Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

za 15 zł.

Pytam bo zamówiłem sobie dużą paczkę w sklepie internetowym ,a w związku z tym że zamówienia jeszcze nie potwierdziłem to pomyślałem sobie czy by nie zapytać kogoś z forum czy warto.O grze też wcześniej nie słyszałem ale została stworzona przez GSC Game World, twórców kozaków czy stalkera więc powinna być godna uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie

w mm jest teraz promocja na gry best of i ea classic

i nie wiem jaki tytuł wybrać

chcę raczej 1 ale mogą być ew. dwa

dragon age 1 już nabyłem bo nie mogłem się powstrzymać

mam na oku:

crysis maximum edition

battlefield 2

grid

te gry mi polecał kolega ale strzelanki słabo ogarniam nw ME na easy ledwo daje rade

z gier które tam są mam ME2 fifa 11 dragon age 1 i jeszcze jakieś ale już nie pamiętam

bardzo lubię rpg a co do reszty to nie wiem

proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUSE warto - sam ukończyłem i nie żałowałem wydanej stówy na tą grę - ładna grafika, rewelacyjne fortele i strategia pełną gębą. O End War się nie wypowiem, bo nie grałem, ale wiem, że w PKK jest za 30zł.

@jacekw123 - jeśli fps nie za bardzo, to odpuść sobie B2 i Crysisa - Battlefield to gra z dennym singlem, ale z dobrym multi w które raczej już nikt nie gra :) Każdy siedzi na BC2 i czeka na B3. Crysis to pożeracz sprzętu i sama gra jest dość wymagająca pod względem trudności.

Proponuję z EA Dragon Age: Przebudzenie - dodatek do Początku, równie interesujący i dobry jak podstawka.

Z Best of ... Prototype, a z wyścigów Dirt / Dirt 2 i rewelacyjnego GRIDa. Odradzam Blura - kicha :P

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek przebudzenie na razie nie bo podstawkę dopier przedwczoraj kupiłem i jeszcze nie zainstalowałem więc raczej z dodtkiem się wstrzymam

czy w best of jest instrukcja czy sama płyta z grą?

czy w prototype można ew. grać na padzie i chodzić gdzie mi się rzewnie podoba ?

czy te gry (prototype grid dirt 1 2 ) pójdą ew. na moim kompie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Best of jest chyba płyta i instrukcja na DVD - tak miałem przynajmniej z Call of Duty i pierwszym Spider-manem. W Prototype jak najbardziej polecam pada i można chodzić gdzie się rzewnie podoba - w końcu to sandbox :)

Na średnich - niskich detalach powinno chodzić bez cięć - o maksymalnych zapomnij :) nawet u mnie na lapku Dirt 2 i GriD chodzą płynnie na średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z Best of : Transformers: Wojna o Cybertron - bardzo dobrze bawiłem się przy tej produkcji, kampania nie jest krótka i owocuje w mnóstwo akcji, walki. Dla fanów Autobotów & Co. obowiązkowa pozycja :P Blood Stone (troszkę shooter, troszkę gra akcji) i X-Men Origins ponoć dobre są.

Od EA oprócz FPSów ciężko coś wybrać - może z wyścigówek NFS Shift i niektórym podobał się Hot Pursuit ( IMO syff i nudaaaa :dry: ), jeśli lubisz strategię to można wziąć C&C 3: Wojna o Tyberium, Gniew Kane'a, Red Alert z dodatkiem Powstanie + średnio udane C&C 4 - ogólnie obok Dawn of War najlepsza seria rtsów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Wczoraj skończyłem SC: DA z nowego CDA i zastanawiam się nad zakupem poprzednich części.Czy nie odstraszy mnie poziom trudności?Czy gra mi się nie znudzi?Mogę powiedzieć że gry lubię sobie dawkować, grać powoli.Np., w przypadku DA zajęło mi to 9 dni.Czy gra jest długa?(seria), tzn., prosiłbym o małą opinię do każdej części z całej trylogii, która najtrudniejsza (na normal'u) itd., itp.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Assassin's Creed: Brootherhood za 60 zł (wydanie premierowe) ? Grałem w 1 część i mi się znudziła dość szybko. Grałem też w 2 część i także mi się znudziła. Jak jest z tą częścią ? Jakieś większe zmiany w niej są ?

Edytowano przez Szymon22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brotherhood to praktycznie powtórka z rozrywki w stosunku do drugiej części. Kontynuacja historii (warto wcześniej przejść pierwszą i drugą część w całości, aby wiedzieć, o co kaman) urozmaicona o "bractwo" i rozbudowę Rzymu, w sumie niewiele zmian w stosunku do poprzednika. Dla fanów serii to świetna gra, Tobie może w takim wypadku znów nie przypaść do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Poszukuję gry mmorpg która :

* Item Shop nie zmienie 60% gry , (jeśli chodzi o płatnosci związane z kasą w grze płatności SMS najlepiej)

* Fajna /nie jest tak trudna jak metin (kowal drop/kasy itp.)

* ładnie grafika

* i nie taka jak last chaos smoka / konia do śmierci karmić . . .

ii chyba tyle licze na wasze odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać każda z gier po ok 30 zł:

- Spore

- Supreme Comander

- Bulletstorm ( tu nie wiem bo niby jest promocja w wiele sklepach że jest za 30 zł ale jak byłem dzisiaj to był po 55 zł a kłucić się w hipermarkecie będzie ciężko)

- Dawn of War 2

- Medal of Honor (najnowszy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...