Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Chcę sobie sprawić prezent na mikołaja, co polecacie:

Two Worlds II z Platynowej Kolekcji (tu mam też kilka pytań - słyszałem, że gra posiada multiplayer, jak to dokładnie działa - ile graczy online, etc). Gra się wysypuje, ma sporo błędów?

Czy może Mass Effect 2 z EA Classic?

Trudne pytanie obie gry są fajne.

Two worlds II ma multiplayer jest tam arena, własna wieś (a w niej misje i możliwości rozbudowy), oraz misje multiplayer które robimy w kilku osób.

Mass effect 2 to świetna gra i dziwię się, że jeszcze w nią nie grałeś, może i nie posiada multi ale pod względem fabularnym jak i stylem RPG-akcji przewyższa wszystkie tego rodzaju, Serdecznie polecam obie gry ale ja zdecydowałbym się na Mass effect 2

Ale i tak ostatnie zdanie należy do ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie sprawić prezent na mikołaja, co polecacie:

Two Worlds II z Platynowej Kolekcji (tu mam też kilka pytań - słyszałem, że gra posiada multiplayer, jak to dokładnie działa - ile graczy online, etc). Gra się wysypuje, ma sporo błędów?

Czy może Mass Effect 2 z EA Classic?

Ja osobiście polece TW2. Gra niedoceniana ale świetna. Ładna grafika fajny system walki crafting i składanie czarów. Choć w multi bedzie cięzko na serwach jest 20-30 osób ale sami wymiatacze. I ciężko będzie do nich dorównać. Ale na moją odpowiedzi wpływa to że nie lubie si-fi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę sobie samemu sprawić prezent na Mikołaja, mogę tylko kupić jedną grę i nie wiem jaką. Modern Warfare 3 czy Batman Arkham City czy Deus Ex: Human Revolution lub coś innego? Do nowego CoD'a nie jestem do końca przekonany noi wolałbym nowsze gry i same perełki sami wiecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKYRIM już mam, Batmana grałem w AA i był świetny. Ale dużo osób chwali nowego Deus Ex jako pretendenta do tytułu Gra Roku, i w sumie chciałbym sam to sprawdzić ale wybierać między MW3 -> Batman Arkham City -> Deus Ex: Human Revolution ciężka sprawa ale kieruję się bardziej w stronę Batmanka.

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JediMati:

Gorąco polecam Ci Deus Ex: Human Revolution. Dlaczego? Ma ogromną przewagę nad pozostałymi dwiema grami, które sobie upatrzyłeś. Po pierwsze - znakomita fabuła - naprawdę mistrzostwo świata. Po drugie - niesamowity styl graficzny, który trzeba zobaczyć. Po trzecie - bardzo satysfakcjonujący gameplay - możesz przejść grę nie zabijając nikogo, lub jeśli masz ochotę rozwalić wszystko i wszystkich. Po czwarte, i bardzo ważne - gra jest bardzo długa, nie spiesząc się i robiąc zadania poboczne należy jej poświęcić ok. 40 godzin, co jak na dzisiejsze czasy jest znakomitym wynikiem.

Jeśli jednak z jakiegos powodu nie chciałbyś Deus Eksa, to bierz Batmana: Arkham City. Zdecydowanie lepsza i ambitniejsza gra niz Call of Duty: MW3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać z Extra Klasyki: Company of Heroes: Chwała Bohaterom czy może złotą edycję CoH (Na linii frontu + pierwsza część). Dodam, że nigdy w żadną nie grałem. Ile osób gra online ? A co powiecie nt. World in Conflict Complete Edition z PKK ? W ogóle pojawiło już się w sklepach ? Z góry dzięki...

Co prawda w CoH nigdy nie grałem, ale za to grałem w DoWa2(ten sam producent- to samo, tylko zamiast ludzi, roboty) i

Radzę uważać. Polecam obejrzeć wiele filmików na YT zanim się na nią zdecydujesz. Singiel gra posiada dosyć nudny, a co do multi to dosyć specificzne jest- przekomarzanie się ze wrogiem, polegające na chwilowych zajmowaniach i odbijaniach map. Dosyć monotonne i męczliwe to jest. Ogólnie więcej szczęścia niż rozumu do tej gry potrzeba.

Umnie DoW po pięciu minutach wyleciał za okno

Porządnie się zastanów

Edytowano przez lukasz765
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do tego, co napisal lukasz765, nie moge stwierdzic, ze w Company of Heroes potrzeba wiecej szczescia niz rozumu jesli chodzi o sukces w rozgrywce. Gralem w CoH i w DoW2 i musze stwierdzic, ze CoH jest duzo lepsze i ciekawsze. Polecam Ci zlota edycje Company of Heroes. Gra jest dosc dynamiczna, walki zaciete (zwlaszcza na ciasnych mapkach miejskich - piechota, czolgi, mozdzierze, stanowiska kaemow, okazyjny ostrzal z haubic badz nalot - poezja :)), a ja sam grajac w singla ani razu nie czulem, aby bylo nudno.

EDIT:

lukasz765 - jesli te "piec minut" gry w DoW2 wystarczylo Ci, zeby dojsc do wniosku, ze gra posiada nudny tryb singleplayer i monotonne multi, a w dodatku Company of Heroes jest identyczne (chociaz nigdy w ten tytul nie grales), to albo masz nieludzka intuicje, albo tak naprawde nie wiesz o czym piszesz. Mozliwe, ze to drugie, bo tak sie sklada, ze DoW2 to nie "to samo, tylko zamiast ludzi, roboty". Te Twoje "roboty" to ludzie w zbrojach. Podejrzewam, ze w ciagu pieciu minut gry nie zdazyles tego jednak zauwazyc... A to swiadczy tylko o tym, jakie masz pojecie na temat tej gry, ktora porownujesz do Company of Heroes, o ktorym wiesz jeszcze mniej... :dry:

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :wink:

Moje pytanie dzieli się na dwie części:

- czy warto kupić dodatek Broken Steel do Fallouta 3, kiedy przeszedłem podstawkę. Bo miałem lekki niedosyt. Brak gry po zakończeniu, mało poziomów doświadczenia, rzadkie kontakty z Bractwem Stali. Warto więc wysupłać kasę na dodatek?

- Jestem fanem NfSów i ToCA. Myślę nad zakupem Test Drive Unlimited. Dwójki nie kupię, bo mam za słaby sprzęt, a o jedynce słyszałem dużo dobrego. No i jest tania. Warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jestem fanem NfSów i ToCA. Myślę nad zakupem Test Drive Unlimited. Dwójki nie kupię, bo mam za słaby sprzęt, a o jedynce słyszałem dużo dobrego. No i jest tania. Warto?

Pierwszy TD Unlimited to poezja. Niewiele było tak świetnych gier, w których mamy okazję pojeździć po tak obszernej wyspie. W zasadzie to tylko dwie i to właśnie z tej serii. Polecam zakup każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pod choinkę mogę dostać jakąś grę. I nie wiem na co się zdecydować. Najlepiej żeby gra miała multi. Zastanawiałem się nad najnowszym CoDem lub BFem. Myślałem również nad Władcą Pierścieni: Wojna na Północy. A może coś innego wyszło nie dawno, coś wartego uwagi? Polecicie coś? Jakiegoś FPSa, RPGa? Byle nie strategia czy coś co wysila mózg. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor miedzy BF3 a MW3 zalezy glownie od Twoich preferencji dotyczacych multi, bo w obie gry gra sie zupelnie inaczej. Z RPG oczywiscie polecam Skyrim, multi co prawda nie ma, ale zapewnia rozrywki na dluuuuugie godziny. Jesli jeszcze nie grales, to mozesz tez pomyslec nad Deus Ex Bunt Ludzkosci ? bedziesz mogl sobie postrzelac, a i troche RPG w tej rze jest. W Assassin?s Creed Revelations co prawda jeszcze nie gralem, ale tez wydaje sie byc bardzo ciekawym tytulem, a w dodatku ma multi, ktore moze, acz nie musi Ci sie spodobac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W Deus Exie podobno czytać trzeba dużo, a ja mam ochotę na grę gdzie jest dużo akcji, intensywna rozgrywka. Nie grałem w poprzednie asasyny więc mógłbym mieć problem ze zrozumieniem fabuły. Skyrima juz mam. :)

Poważnie zastanawiam się nad BFem lub CoDem ale zupełnie nie wiem która gra przypadła by mi do gustu bardziej. Podobają mi się obie ale w multi w tych grach nie grałem. :/ Nie wiem czego mam się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42 w World in Conflict nie grałem więc Ci nie powiem, ale w CoH gra dużo osób. Jedynym minusem jest to, że czasami ludzie kickują Cię z hosta bo masz niski lvl i jesteś noobem... Chwała Bohaterom nie kupuj. Trzy kampanie po jedną godzinę i kilka nowych jednostek na podmianę. Są jeszcze jakieś operacje- tryby gry do multi, ale niezbyt to ciekawe. Bierz pierwszą część + dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordelants czy Shogun 2 Total war? Lubie i Strzelani i strategie obie gry mi się podobają nie wiem co wybrać.

W bordelants trzeba mieć znajomych żeby grać w co opa? czy samo też wyszukuje graczy?

W bordelants w multi gra dużo osób? I czy też w Shoguna 2 gra dużo osób?

http://www.komputronik.pl/product/130715/S...tion_PC_PG.html nie wiecie czy Edycja GOTY z komputronika Only steam :)?

Edytowano przez marcin1821
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Borderlands.Świetna gra, spędziłem w niej sporo godzin. Parę razy przeszedłem. Do co-opa nie trzeba mieć znajomych.Można dołączyć do kogoś innego gry, ale zawsze jest lepiej jak z jakimś znajomym się gra:D Miałem samą podstawkę, ale chyba GOTY nie jest na steamie.Te kody na dlc co są w środku to wpisuje się i pobiera ze strony Gearbox, ale nie jestem pewien, bo dlc nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...