Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Co polecacie w cenie do ok. 70 zł? Może być dobre RPG lub FPS z dobrym multi. Gatunek gry jak i grafika nie jest najważniejsza. Ważne żeby gry były dobre i warte uwagi i poszły na moim komputerze.

Konfiguracja komputera: Procesor: Intel® Celeron® CPU 3,20GHz

1 GB RAM

Karta graficzna: Radeon HD 4650 1GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto zapoznać się z obydwoma produkcjami, są to jedne z moich ulubionych gier, choć New Vegas jest o wiele lepsza. NV odwołuje się do poprzednich części, ma niepodważalnie lepszą fabułę, więcej questów pobocznych, które są ciekawsze, system reputacji u organizacji, atrakcyjniejszy i na prawdę żyjący świat, więcej ekwipunku i nowe rozwiązania co do niego, system modyfikacji broni i przede wszystkim Vegas ma więcej klimatu. Trójka też jest ciekawa, ale sporo się różni. Najbardziej polecałbym zagrać ci w oba chronologicznie - zagrasz w część trzecią, a potem dostrzeżesz zmiany, między tymi pozycjami. Z całego serca polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie Zamiast zakładać osobny temat poszukaj właściwego - Pzkw

jakie znacie dobre gry w które można grać w co-opa

nie mówie tu np o CoD ale bardziej o Borderlands w której można przejść singla z kimś

my ze znajomymi myślimy o tym już od jakiegoś czasu i poza Borderlands nic ciekawego nie wymyśliliśmy

co do gatunku może być każdy, poprostu potrzebuje propozycji

z góry dzięki

ps. dajcie tytół i jak gra jest mniej znana to maly opis byłby mile widziany, opis co-opa nie gry

Kup sobie internet w UPC, bo widać, że z gramatyki jesteś słaby - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moglibyście polecić mi jakąś dobrą samochodówkę, która ruszyła by na moim laptopie o takiej oto konfiguracji:

grafika Intel HD 3000, 4 Gb RAMu, procek Intel Core i3 2330M 2.20 Ghz.

Pisząc "dobra" mam na myśli taką która nie znudzi się po kilku minutach i co (dla mnie najważniejsze) aby miała przystępny/znośny/przyjemny model jazdy.

Z góry dzięki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirt 2 powinien Ci pójść, ale raczej na słabszej konfiguracji. Model jazdy jest przyjemny, acz z początku bardzo wymagający ( jest subtelna różnica między 2 a 1 w zachowaniu się pojazdu, zwłaszcza na ostrym wirażu). Jeśli szukasz innego typu samochodówkę to NFS Pro Street albo Most Wanted. Druga propozycja starsza, ale wg mojej opinii lepsza- może nie tyle chodzi o model i fizykę jazdy, co ogólne wrażenia i pomysł na grę. W zasadzie teraz okazuje się, że za wiele tych samochodówek na rynku nie ma. Spróbuj też Nail'd z Cd- Action, jeśli jeszcze nie próbowałeś, ale tam samochodów nie uświadczysz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nail'da mam, choć to raczej samochodówka nie jest. ;)

O Juiced czytałem i ludzie średnio przychylnie się o tej grze wypowiadają, tak samo o Ford Racing. Zastanawiam się nad Dirtem 2. A z serii NFS, to którą część uważacie za najlepszą? Most Wanted? Grałem w Hot Pursuit i jakoś mnie nie wciągnęła. :/

Jeśli chodzi o TDU, to którą część byście mi polecili? Opinie ludzi w internecie są podzielone, choć patrząc po recenzjach i ocenach pierwsza część jest lepsza i ma lepszy model jazdy. Prawda to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiRT 2 polecam z czystym sumieniem, zwłaszcza że teraz za 25 zł jest. Jak dla mnie najlepszy NFS to Most Wanted, chociaż akurat w HP dobrze mi się grało. W MW masz efektowny model jazdy, tuning samochodów, fabułę (!!!) i po prostu ma się frajdę z grania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie dobre RPG, które pójdzie mi na moim kompie? Cena do 70 zł. Gra nie musi być nowa. Grafika też nie jest najważniejsza. Najważniejsza jest grywalność.

Konfiguracja komputera: Procesor: Intel? Celeron? CPU 3,20GHz

1 GB RAM

Karta graficzna: Radeon HD 4650 1GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam się o coś innego. Postanowiłem ze za 1-2 miesiące kupuje nowy monitor. Wiec trzeba będzie trochę zaoszczędzić. I postanowiłem zrobić małe "zapasy". I przy okazji wykorzystać zniżkę z KG. Myślałem nad takimi tytułami : Hunted: Kuźnia Demona, Rage, Fallout New Vegas, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, i Mafia II Edycja Rozszerzona. Chce kupić 2 z tych gier i wolałbym żeby były różnorodne.

EDIT" Aha jeszcze Risen i total war; shogun 2 jest do rozpatrzenia.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Ci Deus Exa i Mafie 2.

Mafie 2 przeszedłem i jestem z niej zadowolony, a co do Deusa to sam zamierzam kupić teraz

na święta, ale uważam ,że Deusa jest teraz warto kupić, bo w premium games w empiku

dostaniesz za 60zł. Jeśli lubisz grać sam to dobry wybór. Ja osobiście po przejściu Mafi 2 nie chciałem już grać.

Edytowano przez adam3837
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...