Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam drogich forumowiczów tongue_prosty.gif

Być może będziecie w stanie pomóc mi w dość nietypowych poszukiwaniach...

Jestem fanem RPGów i próbuję wszystkich kombinacji kiedy w nie gram. Nie tak dawno temu przeszedłem Fallouta 2 (albo 1, już dokładnie nie pamiętam) postacią o bardzo niskiej inteligencji co powodowało, że gra stawała się o wiele śmieszniejsza i "inna". Tu naradza się moje pytanie: czy są jakieś inne RPGi które mają taką możliwość jak Fallout, tzn. grę postacią o niskiej inteligencji. Nadmienię jeszcze, że próbowałem grać taką postacią w Arcanum i również było całkiem miło, ale poszukuję innych takich gier...

podbijam jako że nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi...może ktoś mógłby pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david022

NotR jest spoko, ale pupy nie urywa. Ja osobiscie polecalbym Ci zakup trzech czesci Deponii (czesc pierwsza jest aktualnie na promocji na Steam i kosztuje w okolicach 16 zl) oraz The Book of Unwritten Tales. Mozesz tez sprawdzic odswiezone Monkey Island 1 i 2, wiekszych klasykow niz przygodowki o Malpiej Wyspie nie znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, która klimatem i rozgrywką jest podobna do gier z serii Age of Empires.

ponawiam.

Age of Mythology, Star Wars Galactic Battlegrounds, Star Wars Empire at War, Rise of Nations, Rise of Legends, Empire Earth, Warhammer 40000 Dawn of War i Dawn of War II, cała seria Command & Conquer i Red Alert.

Edytowano przez Misiek690
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem.

Ogólnie istnieje gra podobna powiedzmy do Gothica 2/3 ale nie Risen, TES? Takie dośc głupie pytanie, ale nie za bardzo wiem co teraz wychodzi nowego na rynek. Pomijając Dark Souls, bo to mi akurat nie podchodzi :/

Edytowano przez Piotrekblue
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakąś wyścigówkę? Może być arcade lub symulator, ale dla początkujących, bo jeździć w symulatorach za bardzo nie umiem. Ważne żeby miał rozbudowaną karierę, gdzie odblokowywuje się lepsze samochody itp. Grałem w: NFSy (UG 1 i 2, MW, Carbon), Grid, Burnout Paradise. I żeby poszło na specyfikacjach poniżej.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są "inne tanie gry"? Mam wrażenie że pytasz czy wziąć jakąś konkretną grę, czy może jakąkolwiek inną.

EDIT:

Z Rust czy War Z kojarzy mi się jeszcze kilka produkcji, np.

- 7 Days to die

- Day Z

- Don't Starve

Ewentualnie możesz spróbować jakies sieczki nastawione bardziej na co-op/kampanię niż grę w multi, typu Killing Floor bądź Left 4 Dead'y

Edytowano przez Darkpoland666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...