Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Grałem w obie, niestety w tą pierwszą (Two Worlds) nieco dawniej. Pamiętam, że grało się całkiem przyjemnie, działa na podobnych zasadach co Oblivion czy Gothic 3. Fajną możliwością była jazda konno, to była pierwsza gra, w której coś takiego zauważyłem i zrobiło spore wrażenie. Titan Questa przeszedłem 3 razy, raz sam, raz z kuzynami na zmianę, raz z bratem w co-opa. Świetna zabawa, porównywalna z Diablo 2, tym bardziej jeśli interesują cię takie klimaty (starożytna Grecja, potwory z mitologii, etc.) i lubisz kolekcjonować coraz to lepszy ekwipunek, bo to ostatnie jarało mnie najbardziej i dzięki temu 3 razy przeszedłem grę, za każdym razem różnym stylem (raz zwykłym tankiem, raz łucznikiem, raz magiem). W każdym razie polecam obie, ale lepsze wspomnienia wiążę z Titan Questem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji wyjścia nowej serii PREMIUM GAMES ma dylemat co wybrać zastanawiam nad :

- Borderlands: Game of The Year Edition,

- Fallout 3,

- Fallout New Vegas,

- Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City,

- Mafia II ,

wszystkie tytuły w cenie 69,99 zł

a tu jeszcze EA wyskakuje z Classic-em Crysis 2 za 54,99 zł,

i nie wiem co wybrać zależy mi szczególnie na długości rozgrywki w singlu, a muszę się niestety ograniczyć do jednego tytułu

warunek mej żonki

:((

.

Co Polecacie i może ktoś wie jak długo zajmuje przejście poszczególnych gierek.

Z góry DZIĘKI forumowej braci.

Edytowano przez MichałDD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, lub Fallout New Vegas. Tu już mógłbyś sam wybrać, bo mógłbyś np. Wybrać F3 edycję kolekcjonerską, za jakieś 80zł, lub zwykłego F:NV (chyba, że ograniczenie do 70 zł, to polecam wybrać New Vegas)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie, niestety w tą pierwszą (Two Worlds) nieco dawniej. Pamiętam, że grało się całkiem przyjemnie, działa na podobnych zasadach co Oblivion czy Gothic 3. Fajną możliwością była jazda konno, to była pierwsza gra, w której coś takiego zauważyłem i zrobiło spore wrażenie. Titan Questa przeszedłem 3 razy, raz sam, raz z kuzynami na zmianę, raz z bratem w co-opa. Świetna zabawa, porównywalna z Diablo 2, tym bardziej jeśli interesują cię takie klimaty (starożytna Grecja, potwory z mitologii, etc.) i lubisz kolekcjonować coraz to lepszy ekwipunek, bo to ostatnie jarało mnie najbardziej i dzięki temu 3 razy przeszedłem grę, za każdym razem różnym stylem (raz zwykłym tankiem, raz łucznikiem, raz magiem). W każdym razie polecam obie, ale lepsze wspomnienia wiążę z Titan Questem.

A Fallout 3? Grałem kiedyś w 2 i wczułem się w klimat. Co można powiedzieć o 3 części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w dwójkę, tylko w jedynkę. Czytałem, że ponoć nie ma takiego klimatu jak poprzedniczki. Podczas pierwszej sesji gra wydawała mi się świetna, ale z czasem fabuła robiła się coraz durniejsza, a w pryzmacie New Vegas wypada po prostu słabo. Mi grało się całkiem miło, ale jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności odpalić New Vegas, omiń trójkę i kup właśnie tę część. Pewnie będzie przeceniona na Steamie na święta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...