Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam wsyzstkich.Otóż chciałbym was prosić o poradę. Poszukuję interesującej bezpłatnej gry MMORPG (ważne żeby mikropłatności nie ułątwiały znacząco gry i nie dawały przewagi), takiej w której można zajść bardzo daleko grając samemu, bez kolegów/gildii, a zadania były zaznaczane na minimapie, albo chgociaż było nakreslone co, gdzi jak, kogo. Do tej pory bardzo mi się spodobało GW, Dekaron. Nie lubię gier typu WoW, RoM, L2. W więcej co prawda nie grałem, Chciałem spróbować Aiona, ale mi nie działał :( Liczę na was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, czy są jakieś strategie pokroju serii Civilization (rozwój państwa z większym naciskiem na ekonomie niż walkę, z możliwościami dyplomatycznymi itd.), ale osadzone w realiach generic fantasy? Wiece, taka gra ekonomiczna tylko ze smokami, orkami, elfami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie bardzo, bo mam dwójeczkę z epizodami z Orange box'a i chciałbym zagrać wreszcie, w ten jakże wychwalany cykl, zaczynając od części pierwszej. No nic, muszę polować na niego w "Wymianach na Steam", gdyż sam nie mam zbytnio możliwości kupna ze Steam.

@Down: Wiem że Goty to nie orange, ale kupując gotye musiałbym jeszcze raz zapłacić Za dwójkę i epizody.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu brał Singularity. Całkiem fajny FPS, w multi jakoś nie grałem i nie wiem czy teraz ktoś gra ale wątpie. James Bonda nie grałem ale tak jak wszystkie gry na jego licencji to raczej kolejna słaba niedopracowana budżetówka.

>>>Zodiak<<<

Widziałem w internecie sporo kluczy do kupienia, problem jest z autentycznością tych sklepów. Ale skoro kupować sam key to równie dobrze można kupić na Steamie. Jeżeli nie masz karty kredytowej zawsze może użyć Pay Safe Cardów.

"Poza tym uważam, iż Kartagina powinna zostać zburzona."

Edytowano przez Mumia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poleci mi ktoś wciągającą grę z multi (gra może być z singlem) podobnym do tego z Mass Effect 3 (klasy postaci, moce, bronie, różni przeciwnicy...). Głównie chodzi mi o co-opa i deathmatch'a, nie pogardzę innymi trybami. Dobrze, żeby gra chodziła na średniej jakości sprzęcie (PC), nie muszą być żadne fajerwerki itd. Mile widziana gra z gatunku TPS lub RPG

Z góry dzięki

Edytowano przez grzesiek1306
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać o jakieś gry z tematyki Horror. Nie chodzi mi to jednak o gry pokroju Amnesia. Oczywiście fajnie będzie, jeśli wciąż będzie można ją dostać, bo niestety Fear części pierwszej nigdzie już nie widzę. No i żeby to nie było tylko tłuczenie bezsensowne przez całą grę zombie, tylko aby faktycznie człowiek miał jakąkolwiek szansę na odrobinę strachu.

Przy okazji, na + są gry ze wszelkiego rodzaju multi/coop, gdzie to można znaleźć wciąż aktywnych graczy.

Edytowano przez Sergeyevich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UpMoże gra, która tytuł miała(bodajże) Zew Cthulhu Różne krainy świata, czy jakoś tak?

Szukam gry RPG w której byłoby sporo walki, dobry rozwój postaci, i dużo ekwipunku. Ma być możliwość ,,patrzenia" z perspektywy 3 osoby. Naturalnie dobra fabuła wink_prosty2.gif. Gra ma wystarczyć na naprawdę dłuuuuugo(powiedzmy, że kampania minimum 30 godzin, ale gra zachęca do wielokrotnego przechodzenia smile_prosty.gif) wink_prosty2.gif Gra ma być maksymalnie od 16 lat i mieć małe wymagania. Opiszę je żeby nie było wink_prosty2.gif.

Maks 512 MB RAMu

Najlepiej 1.0 ghz, maks 1.2 ghz

O grafikę się martwcie, mam naprawdę dobrą kartę wink_prosty2.gif

Powiedzmy, że mógłby być to taki Mass Effect(poszedł mi i ogromnie mi się spodobał biggrin_prosty.gif)(tylko, żeby była też walka wręcz). Świat dowolny, może być Fantasy, Science - Fiction, Steam Punk, Cyber Punk, ma spełniać tylko powyższe wymagania wink_prosty2.gif.

Znajdzie się coś? smile_prosty.gif

Edytowano przez darthmetalus
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzesiek1306 - polecam ci Warhamerra 40K: Dow 2, w którym masz świetny tryb kooperacyjny "Last Stand", a także możesz przejść z partnerem całą kampanię. Nie ma za wysokich wymagań, jest w niej podział na rasy, klasy i rozwój postaci, więc spełnia twoje wszystkie kryteria. Najlepiej zainteresować się złotą edycją, z dwoma dodatkami, którą dorwiesz już za 40 zł na wirtusie.

@darthmetalus - wszystkie twoje warunki idealnie spełnia Two Worlds.

Edytowano przez Zodiak
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...