Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@up

W Remember Me nie ma niestety jakiegokolwiek poczucia wolności. Owszem, mamy wygimnastykowaną bohaterkę, która lubi sobie poskakać po ścianach budynków Neoparyża, lecz jedyna dostępna droga to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej.

@Shortyy

Polecam poczekać na Saints Row 4 - premiera już niedługo, a pierwsze recenzje są bardzo obiecujące. Tam swobody będziesz miał co niemiara :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun

Ja takze polecam FarCry3. Swiat gry jest naprawde spory, a oprocz watku glownego jest tam naprawde sporo do robienia, zeby wymaksowac gre na 100%. W dodatku misje poboczne sa dosc zroznicowane i przynajmniej moim zdaniem nie nudza sie tak szybko jak te w AC3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zapytać czy znacie jakieś symulatory kosmiczne w styku Dark Star One i Parkana. Uwielbiam w nie grać, ale ciężko takowe znaleźć. Znalazłem Parkana II na płycie dołączonej do bodajże clicka, ale nie grze strasznie się sypią tekstury (nawet ukochane torrenty mnie zawiodły ;_;).

Czytałem też o Freespace 2, jednakże chciałbym coś nowego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć w tym temacie chciałbym abyście wymienili gry na steama wartę max do 8-10 ojro. Wiem że to mało ,ale jest dużo gier za taką cenę które są świetne.

Gry z gatunku rpg podobne do diablo 2 bądź do hammerwatcha tylko z możliwością kupowania przedmiotów ( Chodzi mi o zbroję miecze itd.. po prostu nie umiałem się wysłowić tongue_prosty.gif )

Grafika obojętna ,ale mile widziane 2d ;p

Dzięki za pomoc wszystkim wypowiadającym się.

Mogą być gry indie / greanlight :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupic, Splinter Cell Blacklist czy Saints Row 4?

To jedno z pytan typu "co jest lepsze, pioro czy dlugopis?", "smaczniejszy jest hamburger czy kebab?" czy "ciekawsza jest pilka nozna czy koszykowka?". Nie podales nam zadnych kryteriow, jakie sie dla Ciebie licza w grach, za to strzeliles dwoma tytulami nalezacymi do dwoch bardzo roznych od siebie gatunkow z kompletnie odmienna rozgrywka. Nikt Ci nie udzieli prostej odpowiedzi, ktora z tych dwoch gier jest lepsza, bo to zalezy tylko i wylacznie od calkowicie subiektywnych upodoban kazdego z graczy. Jesli lubisz gry szpiegowskie, ktore premiuja ciche akcje, skradanie sie i ukrywanie w ciemnosciach, omijanie lub niezauwazone likwidowanie przeciwnikow i nagradzaja kombinowanie, a nie totalna rozpierduche, to bierz Splinter Cella. Natomiast jesli wolisz gry z otwartym swiatem, w ktorych znajdziesz sporo absurdu i niewyszukanego humoru, tytuly ze spora iloscia zadan pobocznych i masa rzeczy, ktore beda strzelac i wybuchac, to wes Saint's Row. Obie gry sa dobre, ale to ktora z nich juz lepsza zalezy tylko i wylacznie od Twoich gustow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem trochę innej kategorii, ten temat wydaje mi się najbardziej podobny, gdyż tematu "Szukam gry" nie znalazłem (jeżeli jest, proszę o przeniesienie). Otóż potrzebna mi jakaś gra z dobrą grafiką o tematyce wojennej. Klimat coś jak na początku Mafii 2. Lata 40, 50. Z możliwością chowania się za wszelakimi obiektami i wychylaniem się w celu oddania strzału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matcior - Z nowszych strzelanin nie znajdziesz nic takiego. Nawet z troszkę starszych tytułów nie przypominam sobie wojennej strzelanki z widokiem TPP. Jedyne co mogę polecić to Medal of Honor Airborne, jest chyba najbliżej, podobnie jak CoD 5 World at War. Pod lata 50. można podciągnąć także Black Opsa, ale na pewno w niego grałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkie 3 tytuły grałem confused_prosty.gif A może jest coś z widokiem FPP i bez tego wychylania? Zależy mi głównie na tym żeby klimat trzymał się tych lat 50 lub Wojny wietnamskiej, w ostateczności I lub II Wojny Światowej. Wiesz, thompsony itp. smile_prosty.gif Fajnie by było gdyby gra była dostępna na platformie Steam/Origin, ale nie musi.

Edytowano przez Matcior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Z pewnością kupię obie części Red Orchestra :) Ten bureau xcom też wydaje się niezły i pasuje do moich "wymagań", jak trochę stanieje co niedługo pewnie nastąpi zakupię także go. Co do Medal of Honor, grałem we wszystkie części prócz Warfighter'a, natomiast wypróbuję też Brothers in Arms :) Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Postanowiłem rozpocząć przygodę z grami przygodowymi. Poszukuję jakiejś gry przy której mógłbym się zrelaksować wieczorem. Dobrze by było gdyby zawarty w niej był motyw PODRÓŻY. Znajomi polecili mi Syberię i The Longest Journey. Zapisałem te gry do mojego prywatnego kalendarzyka gracza :P Do tej pory grałem dopiero w jakieś 4 gry z tego gatunku ( Fahrenheit, Sanitarium, Cevile i ostatnio Too The Moon...) Proszę was o polecenie mi jakichś gier tego typu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...