Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

TDU1 mam do dzisiaj na dysku, chociaż po sieci mało już kto gra.

Może i mało, ale dobra ekipa, a czasami to i też świeży "narybek" się trafia. Ja gram praktycznie co wieczór i sobie tą grę bardzo chwalę. Tylko obecnie coś serwer nawala i na mapie nie widać nicków innych graczy. Oby to, jak najszybciej naprawili.

A propos nicków... możesz podać swój? Może już się kiedyś spotkaliśmy na Hawajach ;) ? Mój jest taki sam, jak na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki na pewno wezmę dueus ex a nad drugą grą jeszcze pomyśle. A i co myślcie o Bordelans?

P.S I jak to jest z polską wersją w bordelands? Bo różne rzeczy się naczytałem.

p.S2 I czy warto brać od razu GOTY (dopłata dokładnie 26 zł) dodatki są ciekawe?

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands jest na pewno grą godną polecenia ze względu na fantastyczny świat, ciekawą rozgrywkę łączącą FPS-a i RPG, gazylion dostępnych broni i dobrze zrealizowanego co-opa. Możesz wziąć wersję GOTY, bo np. The Zombie Island of Dr Ned jest bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego RPGa na święta. Zaznaczam, że podobały mi się takie tytuły jak Dragon Age I i Przebudzenie, Wiedźminy, Kotory. Natomiast takie gry jak Arcania, Risen, Oblivion już nie. Z góry mówię, że Skyrima sprawdzę jak zejdzie poniżej 120zł.

Edytowano przez Fanat1c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo rpg, które spełniają twoje wymagania nie ma :) Nie lubisz gier Piranha Bytes ani Bethesdy, więc Fallout 3 odrzucam od razu. Lubisz za to Bioware, więc śmiało mogę Ci polecić Jade Empire, a ponadto sprawdź na YT czy spodoba się Tobie najnowszy Deus Ex. Jest jeszcze Two Worlds II i Drakensang, ale to też musisz sam obadać, czy Ci przypadnie do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire grałem, tak samo z ME1 i 2 (3 kupie tradycyjnie jak zejdzie do EA Classics). Two Worlds 1 grałem i żałuję, dlatego do dwójki mam już uprzedzenia.

Deus Ex chyba na razie ma największe szanse na sprawdzenie.

Może uściślę - nie lubię bezsensownego łażenie tam i z powrotem (a'la FarCry 2), dlatego Dragon Age spodobało mi się pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable zapomniane opowieści ?

Grałeś ? Nie , to spróbuj .

Miła dla oka grafika .

Oraz polecam G 1,2,3 z dodatkami .

Kolega pisał, że nie lubi gier, w których musi eksplorować świat. W sumie to sam też już nie gram w takie gry. Czasy, gdy przeszedłem Gothic 3 czyszcząc każdą roślinkę i mobka w Myrtanie i okolicach minęły bezpowrotnie ;)

Do Fable się mogę dopisać- tam za dużo do zwiedzania nie ma, a rozwój postaci, walka i sama gra dają sporo radości. Do tego spokojnie możesz zapytać na forum o to czy ktoś ma pełniaka z CDA, więc także niewielki koszt gry in plus.

Skyrima to sobie odpuść jeśli nie lubisz dużego świata, bo tam jest ogromny. Szkoda, że nie ma Kotora 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Skyrim, choćby dlatego że starczy ci na baaardzo długo i ta zimowa kraina ma fajny klimacik, plus tysiące innych powodów. Jedynym minusem tej gry jest słaba fabuła. Jeśli twój komputer ją uciągnie to radzę ci kupić Skyrima w wersji PC - będziesz miał dostęp do lepszych tekstur i modów, bez których nie wyobrażam sobie teraz gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Mass Effecta 2 i chciałbym zagrać w DLC przed podejściem do trójki. Gdzie je można dostać? Na Originie nie widziałem niczego takiego.

Aby kupić DLC do ME2 musisz zarejestrować sie na Social Bioware i kupić w sklepie bądź na Originie punkty Bioware - po czym za punkty wybierasz sobie DLC. Gdybyś jeszcze czegoś nie wiedział wbijaj na PW, chętnie wyjaśnię :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...