Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Theziom97 taką odpowiedź to sobie za przeproszeniem możesz włożyć wiesz gdzie... A mamusia i szkoła nie uczyła jak pisać sensowne zdania?

To jeszcze jedno pytanie, dla tych bardziej ogarniętych:

Czy gra GTA IV pójdzie na takim systemie przynajmniej na medium:

Win 7/Win XP

3072MB RAM

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.4GHz

Grafika: NVIDIA GeForce 8600 GT 512mb Rozdziałka: 1680x1050.

Edytowano przez Afaf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theziom97 taką odpowiedź to sobie za przeproszeniem możesz włożyć wiesz gdzie... A mamusia i szkoła nie uczyła jak pisać sensowne zdania?

To jeszcze jedno pytanie, dla tych bardziej ogarniętych:

Czy gra GTA IV pójdzie na takim systemie przynajmniej na medium:

Win 7/Win XP

3072MB RAM

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.4GHz

Grafika: NVIDIA GeForce 8600 GT 512mb Rozdziałka: 1680x1050.

Na nowym patchu + commandline pójdzie bez zająknięcia, oczywiście zasięg widzenie itp, będziesz musiał trochę zmniejszyć ;), a co do wcześniejszych pytań, tak w GTA IV gra sporo ludzi w MP, a masz tak ogromny wybór trybów że hoho ;P, jak cię nie znudź (tak jak np mi) to będziesz spor czasu nad tym spędzał, i następnie pytanie, jeśli chodzi o fabułę to możesz wszystkiego nie rozumieć, lecz ogólnie zrozumiesz losy głównego bohatera, zresztą język jakim się bohaterowie w GTA IV posługują, nie jest zbyt wyszukany, ale zdarzają się perełki ;P. I nie musisz używać słownika xD, ależ żeś wymyślił Bronex. Oczywiście zadania są tak jasno opisane że trudno byś ich nie zrozumiał, no i dla oprych jest jeszcze nieoficjalne spolszczenie do tej gry, ale nie radzę go instalować, psuje klimat dość mocno.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Roni :P, ta gra ma naprawdę świetny klimat, jak wychodzisz z krypty to naprawdę masz uczucie że jesteś w świecie postapokaliptycznym, Wasteland jest naprawdę ciekawie pokazany, stronę wcześniej masz napisane plusy i minusy gry, ale napiszę jeszcze raz, nie uświadczysz tak świetnej fabuły jak w części pierwszej i drugiej ale na pewno nie będziesz żałował zakupu, bo klimat jest nadal dobry, a jeśli jesteś fanem serii do kupuj bez zastanowienia, może uda ci się wychaczyć Fallout 3 w wersji Goty :). Ja spędziłem przy tej grze mnóstwo godzin, nie żałuję i jako fan Fallout, mogę ci ją bez zastanowienia polecić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voda22 jeśli grałeś w cień czarnobyla i ci się spodobał, to tak kup sobie czyste niebo. Jest to bardzo podobny do 1 ale według mnie o wiele lepszy.

A jeśli kupujesz grę dla błędów , to będzie dla ciebie prawdziwy raj

Ja natomiast mam taki problem:

Zastanawiam się nad kupnem Singulariti i nowych transformersów. Dlatego pytam się was co lepiej kupić i w której grze jest lepsze multi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie cos na wakacje. Mysle o Falloucie 3 i Dawn of War antologia. Pierwsza gre kupie chyba w premium games bo dodatki daja chyba tylko ponad 20 godzin. Druga kupie chyba w antologii chyba ze trzeci dodatek daje duzo do gry? Prosze wpowiedzcie sie na temat tych gier ale o Falloucie to tylko sprawy dotyczace DLC bo o podstawce juz wszystkiego sie naczytalem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszdłem wszystki DLC-ki z F3. Jeśli grasz na najwyższym poziomie trudność, lubisz we wszystkie zakamarki zaglądać itp. to jeden dodtek może ci nawet z 5 i więcej godzi zajać, ze wszystkim pozalicoznym na 100% wedle xfire F3 z DLC-kami mi zajął ok 130 godzin więc GOTY warte rozważenia... co do DOW-a natomiast, ostatni dodatek jest samdozielny więc może go dokupić później. Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość DOW to wybór chyba lepszy, gra z dodatkami starczy na całkiem długo, wyszła w Xtra Klasyce i do dostania jest tanio... Pod warunkiem wszak że pasuje ci to uniwersum, mi pioerwszy DoW do końca 'nie podszedł', dwójka już lepiej, najlepiej wypróbój demko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kupić shootera z dobrym trybem multiplayer , tylko nie wiem na jaki się zdecydować.

Cod MW

CoD MW2

Battlefield BC 2

Aliens versus Predator

Jaki polecacie ??? Możecie napisać własne propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałbym między tymi dwoma (dla słabszych PC-tów lepszy CoD)

Cod MW

Battlefield BC 2

Obejrzyj gameplaye z multiplayera i wybierz to, co bardziej Ci się spodoba, bo obie gry mają świetny tryb multiplayer (a MW1 również kampanię dla jednego gracza) :).

Chciałbym spróbować jakiegoś piłkarskiego managera. Ale zastrzegam: bardziej stawiam na własnoręczne ustawianie masy taktyk, niż budowę stadionów i dbanie o interesy. Polecicie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...