Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam!

Chciałbym spróbować przekonać się do sieciowych shooterów f2p. Który byłby lepszy: Battlefield Heroes, czy Team Fortress 2? Wiem, że obie gry są różne pod względem rozrywki, ale która daje więcej frajdy?

Pozdrawiam :wink:

[edit] Ok, dzięki. :happy: [/edit]

Edytowano przez Tirdaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajeee... Szukam gry z możliwie najbardziej rozbudowaną opcją tworzenia postaci. TESy zaliczone, Dragonejdże też, Neverwinter Nights tak samo, Icewind Dale i Baldur's Gate takoż... Any idea?

A może KOTOR? Z nowszych pozycji to chyba już nic z wyborem postaci nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze simsy ofc ;) A tak na poważnie- pewnie w Fallouta też grałeś, skoro wytłukłeś inne gry Czarnej Wyspy... W zasadzie też wytłukłeś gry z największymi możliwości kreacji własnej postaci. Kotor albo gry, w których grasz przydzieloną postacią z wieloma ścieżkami rozwoju (Titan Quest, Gothic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeszcze Dungeon Siege 1 & 2 - z tego co pamietam, to mozna tam bylo calkiem fajnie wykreowac postac, chociaz raczej przez uzywanie konkretnych umiejetnosci, a nie przez wybieranie skilli w drzewku talentow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, zaraz znów się zacznie.

Zacznijmy może od tego, czy grałeś we wcześniejsze odsłony którejś z tych gier, jeśli tak weź tą, która najbardziej przypadła ci do gustu.

Zależy też jaki typ rozgrywki preferujesz, CoD daje ci małe tereny walki, szybką i efektowną grę i praktycznie zerową współpracę między członkami drużyny, natomiast Battlefield to pojazdy, duże mapy, specjalizacje, a cała zabawa opiera się na grze zespołowej. Każdy szuka w fps czego innego, dlatego znajdą się zażarci fani BF-a, jak i CoD'a, najlepiej spróbuj określić się, jaki styl gry bardziej by ci podpasował. Ja np. nie potrafię czerpać radości z BF-ów, więc lubię pyknąć sobie od czasu do czasu jakiś szybki meczyk w CoD.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sprzątałem pokój i znalazłem grę... Sacred Plus ukończyłem ją 4 razy i teraz nie chce mi się znowu przechodzić tej gry podajcie jakieś fajne tytuły gier do zaliczenia na PC mogą być RPG,Hack&slash,sportowe,wyścigi

Proponuję "Sapera". Proszę bardziej określić swoje preferencje - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rpg:

serie Gothic, Kotor, Fallout, z nowszych Wiedźmin czy Skyrim

H'n'S: Torchlight, Titan Quest ( naprawdę świetna gra- długa i pozwala na ciekawy rozwój postaci tj. 28 kombinacji rozwoju)

Sacred 2 i Dungeon Siege III NIE polecam tak jbc.

Wyścigi: Colin McRae Dirt (im większy numerek tym bardziej gra robi się arcade), Need for Speed Hot Pursuit (najlepszy nfs ostatnich lat imo)

Sportowa: Fifa 12, Tony Hawk's Pro Skater 2-4

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek91 - Najbardziej otwartą dla modów jest pewnie ścigałka rFactor, ale niestety swoje lata ma i graficznie nie jest już konkurencyjna. Pocieszeniem jest, że dzięki modom można pojeździć w niej chyba każdym samochodem, jakiego byśmy zapragnęli ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad dwoma grami:

Darkspore oraz Spore.

I teraz pytania:

Darkspore:

Czy ktoś grał? Co możecie o niej powiedzieć? Warta ceny?

Spore:

Wiem, że jest to gra z przekrojem przez wszystkie stopnie zaawansowania cywilizacji sporków. 5 etapów, przez które przeprowadzamy rasę.

Wiem też, że najciekawszy jest dodatek Kosmiczne przygody - dołączony do niego został edytor przygód. Czy ktokolwiek może mi powiedzieć, czy dużo jest przygód stworzonych przez fanów, jaka jest ich jakość? Czy gra warta wydania około 120 złotych (podstawka i dwa dodatki, konieczne do gry w przygody tworzone przez fanów z dodatkami)? Co jeszcze powiecie na temat tej gry?

Powiedzcie mi, czy któraś z tych dwóch gier jest godna polecenia. Bardziej się zastanawiam nad Spore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Battlefield 3,CoD Black Ops,Modern Warfare 3.Którą z tych gier najbardziej opłaca się kupić do grania po sieci (tryb SP mnie nie interesuje) na PC? Najbardziej jestem przekonany do Battlefielda 3 ponieważ BC2 bardzo mi się podoba,ale z drugiej strony chciałbym też dla odmiany pograć w któreś z tych dwóch CoDów ponieważ grałem kiedyś w Modern Warfare 2 podczas gdy był darmowy weekend na Steamie i również mi się podobał,ale MW2 odpada ponieważ podobno mało osób już w to gra.Która z tych gier jest najlepsza? Proszę o pomoc w wyborze :)

Edytowano przez fangtasan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - musisz sam zdecydować który multi się Tobie bardziej podobał. Nowe odsłony tych gier, to tylko poprawiona grafika (mocno w BF3, mniej widocznie w MW3, Black Ops to o wiele niższa liga) i lekkie zmiany w szczegółach + oczywiście nowe mapy. Ja bym brał BF3, bo to bardzo dobra gra i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak

Nigdy nie byłem fanem przygodówek, ba np. Black Mirror czy Fahrenheit totalnie mnie od siebie odrzuciły, fabuła była nieciekawa, a zagadki denne i mało logiczne ( albo wcale ich nie było... ). Otóż poszukuje przygodówki/(ek) z ciekawą fabułą/lokacjami/wydarzeniami, ale taką gdzie były by jakieś zagadki logiczne, coś w deseń Tiny Bang Story. Grą, która idealnie się NIE wpasowuje w te gusta jest np. Sinking Island, które przeszedłem na siłę, fabuła cienka, zagadek ścisłych brak, chociaż motyw detektywistyczny czasami dawał rade. Wiem, że masę zagadek jest w grach z serii Myst, ale zastanawiam się czy te gry nie zanudzą mnie na śmierć. Wiele dobrego słyszałem o Machinarium, ale chciałbym się dowiedzieć o jakiś innych, może mniej znanych tytułach, np. Enigmatis, the Ghosts of Maple Creek, które było całkiem niezłe.

Drugim typem przygodówek o jakim chciałbym się czegoś dowiedzieć, są stare przygodówki, jeszcze z 2 tysiąclecia. Jakie są warte zagrania? Tutaj szukał bym głównie klimatu no i oczywiście jakiś zagadek, myślenia, a nie łupania po ekranie myszką na pałę i szukania jakiegoś przedmiotu.

Aha, bym zapomniał, zauważyłem, że gry w, których jest dużo dialogów, npc-ów rzadko trzymają się kupy, są niespójne i irytujące więc wolał bym raczej takie bez tych elementów. Przykładem motyw z Tunguski z

Cytryną ...

, bardziej żenującego rozwiązania dawno nie było mi dane widzieć w grach przygodowych, takie właśnie rzeczy sprawiają, że danej grze mówię dziękuje.

Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki :wink:

Edytowano przez Batonik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Batonik, nie jestem jakimś specem od point'n'clicków, ale w parę tytułów grałem i moim numerem 1 jest Gemini Rue. Ma motyw detektywistyczny, niesamowitą fabułę, styl graficzny z XXw. i boskie udźwiękowienie. Naprawdę polecam. Starcza na 8-9 godzin gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Szukam jakiejś gry/edytora, która pozwoliłaby na tworzenie własnego świata i/lub budynków (z wnętrzem). Ogólnie chodzi o to żeby to było darmowe i nie potrzebowało żadnej gry. Pomijając minecraft, bo w to już się bawiłem. Może to być taki do grania edytor (czyli, że potem można sobie chodzić po stworzonym przez siebie miejscu) lub nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Szukam jakiejś gry/edytora, która pozwoliłaby na tworzenie własnego świata i/lub budynków (z wnętrzem). Ogólnie chodzi o to żeby to było darmowe i nie potrzebowało żadnej gry. Pomijając minecraft, bo w to już się bawiłem. Może to być taki do grania edytor (czyli, że potem można sobie chodzić po stworzonym przez siebie miejscu) lub nie.

Spore?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, tam się nie tworzy przecież świata. Chociaż no tworzy się budynki, ale to mało szczegółowy program.

Z dodatkiem możemy BARDZO dokładnie "opisać" swoją planetę wizualnie, po czym na jej powierzchni utworzyć przygodę, w którą zagra potem x osób. Jeśli nie tworzenie planet, to jakie światy chciałoby ci się tworzyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...