Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

4, 50 euro czy złoty? Bo jak złoty, to lepiej czekaj na promocje.

Jak stara może być gra?

Zresztą tu masz fajną stronę, gdzie promocji gier na steam znajdziesz od groma.

lowcygier.pl

@down

Mi chodziło czy to 4, 50 to po przeliczeniu z euro na złotówki, ale i tak lepiej poczekać na promocje.

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Pany smile_prosty.gif

Moimi ostatnimi poważnymi NFS'ami był Most Wanted i Carbon. KIedyś miałęm okazje zagrać w The Run, ale jakoś mnie nie pociągnął. Tak czy siak, chce sobie sprawić jakiegoś nowszego NFS'a (chce sobie pośmigać nissankiem r34/5 serduszka2.gif ), ale nie wiem który NFS będzie dobry. Nowy Most Wanted|? Rivals? Hot Pursuit czy jeszcze coś innego? Zależy mi bardziej na otwartym świecie. Coś mi się obiło o uszy, że w Rivals po świecie można normalnie śmigać z innymi ludźmi? Prawda to? Im więcej multiplayera tym dla mnie lepiej. Czekam na jakieś opinie smile_prosty.gif

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ścigałki polecacie? Chciałbym coś tańszego (20-50zł), co zapewni frajdę na kierownicy. Może być jakiś symulator, ale nie koniecznie. TDU2? A może Race Injection? Jakieś inne propozycje?

Ja polecam:

FlatOut 1 i 2

Race Driver: Grid

A w Race Injection trochę grałem i może być chociaż gra wydawała mi się czasami łatwa, bo wygrywałem wyścigi startując z ostatniego pola.

Edytowano przez Marekl39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Ja ostatnio troszkę pogrywam w Civilization V, które spełnia obydwa warunki. Jakiś czas temu można ją było dorwać za darmo, więc teraz nie trzyma wysokiej ceny. Polski dubbing, pierdyliard trybów i poziomów trudności, na pewno znajdziesz coś idealnie pod siebie. Nie wymaga też żadnego hardkoru, bo masz spore możliwości dostosowania trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięła mnie ochota na jakąś strategię. Tylko dwa warunki w sumie. Żeby była tania i po polsku (tak leniwy jestem tongue_prosty.gif). Może być nawet coś oldschoolowego tylko bez jakiegoś chorego poziomu trudności biggrin_prosty.gif.

Europa Universalis III albo Crusader Kings 2. Obie po polsku, ale od trójki lepsza jest czwórka (tylko po angielsku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli lubisz Star Wars to spodoba Ci się Knights of the Old Republic.

2. Gothic, Risen, Two Worlds, Kingdom of Amalur, Divinity 2 Ego Draconis.

3. Może najnowsze Age of Wonders 3, podobno podobne do Herosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecacie, które mają naprawdę dobrą fabułę? Wiem, że jest ogólny temat, ale liczę na bardziej sprecyzowane odpowiedzi - za ideał stawiam oczywiście The Walking Dead. Podobało mi się również The Last of Us wraz z dodatkiem. Alan Wake również miał dość ciekawą fabułę.

Co jeszcze wybija się ponad nizinę fabularną jaka ostatnio dominuje w grach? Nie odpowiadają mi raczej klimaty pokroju Mass Effect, oraz gry typu Wiedźmin bo jednak tam fabuła nie jest na pierwszym miejscu, wolę coś co przypomina interaktywny serial jak wspomniane przezemnie na poczatku tytuły.

Podobno Heavy Rain i The Wolf Among Us warte uwagi, coś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...