Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam!

Mam wielka zagwozdke na jaka gre zasadzic... nie chcialbym przekroczyc 130zl, noi chodzi o gry na PC

Wiesz, nie wiem co lubisz, co ograłeś, co uciągnie twój sprzęt... Podam Ci kilkanaście propozycji, które ograłem i z całego serca je polecam: Seria GTA, Saints Row 3, Assassin`s Creed IV: Black Flag, Batman: Arkham Asylum i City, Alpha Protocol, Seria Gothic, Risen 1 i 2, TES IV: Oblivion + dodatki, TES V: Skyrim + dodatki, Far Cry 3, Dishonored, Bulletstorm, Seria Dragon Age, Seria Mass Effect, FIFA 14, Call of Juarez: Gunslinger, Seria STALKER, The Walking Dead, Gray Matter, Alan Wake, Driver: San Francisco, L.A. Noire, Seria Max Payne, Seria Hitman. Myślę, że coś sobie wybierzesz, bo mógłbym jeszcze tak długoooo wymieniać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena: ~240 zł

Platforma: X-Box 360 (mam Kinect)

Gatunek: nie (do końca) strzelaninę z epickim singlem i chociaż pozorną wolnością. Najlepiej żeby miała też przyjemne multi.

Co mam:

- HALO 4

- Tomb Raider

- Kinect Adventure

- Kinect Star Wars.

Myślę nad:

- Forza Horizon

- GRID 2

- Watch Dogs (czekam na premierę)

- GTA 5

- Heavy Armour: Steel Batalion

- Ninja Gaiden 3

- Final Fantasy XIII

- Dishonored

- Assasin's Creed IV: Black Flag

Edytowano przez Exeosus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exeosus

Według mnie, grą którą warto kupić jest Dishonored. Mimo iż gra nie posiada multi bawiłęm się przy niej REWELACYJNIE. Mamy trochę swobody, fajne umiejętności postaci. Jeżeli lubisz skradanki to moim zdaniem Must have.

Co do GTA to gra jest bardzo dobra i tylko tyle. Jedyną naprawdę fajną rzeczą są napady na bank. Ale tak poza tym to według mnie nie ma żadnych innowacji .

Ja bym brał Dishonored i bardzo ci ją polecam, ale sam zdecyduj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exeosus Gta jest ok o ile je "kupisz" czyli pogodzisz z tym ze to gta i ma wszystkie zalety i wady tego tytułu.

Dishonored to kapitalna ambitna skradanko-strzelanka z kapitalnie wykreowanym światem. Jedyna wada że jest dość krótka (choć możesz potem maksować i sprawdzić inne zakończenie).

Do tego red dead redemption destylat z najlepszych cech gta plus westernowy klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci również zainteresowanie się wkrótce wychodzącym Thiefem 4.

Dishonored ma chyba 9 misji, ale są bardzo ciekawe, i można przejść je na kilka sposobów. A ciekawostką jest, że grę można przejść bez zabijania ani jednej osoby (za co otrzymujemy osiągnięcie Steam "Czyste ręce")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam najbardziej GTA V. Świetna fabuła, bohaterowie, możliwości i ogólnie gra na długie godziny. Warto też wziąć pod uwagę świetnego Black Flaga, który na prawdę jest sporym zaskoczeniem tego roku i solidną propozycją na dłuższy okres czasu. Dishonored to też pozycja, którą warto się zainteresować. Ciekawa fabuła, możliwości kombinowania, jeśli chodzi o przechodzenie misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje gier typu CoD:MW 1 lub BFH, gram aktualnie też w BF2 i L4D2 i Warsow. Gry najlepiej gatunków wynienionych w nazwie tematy jak i typu sandbox.

Mój aktualny sprzęt to:

Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.21Ghz

Płyta Główna Gigabyte GA-M61SME-S2

Zasilacz FEEL II-350ATX 350 W

Karta Graficzna NVIDIA GeForce 6100 nForce 405

Dysk Twardy SATA II 80 GB

RAM DDR2 2GB

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze Battlefield 3 i zamierzam sobie kupić, więc kieruje do was pytanie, czy opłaca się dołożyć do Battlefield 3 Premium Edition ( chodzi mi tu głównie czy wiele osób gra na dodatkach ) czy może lepiej zainwestować w zwykłą wersję.

Edytowano przez Kamikaze102
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze Battlefield 3 i zamierzam sobie kupić, więc kieruje do was pytanie, czy opłaca się dołożyć do Battlefield 3 Premium Edition ( chodzi mi tu głównie czy wiele osób gra na dodatkach ) czy może lepiej zainwestować w zwykłą wersję.

Na dodatkach gra mnóstwo ludzi, praktycznie każdy już ma Premium, bez premium będziesz czerpał jakieś 50% gry więc jak by nie patrzeć i nie krytykować to "must have". Masa dodatkowych możliwości, misji, broni, pojazdów, map, itd. Zwłaszcza, że dodatki się różnią i wnoszą do gry coś nowego, w przeciwieństwie do BF 4 -.-

Edytowano przez Foshek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedługo mam w zamiarach kupić jakąs wyscigówkę, najlepiej z elementami zręcznosciówki ala Burnout lub NFS: Hot Pursuit na PS3, waham się między dwoma. NFS Rivals i GT6. Nie jestem wielkim fanem żadnej z nich, jednakże bardzo lubię gry Criterionu i dlatego jestem za NFS Rivals, chociaż słyszałem, że GT6 jest dużo lepszy i, jak pisało w CDA, aktualnie najlepsza sciganka na PS3, i być może też i minionej generacji. Wie ktos może co jest lepsze? Osobiscie wolałbym NFS Rivals, jednakże po The Run jakos odwidziała mi się ta seria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomóżcie wybrać dobre gry :)

1.Szukam jakiejś ścigałki typu GRID 2, i tu pytanie czy jest coś lepszego od GRIDA 2 właśnie, czy brać GRIDA?

2.Szukam szerokopojętej strzelanki, coś typo Splinter Cell Blacklist, Max Payne 3, Mafia II, może do być też strzelania samolotami itd itp, co polecacie?

3.Są jakieś nowe gry o skokach narciarskich po RTL Ski Jumping 2007 oprócz DSJ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...