Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Mój brat w lutym będzie miał urodziny, dlatego już teraz myślę o prezencie dla nim. Gra on tylko w RPGi (no i w League of Legends :happy: ) Niestety, nie lubi wielu świtnych pozycji takich jak Wiesiek, Dragon Age, Mass Effect czy też seria TES. Za to niegdyś bardzo lubił grać w Two Worlds 1 i w Gothic 3. Myślicie, że Arcania albo Risen mogą się mu spodobać? A może macie jakieś inne ciekawe tytuły do polecenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba77

Jeśli brat lubił grać w Two Worlds 1 to myślę, że nie głupim pomysłem byłoby Two Worlds 2.

Czy opłaca się kupować Mount&Blade: Ogniem i Mieczem?

I dzięki za rady :smile:.

Na multi mi specjalnie nie zależy. :smile:.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać: Wings of Prey: Skrzydła Chwały czy Il-2 Sturmovik: Cliffs of Dover ? Która jest lepsza (singiel i multi) ? Gdzie więcej osób gra przez sieć ? W żadną grę lotniczą nie grałem (może kiedyś w jakąś;)

Która część serii "Men of War" jest wg was najlepsza ? Kiedyś grałem tylko w "Faces of War".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na kombinację Mikołajków, pod-choinki oraz urodzin 310zł.

Jaką grę byście polecili? Co powinna (nie musi) posiadać/jakie cechy powinna (nie musi) mieć:

a) trwać długo lub krótko, byleby rozgrywka nie była nudna

b) nie być zbyt durną grą - zarzynanki odpadają, chyba, że spełniają warunek c)

c) jak najlepsza fabuła

d) może być RPG

e) albo cokolwiek innego, byle nie przygodówka

f) nie musi mieć multi, ale jak będzie, to fajnie

g) niekoniecznie znane uniwersum

Posiadam:

Wiedźmin 2, Deus Ex: HR, Fable 1, Space Rangers 2, Minecraft, M&B Warband, Two Worlds 2, The Force Unleashed 1&2,

Powyższe to takie gry, które uważam za perełki lub utkwiły mi w pamięci, bo fajnie się grało. Mam tego o wiele, wiele, wiele więcej, ale nie ma sensu wypisywać wszystkich. Powyższe może wam nakreślić mój gust tak mniej więcej, choć gram w najjjjjróżniejsze gry.

Oraz: większość gier z CD-Action z ostatnich 4-5 lat (mniej więcej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, polecam ci, jeśli jeszcze nie grałeś Fallout New Vegas - Długa, RPG/Sandbox, Świetna Fabuła, wiele różnych zakończeń, a Klimat wręcz kipi. - To jedna z moich ulubionych gier. Ostatnio spodobał mi się Skyrim, który też jest bardzo fajną pozycją, tyle że pod względem fabularnym leży i kwiczy, lecz cała reszta to rekompensuje, jak dla mnie - Gra Roku. Jest wiele pozycji, które mógłbym wymienić, ale trudno spełnić twoje nietypowe i niezbyt dokładnie określone wymagania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nudzą mi się mapki i pojazdy z Bad Company 2 i mam do was pytanie, czy jako fanowi BC2, Battlefield 3 przypadnie do gustu, a nie będzie to zwykła powtórka z rozrywki? Opłaca się wydawać na toto 8 dych? Zaznaczam, że singla nie biorę pod uwagę, ew. sobie kiedyś odpalę, ale zależy mi na multi. Dodam również, że nie jestem fanem gier typu Counter Strike czy Modern Warfare 3, gdzie wszystko dzieje się błyskawicznie szybko i zwykle bezmyślnie, a fragi padają szybciej niż w Quake'u III.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - do gustu przypadnie na pewno, ale kiedyś też się znudzi. Po prostu twórcy wyszli z założenia, że tego co idealne się nie zmienia i poprawili 'parę' elementów w tym grafikę, która wygląda przepięknie. Jeśli nie lubisz gier takich, jak MW3 to tym bardziej polecam Tobie multi nowego Battlefielda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam zamiar kupić ACR albo GTA EfLC którą z tych 2 gier bardziej polecicie. Może to pytanie mało nawiązuje do tematu ale po ogólnym poczytaniu o ACR wydaje mi się że jest gorsza od ACB nic nowego nie wnosi , poza tym jakoś te niektóre combosy wcale mnie nie przekonują assassyn powinien być szybki i efektywny w swej walce a w ACR bardziej przypomina mi zręcznego barbarzyńcę niż skrytobójce. O tyle GTA mnie przekonuje iż ma multiplayera z czego się bardzo cieszę (ACR również , ale to to samo co w ACB). A więc bardzo proszę o szybką odpowiedź ponieważ jeszcze w tym tygodniu mam zamiar którąś nabyć.

Z góry dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Witam

Ostatnim czasem kupiłem sobie Red Orchestre 2 Bohaterowie Staligradu oraz Battlefielda 3, lecz potrzebuję jakiegoś odskoku od tych strzelanek coś innego.

Tak więc szukam jakiejś gierki na pewno nie strzelanki, myślałem nad assasinem najnowszym lub Shogun total war 2 lecz cena 130zł tak jak ja widziałem lecz jak nie będę miał innego wyjścia to kupię jedną z tych gier;) A jaką wy mi byście doradzili grę? Jeżeli jest to zły dział to proszę o przeniesienie tematu.

I mam jeszcze do was prośbę o ocenę mojego komputera. Do tej pory myślałem że mój komputer nie jest zły i że jakoś rade daję, rodzice kupili mi go w lutym tamtego roku za 1900zł, lecz rozczarowałem się jak zainstalowałem bf3 i zaczęła się no tak jak by lagować (nie wiem jak to teraz napisać, mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.)

Ale ustawiłem na najmniejsze detale i już się nie tnie. Chociaż gdy pierwszym razem ustawiłem na najmniejsze detale to gra również lagowała, lecz zrestartowałem grę i ponownie ustawiłem na najmniejsze no i chodzi.

Parametry mojego sprzętu.

Procesor Intel® Core i3 CPU 540@ 3.07GHz

Ram 4gb

Grafika Nvidia GeForce GT 220 1gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elire

Zalezy ktora wersja i gdzie bedziesz ja kupowal. Kolekcjonerka dostepna w Polsce zawiera ksiazke "Sztuka Wojny", film "Siedmiu Samurajow", karty do gry i chyba artbooka. Kolekcjonerki Shogun 2 sprzedawane na zachodzie byly inne - w jednej dawali m.in. 20-centymetrowa figurke samuraja w pelnej zbroi, a w innej szachy z figurami stylizowanymi na postaci z okresu feudalnej Japonii (samuraje, ashigaru, shogun, mnisi itd.).

Multi w tej grze jest niezle i dosc czesto bedziesz mial mozliwosc przetestowac swoj spryt, refleks i umiejetnosc strategicznego myslenia w grze przeciwko zywemu przeciwnikowi.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu, była jeszcze koszulka z mieczem samurajskim na plecach i DLC. Koszulka nie jest powalającej jakości, ale katana wygląda całkiem nieźle. O multi Shoguna 2 nie mogę się wypowiedzieć, bo w sumie jeszcze nie odpaliłem, mimo że na liczniku mam już ponad 40 godzin. Grałem tylko w kampanie i fenomenalne bitwy historyczne, teraz "czaję się" na tą nową kampanię z DLC - Rise of Samurai - czy jakoś tak, kupiłem na Holiday Sale.

@DOWN, dokładnie.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, koszulka tez byla. No i zapomnialem wspomniec o DLC, ktory byl identyczny dla wszystkich wersji kolekcjonerskich i pokrywal sie z tym dolaczanym do wersji limitowanej. Jesli mnie pamiec nie myli, to dodaje dodatkowy grywalny rod (chyba Hattori) do kampanii dla jednego gracza i wiecej xp oraz jakies skiny dla avatara w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...