Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Coś mi się wydaje, że Risen raczej spełnia. Morrowind i Oblivion na pewno nie spełniają to się zgodze w 100%. Nie oszukujmy się... takich gier nie ma. Te cechy mają tylko gry z seri Gothic. Możesz szukać po jakiś indykach czy coś, ale wątpie żebyś znalazł. Sam chciałbym znaleść taką grę. Zostaje Two Worlds 2 (NIE POLECAM JEDYNKI!). A co do kolegi wyżej się nie zgodzę, autor szuka gry podobnej do Gothic, a Wiedźmin różni się znacznie :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiedźmina grałem, nudny, podnoszenie lvla nie przynosi żadnej satysfakcji, dalsze granie również,

w Risen też grałm i był chyba najbardziej zbliżony, ale ten system walki, no sama gra nie przynosiła chęci zdobywania kolejnych lvlów i odkrywania świata,

Two worlds 2, słyszałem ten tytuł jaż parę razy, może ktoś jeszcze potwierdzić że jest ona zbliżona to powyższych wymagań?

Dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś w tym jest i bardzo dobrze, że o nim wspomniałeś, bo mi akurat wypadł z głowy. Dark Souls rzeczywiście jest niesamowicie trudny i spełnia większość wymagań z twojej listy. Pamiętaj jednak, że to port konsolowy i to średnio udany. Musisz poszukać fanowskich łatek, które trochę uprzyjemniają rozgrywkę PCtowcom (szczególnie sterowanie i optymalizację).

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Ghost recon furture solder podoba chociaż nie grałem.

Nie grałeś, ale ci się podoba i polecasz... Ciekawe...

@hubi347 - warto dla singla. A co do multi to istnieje, ale nie jestem pewien, czy ktoś jeszcze w nie gra, bo zaraz po Future Soldier wyszło darmowe Ghost Recon: Online o bardzo podobnych opcjach.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 pytania: 1. Szukam fajnej gry na PSP. Ostatnio przeszedłem GoW Chains of Olympus. Nawet mi się spodobał więc poważnie myśle nad kolejną częścią - Duch Sparty. Nie wiem jednak czy warto się zaopatrzyć w tą grę, czy może w inną (tylko jaką ?).

2. Rozmyślam zakup Assassins Creed 2, ale też nie wiem czy warto. Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spellforce i jego sequele. Nieskomplikowana produkcja na wiele godzin gry. Warcraft III też dużą wagę przykładał do możliwości rozwoju bohaterów. No i oczywiście seria Heroes of Might&Magic.

Jeżeli masz jakąś konsolę (chodzi mi głównie o GBA, PSP, PS2 i 3DS), to byłbym w stanie doradzić ci parę genialnych, japońskich sRPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chciałbym sobie sprawić jedną z gier z serii Total War z edycji Gamebook. Waham się pomiędzy Shogunem 2 a Napoleonem + Empire Total War. Dodam również, że w strategie gram bardzo mało, poza nielicznymi wyjątkami(Warcraft i Twierdza), zaś żaden z okresów przedstawionych w tych trzech grach nie interesuje mnie bardziej od drugiego. Liczy się dla mnie przystępność dla początkujących oraz dobra zabawa w multi z kolegą.

Edytowano przez mTz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo jaka grę wybrać czy Company of Heroes 2 czy Sim city najnowsze :P

Z tego co patrzałem na Stamie to mniej wiecej gra po 3000 osób w COHa 2 to troche mało ( w 1 gra przeważnie 1500 a mineło huhu sporo czasu od piemiery ) osób gra, nie wiem czemu

A co do sim city to ludzie strasznie nażekali na rozmiar terenu/ mapy do budowy ;/ wiadomo czy powiększyli w jakiś pathach tereny pod budowe w grze :P i tak wg wciągające to SIm city czy po paru miastach się znudzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...