Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

A takie pytanie ode mnie COD:Black Ops I czy Far Cry 3?

Uwielbiam FPS-y, przy samej serii COD spedzilem, ostroznie liczac, okolo 2 tysiecy godzin. Jednak w tym konkretnym przypadku uwazam, ze Far Cry 3 jest duzo ciekawszym i oferujacym wiecej zabawy wyborem niz Black Ops.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry rpg z wyjątkową fabułą. Zaznaczam, że serię Gothic, Baldur's Gate, Wiedźminy, Neverwinter, Two Worlds, Fallout, Dragon Age czy serię TES mam za sobą, więc jakby ktoś mógł wyjść od siebie z czymś, co nie zostało tu wymienione - będę wdzięczna. Może być to jakiś staroć, w tych nie jestem obeznana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hrabiadrac

To zalezy, czy duzo gra w multi, czy nie.

Co prawda BF3 ma singla, ale jest on krotki i srednio ciekawy, glowna atrakcja jest tu tryb wieloosobowy. Jesli osoba, ktora ma gre dostac jest fanem multi w FPS-ach, to BF3 bedzie doskonalym wyborem. Trzeba tylko wziac pod uwage, ze do podstawki przydalyby sie od razu DLC oraz fakt, ze za 4 miesiace wychodzi BF4.

GTA (zakladam, ze chodzi o IV) jest z kolei przeznaczone glownie na zabawe singleplayer. Fabula, glowni bohaterowie, miasto, misje glowne i poboczne, wszelkie czynnosci dodatkowe, otwarty swiat, humor oraz swietna sciezka dzwiekowa - to wszystko zapewnia wiele godzin dobrej zabawy. Jesli osoba, ktorej chcesz podarowac gre od rozrywki w multi woli dobre gry skupione na kampani dla jednego gracza, GTA jest jednym z najlepszych wyborow.

@Nessaja

Hmmm... DeusEx, Planescape Torment, Swiatynia Pierwotnego Zla, Knights of the Old Republic 1 i 2, Fable, Kingdoms of Amalur: Reckoning, do tego moze jeszcze Bard's Tale, Jade Empire i Final Fantasy VII i VIII (jesli nie przeszkadza Ci, ze to jRPG z losowymi walkami w turach i lekko mangowa grafika, to bedziesz miala okazje poznac naprawde wyjatkowe historie).

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Urodzinki mam za 3 dni. Do wydania jakieś 170-180 zł.

Myślałem nad Diablo 3 jak wyszło byłem na nie napalony ,ale teraz czytam na forach że nudy że nie ma co robić itd. Dodam że grałbym z kolegami z klasy . ( Diablo odmówiłem sobie zeszłego roku bo byłe te całe fale włamań itd.)

Myślałem też nad anno 1404.

Za tyle kaski można kupić dużo fajnych gierek.

Nie chce mieć poczucia że wyrzuciłem kasę w błoto . Chce się przy grze dobrze bawić i czuć radochę z grania .

Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzys6e Do Lublina mam ponad 100km... Na Allegro jest za 27 z dostawą. A wie ktoś gdzie można kupic jakąś grę w okolicach Zamościa? W okolicach chodzi mi o te miejsca bliżej granicy z Ukrainą.

Który COD lepszy Black ops 1 czy Modern Warfare 3?

Edytowano przez esussu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Problematyk12 Ja polecam The Darkness II i Spec Ops The Line ze spolszczeniem. W obu fabuła wciąga a i sama rozgrywka jest super. Do tego możesz jeszcze dorzucić Space Marine (sieczka) i jakiegoś Assasinati. Wejdź na wirtus.pl tam masz sporo promocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problematyk: Tytuły, które podał MBCYC są dobre, ale raczej nie zerżną ci czaszki pod kątem gameplayu.

Asasyn (II\III, olej revelations) i Spec Opsy (jeśli nie masz wielkich wymagań) są ok, ale ja bym dorzucił np. Chivarly Medieval Warfare albo Starcraft II jeżeli jesteś "into" w gry dość hardkorowe (mówiłeś o Diabolo i Anno, więc...).

Ewentualnie Orcs Must Die! albo jakiś Biedronkowy klasyk ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L1zard: Bierz Burnout Paradise, świetna samochodówka. Otwarte, duże, ciekawe miasto, grywalność jest na wysokim poziomie - można się wyszaleć, zrelaksować. Do tego jeszcze porządny soundtrack. Naprawdę polecam.

Dodam jeszcze, że spodobał mi się nowy Most Wanted (może dlatego, że trochę podobny do burnouta...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że lubię gry takie ja anno czy diablo to nie znaczy że nie jestem graczem hardkorowym :P

Lubie grać w Dark Souls , DayZ czy inne gry które mnie zaciekawią :)

Myślałem żeby kupić :

Wiedźmin 2 Zabójcy królów - Diablo 3 ( Boję się że przestanie chcieć mi się bić levele i mi się znudzi)

Bo 179 zł jak za grę która może mi się znudzić to dużo ;p ( Grałem w starter ,ale nie umiem określić czy mi się podoba czy nie . Jest średnio ani źle ani ekscytująco )

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona ( duże pudło :) ) kosztuję w saturnie 109 zł .

Mógłbym dokupić jeszcze Assasina trójkę bo kumpel w saturnie kupił ostatnio trójke + wszystkie dodatki za 69 zł bodajże .

No a jak nie assasyna to masę innych gierek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dylemat.

Kupić GTA IV + jakąś dobrą gierkę (jeśli moglibyście mi polecić coś w cenie do ok. 80zł) lub kupić sobie abonament PS plus na rok. W co lepiej zainwestować?

PS. Bardzo często mam tak, że jak jakaś gra jest "za darmo", jak to jest w wypadku plusa, to po jakimś czasie nie chce mi się w nią już grać.

PPS. Wiem, że gry w ramach PS plus nie są całkowicie "za free" ale chyba wiecie o co mi chodzi

Edytowano przez Precelmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...