych mogę polecić http://gabrielecirulli.github.io/2048/

Edytowano przez Patryk13
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk Nie lubię się zachowywać jak królewna na ziarnku grochu no ale kurczę napisałem wyraźnie gra z dowolnego gatunku z dobrą a nawet bardzo dobrą fabuła i na tyle wciągająca że złapie i nie puści. Jednego czego może nie dopisalem to to że chodzi raczej o nowsze gry. Mógłbym dać ss z steam (ponad 80 tytułów) i zdjęcie mojej półki z grami (pewnie drugie tyle z oczywistymi dublami) ale komu by się to chciało czytac?

EDIT: O o TWD nawet myślałem. Z tym że jak to wyglądą jeśli chodzi o te sezony. W pierwszym jest jakieś zakończenie fabuły czy tylko cliffhanger "w następnym sezonie"?

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...