Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Chciałbym nabyć grę coś w stylu Bulletstorma, chodzi w głównej mierze o nawalankę combosy ciekawe sekwencje i zabijanie wrogów na różne sposoby, gra żeby nie miała ogromnych wymagań ( przeciętne, coś podobnego do DMC4 i troszeczkę lepiej) od razu mówię że odpadają DMC ponieważ wszystkie przeszedłem, najlepiej jakaś otwarta przestrzeń ( coś jak Batman ) cena na allegro nie gra roli ;) Generalnie chodzi mi o nie duże wymagania, dynamiczna gra i w miarę długa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hink

Polecam Darksiders (jak ci pójdzie). Gra jest dosyć długa, mi przejście zajęło 26 godzin. Gra jednak posiada nieco zagadek logicznych w stylu przesuwania różnych obiektów itp. (podobnie jak w serii Legacy of Kain), jednak nie jest ich chyba na tyle dużo, żeby były problemem dla kogoś, kto takich rzeczy nie lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi ktoś jeszcze pomóc?

Co polecacie mojemu bratu na urodziny? Ma 11 lat i jest fanem Minecrafta, serii Disciples, serii Drakensang, Team Fortress 2, serii Diablo i serii HoM&M. Minecrafta już ma, wszystkie części Disciples też, Drakensanga ma dwie kolekcjonerki, Team Fortress 2 ma w premierowej edycji pudełkowej, Diablo 2 ma premierówkę, z H0M&M ma złotą edycję V i pre-order na kolekcjonerkę VI.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi ktoś jeszcze pomóc?

Co polecacie mojemu bratu na urodziny? Ma 11 lat i jest fanem Minecrafta, serii Disciples, serii Drakensang, Team Fortress 2, serii Diablo i serii HoM&M. Minecrafta już ma, wszystkie części Disciples też, Drakensanga ma dwie kolekcjonerki, Team Fortress 2 ma w premierowej edycji pudełkowej, Diablo 2 ma premierówkę, z H0M&M ma złotą edycję V i pre-order na kolekcjonerkę VI.

Shortyy czy orientujesz się że większość tych gier jest od 12 roku życia? :wink: (nie mogłem się powstrzymać)

A tak na serio to widzę że twój brat lubi turówki oraz gry RPG więc jeżeli trawi gry trochę starsze to polecam 3 część serii H0M&M lub Neverwinter Nights 2.Jeżeli ma to być coś odrobinę nowszego to hmmmmmmmmm, byłoby dużo łatwiej gdyby miał 16 lat.Ale może spodobałoby mu się coś z serii total war? A może złotą edycję serii H0M&M czyli części 1-4?

Byłbym zapomniał .Co możecie mi powiedzieć o grach:

-saints row 2

-Alone in the dark

-Bioschock 2

Oczywiście wszystko na pc.

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, orientuję się, ale jest dosyć dojrzały jak na swój wiek (gra na PC od 5 roku życia). :D

Grał już we wszystkie części Heroesów (pożyczał od kuzyna), więc zainteresuję się Neverwinter Nights i jakimiś Total Warami (mam już Shogun 2 EK i jest świetny).

Coachy, mam wszystkie 4 części, ale nie interesują go ani cyberpunk ani strzelanki. Oraz bez powodu uważa, że Wiedźmin 1 i 2 jest "głupi" mimo, że ani razu w życiu go nie odpalił. :D

P.S. Ma też większość części UFO (Kolejne Starcie, Decydujące Starcie, Bitwa o Marsa) i antologię Twierdzy, której również jest wielkim fanem. Znacie jakieś podobne gry?

P.S.2 Zastanawiałem się nad kupnem mu StarCrafta, ale nie wiem czy się spodoba.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić grę z dobrym singlem i wciągającym multi? Chodzi głównie o jakiegoś FPS'a ale ostatnio spodobała mi się też Trackmania 2 Canyon, singla w zasadzie w niej nie mną jednak multi podobno świetne... Szukam czegoś awaryjnego jakby Rage nie wypalił. Najlepiej żeby gra była nowa, z tego roku.

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skreedi - teraz pytanie: co znaczy dobry singiel? Bo wiele gier ma fajny tryb dla jednego gracza, ale strasznie krótki. Z tego roku niewiele jest takich FPS'ów, które spełniają Twoje kryteria, ale jeśli nie grałeś w serię Call of Duty bądź Battlefield (konkretnie Bad Company 2), to koniecznie nadrób zaległości. Te gry to absolutne klasyki jeśli chodzi o multiplayer, więc się nie zawiedziesz.

A jeśli nie chcesz gier sprzed 2011, to poczekaj do premiery najnowszych części w obu seriach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do dobrego Singla, to oczywiście nie chodzi mi tu o grę z singlem na 15-20h i jeszcze ze świetnym multi (Chociaż jeśli jest taka gra z 2010/2011 to nie obrażę się jeśli powiecie o niej :P). Miałem na myśli takiego singla który jest takim "tutorialem" przed multi i nie nudzi. Co do FPS'ów to mam CoD BO i tej serii już podziękuję - nie podoba mi się bieganie po takich ciasnych korytarzach, co do BF'a to mam BC2 ale BF'a 3 już nie kupię, grałem w betę i nie ma niej takich wielkich zmian o jakich się mówiło.

Co do poszukiwań to nie musi to być FPS, może to również być samochodówka tak jak Trackmania 2 Canyon - króciutki singiel w postaci mapek offline i świetne, wg. wielu filmików na YT, multi. Co do gier czystko singlowych - mogą być jednak to naprawdę musi być długa i ciekawa gra. Co do roku to w sumie 2010 też może być tak więc proszę o propozycje z 2010/2011.

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję praktycznie każdego rodzaju gier(oprócz wyścigów, RTS, strategii), wciągających, może być z fajną fabułą, w co na pewno nie grałem czyli gry z Xfire i stąd: https://www.playfire.com/Adasko/games odpadają, najważniejsze, żeby gra sobą nie nudziła, tylko, żeby chciało się wracać do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 - jeśli lubisz sandboxy i masz luźne podejście do gier to bierz, jeśli jednak durne poczucie humoru na poziomie gimnazjum cię nie śmieszy to nie bierz. :P

Alone In The Dark - dopiero mam zamiar kupić, ale zapowiada się świetnie i klimatycznie, słyszałem jak ludzie skarżyli się na sterowanie, ale to chyba mała cena.

BioShock 2 - nie tak dobra jak poprzedniczka, ale mimo wszystko świetna, bierz w ciemno, nawet jeśli jedyną grą uruchomioną przez ciebie na PC jest Windowsowy Pasjans.

A więc tak, jakiego fps-a wybrac nastawionego bardziej na multi?

BF: Bad Company 2 + Vietnam, Enemy Territory: Quake Wars, Wolfenstein: Enemy Territory, Counter-Strike 1.6, Unreal Tournament III, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, The Club. Choć ten ostatni to raczej TPS.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...