Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

a czy jest tam wybór pomiedzy dobrem i złem ?

Oczywiście, że istnieje system moralny. W końcu to gra Bioware :)

@Devius - pewnie, że warto. Bardzo fajna "sieczka" na rozluźnienie. Ma nawet co-op.

To teraz ja poproszę o poradę - jRPG, bądź tRPG na PSP (i tylko na PSP). Anything will do.

Mam ograne wszystkie części FF do "dziewiątki" + "the War of the Lions", obie "Disgea", obie "Valkyria Chronicles", "Kingdom Hearts: Birth by Sleep", "Shin Megami Tensei: Persona III" i pewnie jeszcze jakieś, o których zapomniałem wspomnieć.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ukończyłem dziś około godziny 12:00 może trochę dalej Skyrima. I szukałem w mojej kolekcji jakiegoś ciekawego tytułu do popykania i... nic ciekawego nie znalazłem :( Dlatego kieruję się z prośbą do Was o podanie czegoś ciekawego ;)

Tak więc coś na wzór Skyrima ale jakimś ciekawym FPSem nie pogardzę ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HawkTheGaming - "Fallout: New Vegas. It's like Skyrim with guns!" :trollface:

Ale będąc bardziej poważnym, to określ czego ty naprawdę oczekujesz. Zbyt ogólna jest twoja prośba, bym mógł coś zaproponować.

BTW - strasznie dużo razy powtórzyłeś słowo "ciekawy", aż w oczy kuje :/

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AmaMlyn - wszelkie Tycoony jak np. "Rollercoaster Tycoon" (pierwsze dwie części z dodatkami są super), czy "Zoo Tycoon". Do tego zahacz o serię "Civilization", a w szczególności jej część czwartą. Jeżeli nie stronisz od szybkiej akcji to bardzo dobrym wyborem będą strategie od Relic takie jak "WH40k: Dawn of War", lub "Company of Heroes".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka gre polecacie

Jeśli pasują Ci strategie turowe, do polecanych już tytułów dodaj Heroes of Might and Magic 3 i wszelkie Total Wary.

Tak więc coś na wzór Skyrima ale jakimś ciekawym FPSem nie pogardzę ;p

Fallout 3/New Vegas, TES: Oblivion i Morrowind. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem większośc ciekawych strategi i teraz pragnę prosić was o poradę (a nawet dwie :trollface:) w co grać. Otóż mam na oku Warlords Battlecry II i III oraz Battle realms z dodatkiem. W którą z tych trzech gier lepiej zainwestować?

No i druga prośba. Poszukuję gry z ninja lub innym zręcznym bohaterem. Zaliczyłem już Ninja Blade, I-ninja (ale jak ktoś wie gdzie kupić, żeby na win 7 poszło to niech pisze), Prince of Persia (trylogię i to potem też), Darksiders I+II. Usaiłowałem grać w mini ninjas ale mi nie podeszło. Jest coś so polecicie? Platforma to tylko i wyłącznie PC.

@Underlife

W mojej opinii najlepsza (gameplay) jest II, ale fabularnie urzekło mnie to co już przeszedłeś ;) Imho jak ograłeś wszystkie AC to III nie warto sobie zawracać głowy, bo to po raz kolejny to samo a nowości tam niewiele. Właczyłem grę, ale jakoś nie mam ochoty do niej wracać. Bohater wcale mnie nie zainteresował a i historia opowiadana nie porywa tak jak odkrywanie tajemnicy Altaira. irytował mnie jeszcze brak jakiegokolwiek konkretnego wprowadzenia. Zaczynasz grę i wiesz, że jesteś jakimś typkiem z kitką na głowie, ale ocb?! skąd pochodzi? ile ma lat? tego zbyt chętnie nie ujawniono (albo ja po prostu przeoczyłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i druga prośba. Poszukuję gry z ninja lub innym zręcznym bohaterem.

W podobnym klimacie powinny być gry z serii Arkham - Batman: Arkham Asylum/Arkham City. Może podejdzie Ci również seria DMC - na PC mamy Devil May Cry 3, 4 oraz DMC: Deavil May Cry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...