Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@esussu

Rising Storm jest mega ciężki w opanowaniu (przynajmniej dla mnie), więc jak masz cierpliwość to można kupić, ale ja kupiłem za 1.73 euro na steamie. A inne to chyba z serii EA Classic jest BF: BC 2 i BF 2 po niskich cenach chyba coś koło 30-40 zł. i Borderlands 1 GOTY 40 zł, zwykłe 35 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Błagam, obrzućcie mnie run'n'gunami\sidescrollerami. Najlepiej z coopem, choć niekoniecznie.

ODPUŚCIĆ sobie możecie:

Mercenary Kings

Metal Slug

Megaman

Trine

Shank

Mark Of The Ninja

Rogue Legacy

Dust: An Elysian Tail

Castlevania

Duke Nukem Mannhattan Project

Contra

Capsized

Rayman Origins

Castle Crashers

Sacred Citadel

Platforma to głównie PC, chociaż i lepsze SNESówki ujdą. Ale raczej oczekuję poziomu przynajmniej powyżej Megamana X8

Edytowano przez mezu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zielu: na PC masz Street Fightery, ale daleko im do mortala...

Dead or alive na ps2, chociaż przestarzała fizyka cycków może odrzucić (bo o czym jeszcze jest ta gra?)

Aha, Armageddon jest najlepszym Mortalem jakiego widziałem\grałem. Jeśli ci się nie podobał, to nie wiem już co ci polecić :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150

Jak najbardziej łap pozostałe DLC do Skyrima - jeśli gra trafiła w Twoje gusta to czerp z niej jak najwięcej. Z podobnych gameplayowo tytułów polecam Fallouta 3 i New Vegas.

@zielu2184

Najnowszy Mortal Kombat jest od miesiąca na PC - polecam go rękami i nogami. IMO lepszej bijatyki próżno szukać.

@HawkTheGaming

Jeśli masz ograniczone fundusze to polecam kupować w kolejności Skyrim >> Tomb Raider >> GRID 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gier o danej tematyce, a nawet nie wiem jak ją nazwać.. Szukam trochę bardziej zaawansowanych gier polegających na szukaniu winnych/konkretnych osób. W sensie obserwujemy otoczenie, ew. coś w nim zmieniamy i szukamy osób które zachowują się podejrzanie, lub wykonują dane czynności. Coś w stylu 6 Degrees of Sabotage (szukało się zmian w grupach ludzi by wiedzieć przez jakie osoby szły plany) i TheUnseenEvil (chodziło się po domu i oceniało się które z gości to Vampire, co rundę było o jednego więcej). Dziękuję z góry za pomoc.

@Mezu ja bym ci polecał Castle Crashers jeśli nie grałeś. Gra naprawdę świetna nawet nie dla fanów gatunku - pełno humoru, dobrej zabawy, walki i chyba wszystkiego biggrin_prosty.gif do tego jest co-op na max 4 osoby i bitwa o księżniczkę pomiędzy graczami na końcu poziomu. Naprawdę polecam.

Edytowano przez Bladejs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale mógłby ktoś pomóc mi z tymi sidescrollerami stronę wcześniej?

Może jeszcze Capsized, aczkolwiek nie jestem pewien czy trafiłem z gatunkiem ;P. Może jeszcze Rayman: Origins, ale tutaj to samo.

Witam, szukam gier o danej tematyce, a nawet nie wiem jak ją nazwać..

Blade Runner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze Capsized, aczkolwiek nie jestem pewien czy trafiłem z gatunkiem ;P. Może jeszcze Rayman: Origins, ale tutaj to samo.

Oba ograne, ale dzięki. Dodaję do listy.

EDIT: Albo bardzo mnie tu nienawidzą albo zagrałem już we wszystko xd

@NewJoker:

Edytowano przez mezu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...