Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Empire:Total War : czy z grą są jakieś problemy podczas instalacji oraz ogólnie przy samym jej działaniu? Zamierzam kupić wersję steamową.

Edytowano przez mTz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europa Universalis 4? Może być ale tylko jak jest po polsku. Włączyłem demo i nie dam rady bez polskiego tongue_prosty.gif A znasz skradanki nie ze czasów współczesnych? Coś typu np. Dishonored.

EDIT: mTz dodam to co napisałem wcześniej:

Witam. Na urodziny dostałem trochę kaski i nie wiem co by tu kupić. Czy polecacie jakąś dobrą grę? Gatunek może być obojętny. wolałbym żeby ta gra nie była za stara smile_prosty.gif I jeszcze pytanko. Zastanawiałem się czy nie kupić coś na serwisie keye.pl albo fabrykakluczy.pl Nigdy jednak nie kupowałem samych kluczy i nie jestem pewien czy kupowanie tam jest bezpieczne i legalne. Dziękuję za odpowiedzi Najbardziej lubię rpg. Mogę też pograć w ciekawe strategie, wyścigi i gry typu np. assassin's creed. Tak naprawdę to lubię chyba wszystkie gatunki ale najmniej fps-y.

Proszę byś obejrzał moje poprzednie posty zanim coś zaproponujesz ;)

Edytowano przez Zaskroniec123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie serdecznie drodzy forumowicze . Od pewnego czasu mam ochotę zagrać w dobrą strategię ale nie coś w stylu "Total War" czy coś. Poszukuje gry , która daje możliwość budowy miasta , wojsk , obrony bądź ataku innych miast. Istnieje może coś takiego ? Najlepiej by było jeśli rozgrywka byłaby w czasach gdzie dominują miecze , łuki itp ;) Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaskroniec

Czy grałeś może w The Walking Dead? Klucz do tej gry nie jest drogi(ok. 50 zł w internecie), a naprawdę warto. Jeśli wcześniej nie próbowałeś, to polecam z całego serca (:

Edytowano przez mTz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy moglibyście mi polecić jakąś grę z takim systemem walki jak w Dark Messiah, Chivalry, czy Mount & Blade / War of the Roses (ale brutalnym jak w tych 2 pierwszych grach - dekapitacje, obcinanie kończyn i najlepiej finishery) ? Nie musi to być gra FPP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś gry fps ale w realiach drugiej wojny światowej?Coś wartego polecenia fajnie gdyby była podobna do brotchers in arms(chodzi mi o takie coś jak rozkazywanie oddziałom i takie tam)może być też jak w Call of Duty 1 lub 2.I Oraz czy nadchodzą jakieś ciekawe premiery takich gier?

PS

I żeby bezproblemowo uruchamiały się na siódemce chodzi mi o starsze gierki.cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskroniec123@ jedyne co mi przychodzi do głowy to Thief: Deadly Shadows. Grafika jak z Obliviona, ale powinna przejść. Z takich górujących skradanek to by było na tyle, w każdym razie jeśli chodzi o czasy nie-współczesne.

A jeśli chodzi o Europę Universalis IV: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/31/europa-universalis-4-bez-polskiej-wersji-jezykowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś gry fps ale w realiach drugiej wojny światowej?Coś wartego polecenia fajnie gdyby była podobna do brotchers in arms(chodzi mi o takie coś jak rozkazywanie oddziałom i takie tam)może być też jak w Call of Duty 1 lub 2.I Oraz czy nadchodzą jakieś ciekawe premiery takich gier?

PS

I żeby bezproblemowo uruchamiały się na siódemce chodzi mi o starsze gierki.cool_prosty.gif

seria Company of Heroes, z bardziej hardkorowych to seria Red Orchestra, może Medale of Honor.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś spróbować zagrać w taką dobrą starszą grę - Hidden & Dangerous Deluxe. Dowodzisz w niej 4-osobowym oddziałem żołnierzy, których sam rekrutujesz. Gra zarówno wymagająca jak i satysfakcjonująca :-)

Niestety nie wiem jak ta gra sprawuje się na widnowsie 7, ale jest ona całkowicie darmowa i nie zajmuje wiele(bo około 300 mb), więc możesz ją śmiało przetestować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...