Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Siemka

Jaką byście mi grę polecali żeby można było stworzyć swoją postać.

By broniami w grze były miecze ,magia itp.

A najlepiej jak by było że można zmieniać naramienniki korpus zbroję hełm a nie by była cała zbroja ale to już w miarę możliwości.

Aby to były gry oprócz:

Gothic 1.2.3.4

Skyrim

Two Worlds 1.2

Władcy Pierścieni Wojna na Północy

Wiedźmin 2

Bo to już grałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymek111, jeśli chodzi ci o RPG taki jak Gothic (czyli bez kierowania drużyną, lecisz samemu) to nie ma chyba już żadnego dobrego ze świata miecza i magii :). A jeśli o klasyczne RPG-i to jest ich dużo - Dragon Age (koniecznie jedynka, dwójka jest słabsza choć nie słaba), seria Baldur's Gate, seria Neverwinter Nights (możesz też wypróbować darmową wersję, choć to darmowa gra i trochę inna, choć uniwersum te same - nazywa się Neverwinter) oraz seria Icewind Dale. No możesz jeszcze spróbować Heroes of Might & Magic, ale to bardziej strategia niż RPG :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz, bo to bardzo odmienne gry.

Skyrim to sandbox, w którym spędzisz setki godzin nawet nie zahaczając o główny wątek.

Zaś Dark Souls to... hmmmm... po prostu Dark Souls - strasznie trudny, wręcz masochistyczny RPG, w którym liczy się grind i umiejętność szybkiego myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze lubiłem nadupiać godzinami w Gothica.

Aspekty które biorę pod uwagę - rozrywka, ciekawość świata a taakże długość gry. Skyrim to sandbox - a jak to wygląda w przypadku DS?

Pójdzie w ogóle mi na komputerze? Skyrim na normalnych chodzi, zaraz podam pełną specyfikację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stradlin

Jak Skyrim na normalnych idzie to i DS pójdzie też, tylko trzeba będzie pobrać różne fix'y. Ja bym kupił DS, teraz chyba chodzi po 80 zł kiedy na premierę kupiłem za 70 zł, a Skyrim się trzyma przy około 100 chyba. Skyrim mnie nie wciągną, za to mojego brata bardzo, ma z 65 lvl, ale on za to nielubi gothick'a, ja za to bardzo, i lubię też DS, może też ci podejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do długości to u mnie na steam'ie jest ponad 150 h, a nie zrobiłam nawet wątku głównego;) Gra jest naprawdę świetna i na pewno pochłonie Cię na zbliżony czas. Tylko ostrzegam, że może się przejeść. Misje typu idź i zgładź postać X, a potem wróć zaczynają męczyć po pewnym czasie (a jest ich tutaj baaaardzo dużo).

Zachęcam do kupienia edycji Legendarnej. Podstawka, wszystkie dodatki, a na dodatek parę usprawnień za 150zł. Opłaca się, sama ją kupiłam i się nie zawiodłam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stradlin

W miare szybkie przejscie samej podstawki Skyrima tylko jedna postacia, z umiarkowana eksploracja swiata i robieniem tylko glownych linii questow pobocznych (gildie, daedry, wojna domowa) to i tak ponad 50 godzin. Wieksze skupienie sie na eksploracji miejscowek, questach pobocznych i rozwoju postaci sprawi, ze podstawka wystarczy na przynajmniej 80 godzin gry. Do tego dochodza jeszcze oficjalne rozszerzenia i mody fabularne, ktore sprawia, ze nawet 150 godzin okaze sie zbyt mala iloscia czasu, by zrobic i zobaczyc wszystko. No i na koniec zostaje jeszcze mozliwosc ponownej zabawy, tyle ze tym razem juz nie jako zakuty w ciezka zbroje mag bitewny, a jako np. kryjacy sie w mrokach skrytobojca, co zupelnie zmienia charakter i tempo gry. Na brak zajec w tym tytule Bethesdy nie ma co narzekac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Pana Maniutka7, twoja wypowiedź ma numerek 6000. :D

Szukam wszystkich gier na PC mającej możliwość płynnego pokonywania przeszkód, swobody, uczucia wolności, parkouru. Coś w stylu tych: Just Cause, Batman, Assassin's Creed, Mirror's Edge. Mogą być również indie czy flashówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy - Może Remember Me Tobie przypasuje? Wiem, że jesteśmy tam prowadzeni za rączkę do różnych przeszkód, ale skakania trochę jest. A to wcale nie przeszkadza w odbiorze fabuły, która jest bardzo mocną stroną tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...