Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Xarber w strongholda pykam od dziecinstwa xd medival tez gralem ale w 1 i w dwojke tez napewno zagram:-)

Herousy tez sa fajne ale stare a ja poszukuje nowej gry shogun byl oraz crusaders kings 2

W tym ostatnim gralem polska i podbilem cesarstwo i wszystkie ziemie na wschod ciekawa gra i wcale nie taka trudna nawet na najwyzszym poziomi trudnosci choc w dodatki juz nie gralem to niewiem jak tam jest:-)

Anno 1404 tez fajne nieprzecze :-P

Ale moze macie jeszcze jakies tytuly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmaMlyn a może Age of Empires III, świetna strategia może nie tyle ekonomiczna ale zbieranie surowców, budowanie osady

A i może jeszcze settlers ;p ?

A i jeszcze star wars empire at war coś jak Empire/shogun/medival total war ale w klimatach gwiezdnych wojen

Edytowano przez marcin1821
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qsterBT

Do tego co juz wymieniono mozna dorzucic jeszcze Cywilizacje i Total War, a takze wczesniejsze gry z serii The Elder Scrolls - Morrowind i Oblivion (najlepiej z modami poprawiajacymi grafike, ktore nota bene w slabo wygladajacym "golym" Skyrimie tez bardzo sie przydaja). Ze strzelanek do multi mozesz zaopatrzyc sie w Blacklight Retribution, Planetside 2 czy ktoras z odslon Call of Duty. Z Diablo 3 bym uwazal - sporo osob znudzilo sie tym tytulem po jednokrotnym przejsciu kampanii, innym z kolei nie przeszkadza robienie w kolo tego samego w pogoni za coraz to lepszym lootem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 (wedlug mnie) za drogie jak na to co prezentuje, multiplaye rnie jest az tak konieczny... Większy nacisk kładłbym na fabułę. Gatunek nie gra roli chyba ze chodzi o gry strategiczne,które nie wiem czemu omijam szerokim lukiem

Edytowano przez qsterBT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem pewien, czy to odpowiedni temat, mam nadzieję że tak. wink_prosty.gif Czy istnieje godna polecenia gra akcji, z naciskiem na wszelkiego rodzaju "customizację" wyglądu/pojazdu/broni/kryjówki itp... Jedyna gra, która przychodzi mi na myśl to Saints Row The Third/ Saints Row 4, ale szczerze wolałbym coś... poważniejszego smile_prosty.gif Gatunek nie ma większego znaczenia. Jest coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie grałam, ale może Sleeping Dogs? Podobno duży wybór ubrań, ale co do reszty nie jestem pewna. Mafia II jest naprawdę ciekawą grą, ale pod względem dostępnych ubrań byłam troszeczkę zawiedziona. Co do reszty jak najbardziej, jestem na tak.

Tylko tak dopowiem, też nie przepadam za assassynem;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...