Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam wszystkich. Poszukuję gry, która spełni moją obrcną zachciankę, tj. coś w stylu raymana albo ciekawe RPG typu Skyrim, Wiedźmin, Kingdoms of Amalur. Odpadają wszelkiej maści drużynówki. Kolejnym wymogiem jest, żeby ruszyło na takim sprzęcie: http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/pc-archives/NP350V5C-S08PL (Darksiders działało, ale np. Mass Effect na minimalnych miał opory, Heroes V śmiga elegancko, Disciples III na średnich, Kingdoms of Amalur też w okolicach średnie/niskie, Red Faction Armageddon ma problemy, tj. działa chwilę i pokazuje się komunikat o zbyt małej ilości pamięci). Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardziej ogólne pytanie. Czy teraz w środku 2014 warto kombinować żeby jakoś "bezstratnie" zamienić x360 na ps3? Bo od dawna ciągną mnie exy na ps3 s teraz jest ich jeszcze więcej. Więc ogólnie warto tym sobie zaprzątać głowę? I takie bardziej praktyczne pytanie. Zamieniał się ktoś konsolaami na gametrade? Jak to tam wygląda? Bo jest całkiem sporo ofert wymiany plejki za xklocka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie konsolkę (nie wiem, jaka jest pojemność dysku, ale zapewne 12 GB) można nabyć (z dwoma padami) za 800 zł. Xbox jest ciut droższy (zapewne to sprawa faktu, że Xbox One jeszcze nie miał premiery w Polsce), bo około 1000 zł. Tytuły ekskluzywne (TLOU, LittleBigPlanet, Gran Turismo, Uncharted, God of War...) kuszą, one właśnie są największym atutem tej konsoli. Natomiast dashboard PS3 jest słabszy (gry wymagające instalacji, wolniej to robią). Nie wiem, czy jest sens, nie wiem.

Jeśli o Game Trade chodzi, to w tym zagadnieniu jestem całkowicie zielony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat, ale nie wiem gdzie miałem to napisać. Otóż mam pytanie, co jeśli mam pewną grę na steamie, ale jest promocja, na paczkę gier razem z w/w grą a ja chcę kupić resztę oprócz tej jednej gry (osobno się nie opłaca, bo jest dużo drożej). Co się stanie z tą grą, bo z tego co wiem to na steamie nie da się mieć dwóch tych samych gier.

Pack, który chcę kupić to Killing Floor Bundle ( http://store.steampowered.com/app/1250/ ). Jak nie trudno się domyślić tą grą jest Killing Floor jednak chcę te dodatki, obniżka jest duża, a nie wiem co się stanie z kluczem do pełnej wersji. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić jak najszybciej, bo promocja kończy się już jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NesJoker

Dzięki za propozycję rozważę Dark Souls (aczkolwiek, wolałbym coś nie na irytującym poziomie trudności ;) ) oraz Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Kiedyś jak mi się zdublowało, to gra mi przepadła, a było to chyba Saint'w Row III. Także to tak ode mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Paris Chase? To dosc slaba i bardzo budzetowa gra. Jesli postawienie wzdluz trasy klockow pokrytych teksturami przypominajacymi wyglad paryskich kamienic oraz wrzucenie do gry repliki Luku Triumfalnego oraz Wiezy Eiffle'a nazywasz fajnym odwzorowaniem Paryza, to smiem watpic, ze kiedykolwiek byles w stolicy Francji i wiesz jak wyglada to miasto lub ze rozumiesz co slowo odwzorowanie znaczy. Gra jest brzydka i w bardzo koslawy sposob stara sie udawac Paryz. Gdyby zamiast Wiezy Eiffle'a wstawic klocek udajacy Palac Kulturi i Nauki, a klocki udajace francuskie kamienice pokryc teksturami jakichs wielkoformatowych reklam, to juz bylaby Warszawa. Jesli chcesz zobaczyc gry, ktore naprawde staraja sie odwzorowywac wyglad prawdziwych miast, to zapomnij o Paris Chase i odpal sobie np. Assassin's Creed 2 (zwlaszcza sekwencje dziejace sie w Wenecji), Grand Theft Auto IV (Liberty City to Nowy Jork) lub chocby jakies powazniejsze samochodowki - Gran Turismo 5 czy Grid 2. W tym ostatnim tez mozna jezdzic w niby-Paryzu, ale wyglada on o wiele lepiej niz ten z Paris Chase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa pytania odnośnie gierek, dość nowych. Na pierwszy ogień pójdzie The Incredible Adventures of Van Helsing II - czy kontynuacja trzyma poziom poprzedniczki, przewyższa, czy zaniża? Warto nabyć teraz, czy poczekać aż spadnie do 20 zł i wtedy zapolować? Jako drugą grę na długie dnie, postanowiłem wybrać Dark Souls II. Czy jeżeli nie grałem w pierwszą część odnajdę się też w tej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

Wazniejsze jest, aby starczylo Ci cierpliwosci podczas wielokrotnych zgonow w Dark Souls 2. A jesli chodzi o Van Helsinga, to nie gralem, ale moj znajomy bardzo sobie chwali obie czesci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu na głęboką wodę z małym samouczkiem na początku (warto też poczytać dp=okąd najpierw iść, żebyś nie trafił do miejsca, gdzie moby Cię zjadą nim dojdziesz do bossa. Później jest poziom New game+ dla prawdziwych hardkorowców

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier dla dzieci w wieku 4-6 lat, najlepiej dla dwóch graczy i dostępne na Steam/Origin/Uplay. Tak żeby dam im w łapę pady i niech sobie grają, bym nie musiał sam w to wcześniej grać, by umieć podpowiadać czy temu podobne historie.

Nie wiem, są w ogóle takie gry? Kupiłem Lego: Władca Pierścieni, ale tam to niestety nie jest linowe (nie wiem po co dali otwarte światy) i ciężko ogarnąć dzieciakom, elementy zręcznościowe też nie są zbyt proste.

Chciałem samochody, znalazłem jedynie Grida (splitscreen) i się okazało, że tylko 1 osoba może grać na padzie, druga musi na klawie...

Jakieś inne opcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...