Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

MW i BO troche sie roznia, bo stoja za nimi dwa odrebne studia. Spedzilem sporo godzin grajac w te tytuly i moim zdaniem multi MW jest lepsze. Jesli chodzi o singla, to obie gry maja go dosc ciekawego, ale i tutaj moja sympatia idzie w kierunku MW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.keye.pl/games/product/id/3549/Battlefield-Battlefield-3-Limitowana

Opłaca się brać wg. was? Zastanawiałem się nad StarCraftem 2 jezcze, ale jako że nie gram w RTSy zbyt często nie wiem czy dam sobie radę (mam na myśli głównie multi). Która gra będzie lepsza? Od razu mówię, że ze stricte singlowych produkcji mam do dokończenia jeszcze najnowszego Bioshocka (za którego dopiero teraz na poważnie się zabrałem) i nowego Tomb Raidera (jego dopiero zacząłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś dobrego fps'a z multi, który pójdzie mi na moim sprzęcie:

RAM 2 GB

Pentium® Dual- Core CPU 2,50 GHz dwurdzeniowy

Karta graficzna NVIDIA GeForce 9500 GT

Windows 7

Battlefield Bad company 2 odpada bo już mam ;p a BF3 nie pójdzie dobrze więc doradźcie coś :)

Kasy mam niestety mało bo 50-60 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up gry typu F3 mialem ale wole typowe strzelanki typu cod a co do rpg to seria TEF nie lubie bo wiecej w nim łażenia niż fabuły w risena grałem a TW2 może zobaczę. a jak wygląda poziom trudności w dark souls ponieważ grając u kolegi bardzo dobrze mi szlo wystarczyło dobrze blokować i uderzać i wrogowie padali jak muchy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szuka RPG nastawionego na fabułę, to IMO TES jest słabym wyborem, podobnie jak TW, który jest (dla mnie) zwykłym hack & slashem.

Jeśli chcesz fajnego RPG'a nastawionego na historię, który nie zmusza Cię do kupienia dlc, czy sequela, żebyś mógł poznać całą opowieść, to polecam Alpha Protocol. Oceny miała mocno średnie, ale ma ode mnie prywatny seal of approval. Przeszedłem tę grę 4-5 razy, każde przejście się sporo różniło. Do tego wybory moralne są wplecione w rozgrywkę, a nie na zasadzie kliknięcia opcji dialogowej (np na fabułe może mieć wpływ fakt, czy podczas pewnej misji użyjesz amunicji ostrej, czy też usypiającej). Gorąco polecam, tym bardziej że jest to gierka dość tania (w Topsellerze niecałe 4 dyszki). Zwłaszcza jeśli lubisz klimaty szpiegowskie.

Jeśli miałbym polecać strzelankę do singla to oczywiście Bulletstorm. Multi praktycznie nie istnieje, ale wykonywanie super strzałów w single nie znudziło mnie nawet pomimo wielokrotnego przechodzenia gry.

Z Dark Souls jest tak, że poziom trudności jest inny dla każdego gracza. Jeden będzie miał problemy w walce z bossem X, a dla innego będzie to łatwizna. Wszystko zależy od tego, jak grasz. Jeśli jesteś ostrożny i spostrzegawczy, to raczej nie powinno być ZA trudno.

Edytowano przez Kalma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect pasuje do tego opisu pod warunkiem, że przełkniesz nowe podejście twórców do RPG-ów (duża domieszka akcji), ale gra posiada moim zdaniem genialny świat oraz świetne postacie, posiadających własną historię. Podejmujemy też czasem ważnych wyborów, które mogą mieć wpływ na życie twojego kompana lub nawet całej rasy. Fabułę ma całkiem wciągającą zwłaszcza część 1.

Możesz jeszcze sprawdzić Dragon Age czy Kingdoms of Amalur, który jest RPG nastawionym dość mocno na action.

No i jest oczywiście nasz Wiesiek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem zapytac, czy znacie jakas gre akcji z naprawde dobra fabula, w miare porownywalna do Bioshockow, czy Stalkera. Mam ochote w cos takiego zagrac, tylko nie przerazliwie dlugiego, bo zazwyczaj odbijam sie od dluzszych gier(wlasnie dlatego moje proby przejscia Mass Effecta spelzly na niczym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zapomnialem o tej grze :) Metro 2033 mam na steamie, kupilem kiedys, jak byla wyprzedaz gier THQ(jakis bundle to byl), ale w pewnym momencie gry, wychodzac na powierzchnie zawsze momentalnie konczyly mi sie filtry(a mialem ich duzo), wiec o niej zapomnialem. Produkcja sama w sobie mi sie podobala i moze niezlym pomyslem byloby do niej wrocic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję jakiejś gry akcji / rpg'a / fps'a dziejącej się w przyszłości najlepiej w klimatach z nowego Deus Exa. Cena gdzieś tak do 100 zł. Zaznaczę, że całą trylogie Mass Effecta mam za sobą smile_prosty.gif A i mam jeden warunek mianowicie, żeby gra ruszyła na moim lapku z sygnaturki wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...