Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Poradzicie coś ? :D Nie mogę się zdecydować czy wziąć Red Dead Redemption (w wersji GOTY), Fallout 3 i Fallout New Vegas (kupić na raz), Dead Island czy też może najnowszego Batmana. Wiem, że gry zupełnie się różnią od siebie, ale bardzo by się przydała pomoc. Z góry dzięki za pomoc. Już bym zapomniał :P. Wszystkie gry są w wersji na PS3.

Edytowano przez Siubak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest całkowicie subiektywna, ale ja bym wziął Batmana :D. Ta gra dostaje oceny 6 na 5, to musi być dobra gra. Rozbudowany świat, mnóstwo rzeczy do roboty, dobra fabuła, świetne walki, czego chcieć więcej do szczęścia ;). Chyba, że szukasz gry na dłużej (chociaż Batman starczy na około 30-35h, jeśli będziesz chciał mieć 'calaka') wtedy poleciłbym Fallouty ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można powiedzieć, że ograłem :D. Wynajdowanie tych wszystkich smaczków, misje, wybory moralne, gra (a raczej gry) za szybko Ci się nie znudzą, to gwarantuje. Jednak ciągle utrzymuje przy tym, że ja osobiście wybrałbym nowego Batmana ;). Najlepiej w edycji EK, bo masz dużo dodatkowego contentu za dość niską cenę, no i wypasioną figurkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic takiego ;). Ja mam za to pytanie jeszcze do naszych kochanych forumowiczów :wub: . Mam zamiar sprezentować sobie na święta Xboksa 360 Slim. Jednak mam dylemat, ponieważ mogę albo zakupić zielone pudełko, albo nowe części do kompa (procek, karta zasilacz, podstawka i ram) i nie wiem do końca na co się zdecydować. Wydaje mi się, że bardziej opłaca soę kupić konsole, jednak mam sentyment do PC i części to też ładna perspektywa. Pomożecie? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gamemen97510 - A jakież to dobre części można kupić za minimalną cenę Xboxa 360? Zakładam, że na święta ceny jeszcze spadną, to za te 650 zł - 700 kupisz jedynie porządną kartę graficzną, nic więcej. Chyba, że chcesz droższą wersję, wtedy podaj konkretną kwotę i konfigurację Twojego PC ;) Najlepiej też jak byś napisał osobny temat, bo ten trochę się do tego nie nadaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja. :happy:

I ponawiam, bo to co zaproponował mi Czytelnik ograłem. :happy:

Poszukuję praktycznie każdego rodzaju gier(oprócz wyścigów, RTS, strategii), wciągających, może być z fajną fabułą, w co na pewno nie grałem czyli gry z Xfire i stąd: https://www.playfire.com/Adasko/games odpadają, najważniejsze, żeby gra sobą nie nudziła, tylko, żeby chciało się wracać do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy sie oplaca kupic H.A.W.X. jest subiektywnym zdaniem kazdego gracza i ciezko jednoznacznie Ci doradzic "tak" lub "nie". Dla osob, ktore nie lubia tego typu gier i nie zamierzaja w nie grac nawet cena 5 zl nie bedzie oplacalna. Z drugiej strony fani lotnictwa czy gierek zrecznosciowych (bo taka wlasnie gra H.A.W.X. jest - nie mylic z symulatorem) na pewno beda sie przy tym tytule calkiem dobrze bawic.

No i co rozumiesz pod pojeciem "czy oplaca sie"? Czy chodzi Ci o znaczenie "czy oplaca sie poswiecic czas na te gre?" (uwazam, ze tak), czy tez o "czy oplaca sie wydac X zl na ten tytul?" (nie podales ceny, a mnie sie nie chce szukac ile teraz kosztuje, ale pewnie jest do kupienia w jakiejs taniej serii albo na allegro za grosze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie podales ceny, a mnie sie nie chce szukac ile teraz kosztuje, ale pewnie jest do kupienia w jakiejs taniej serii albo na allegro za grosze).

Mi nie chodzi o cenę gry za którą trzeba zapłacić, tylko czy warto kupić ją bo chce spróbować w takie typu gry zagrać?

Edytowano przez rabo88pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...