Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja bym brał bioshocka. Oblivion mnie szybko mnie znudził miałkością walki i brakiem klimatu. A bioschock to świetna sztrzenanka z elementami rpg.

A tak poza tematem sądząc pu ruchu na forum ni tylko ja sziedze na sylwestra w domu :dry: .

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BioShocka bierz bez zastanowienia, ma może 2-3 straszne sceny, przy których tylko lekko podskoczyłem krzesła, a jestem graczem który przy FEARze 2 wypluwał flaki ze strachu. Oblivion jest schematyczny, sztywny i ma beznadziejny feeling walki.

@lunatyx, sylwestra spędzam w domu, bo to do mnie się zjeżdżają. : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwess

Dzięki wam za pomoc. Chyba skuszę się na tego Bioshocka.

Jeszcze jedno pytanie nt Bioschocka. A mianowicie : Czy gra jest trudna ?

I jeszcze 2 pytanie: W ile da się przejść tą grę na najniższym poziomie trudności ?

Edytowano przez Ludwess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie

Czy gra Heroes V przypadnie mi do gustu?

Niestety w żadną część Heroesów nie grałem. Za bardzo za strategiami nie przepadam, ale czy w Heroesach aż tak trzeba myśleć?

Dodam, że gra jest na steam za 2,5Euro ale nawet tyle w błoto nie chcę wyrzucać.

ps A może lepiej jakiś samodzielny dodatek do piątki bo oba również są na steamie w promocji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Polecam ci dodatek dzikie hordy. Bo masz najwięcej ras i jednostek kampania też w sumie niezła choć gorsza od tej z podstawki. Najlepiej bierz podstawke dla kampania a DH dla potyczeki i hot site. Co do tego czy ci się spodoba. Chhm ta nie jest typowa strategia na normalu czy esy kampania nie jest trudna a gra jest przyjemna i odprężająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do herosów to dodatek dzikie hordy mam ... ogólnie jestem grą zachwycony ale jeśli chodzi o kampanię to nie zabardzo.Atutem jest to ,iż jest to popularna gra i dodatek daje nam wiecej jednostek tak jak powiedział lunatyx.

A ja na prezent poleciłbym TES V : Skyrim. Według mnie gierka spoko dla miłośników RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki rodzaj gry bardziej preferujesz, czy lubsz bardziej sandboxowe gry z otwartym światem a la GTA IV, czy raczej "realistyczne" pole walki i oskryptowane filmowe etapy.

Swoją drogą jeżeli nie grałeś w poprzednie części z serii to z tych dwóch lepiej wybrać Saints Row 2(w najnowszym CD-A za 16zł :D) lub Call of Duty 4: Modern Warfare.

Bo najnowsze CoD'y różnią się tylko "fabułą", miejscem i czasem akcji. A co do mechaniki to nic się nie zmieniło i nadal wystarczy "glebnąć się, a nanity cię uleczą" :P Nie wspominając nawet o przyjęciu serii z kałacha na klatę... :X

Edytowano przez BigDaddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co bardziej polecacie? Saints Row: The Third, czy może Call of Duty: Modern Warfare 3?

Tu polecac kazdy moze sobie co chce, ale na nic Ci sie to nie zda, bo tak jak napisal wyzej BigDaddy wszystko zalezy od tego co bardziej preferujesz. To tak jak z pytaniem o to, czy lepiej sobie kupic szachy czy rakiety do badmintona... SR3 jest gra w stylu GTA z otwartym swiatem i duza dawka czesto absurdalnego humoru. MW3 jest kolejnym typowym CODem, ktory nie obciaza szarych komorek, ma tunelowe levele gdzie nie idzie sie zgubic, widowiskowa (i krotka) kampanie dla jednego gracza i rozbudowany tryb multi. Jesli lubisz strzelanki i nastawiasz sie glownie na tryb multi, to wybierz MW3, w przeciwnym razie duzo lepszym i ciekawszym wyborem bedzie SR3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać Drakensang: Dragon Edition czy Dead island (ewentualnie platinum edition)? Wiem że to całkiem różne gatunki ale lubie oba. Bo rozumiem że dead island w założeniach podobny jest trochę do stalkera?

EDIT: A może lepiej borderlands ? Z 40 jest teraz edycja bez dlc. Mi taka właśnie pasuję na dlc-ki i tak mi by pewnie cierpliwosć brakło. A na dodtake jest po polsku co dla mnie jest plusem.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx, z wymienionych przez ciebie produkcji grałem w dwie ostatnie. Dead Island raczej nie jest podobny do Stalkera poza przyjmowaniem dużej ilości zadań pobocznych. W Stalkerach były one ciekawsze i bardziej rozbudowane. Dead Island z kolei nadrabia dużo lepiej skonstruowaną walką i grafiką, obie są mistrzowskie. Odcinanie kończyn, miażdżenie czaszek, przekłuwanie klatek piersiowych masą noży i tasaków, strzelanie w czułe punkty oszczędzając jednocześnie amunicję - wszystko to tam jest. Nie dawno ją kupiłem za 40zł i właśnie kończę drugi akt, bawię się przy niej świetnie. Polecam dla ludzi o mocnych nerwach.

Borderlands to mistrzowska strzelanka w co-opie, single jest o wiele nudniejszy, jeśli nie masz z kim grać - nie polecam. Ta pozycja utrzymuje się na drugim miejscu mojej listy najlepszych co-opów w grach PC (pierwszy jest Portal 2). Ukończyłem podstawkę i dwa DLC, na pozostałe dwa nie starczyło mi cierpliwości. Może kiedyś. Masa ciekawych broni, fajny system rozwoju postaci i levelowania, tylko fabuła znikoma. To bardziej hack'n'slash z widokiem FPP, ale za to bardzo dobry, gdyby jeszcze miał lepszą fabułę na pewno bardziej by mnie wciągnął. Również polecam.

Myślę, że z opisów możesz wywnioskować, która gra ci się bardziej spodoba. U mnie wyglądałoby to tak - Borderlands (ze względu na co-op z bratem)->Dead Island->Drakensang (widziałem jak brat grał, ja nie miałem tej przyjemności).

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym 2012 Roku . A co do gier, również jestem ich pasjonatem, ale okazuje się, że o wielu nie słyszałem. Jeśli chodzi o gry na prezent, każdy raczej w dzisiejszych czasach szuka czegoś tańszego. Są ciekawe platformowe, edukacyjne, logiczne, planszowe, to wszystko można znaleźć w Google, nie koniecznie trzeba kupować. Fajna jest gra Mario , czy nawet Mahjong, lub Beckgammon. Też czasami poszukuję darmowych, ponieważ szkoda mi wydawać z mojej paysafecard. Ciekawe też są gry na bigpoint, czy steam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Po prostu kolega youngman22 nie ogarnal, ze ten temat nie polega na wyrazeniu wlasnej ogolnej opinii o tym jakie gry najlepiej obecnie kupowac, a na doradzaniu konkretnych tytulow w obrebie danego gatunku lub spelniajacych okreslone kryteria. No coz, kazdemu moze sie zdarzyc. :)

Ciekawe też są gry na bigpoint, czy steam

Chociaz to zdanie tez wywolalo u mnie opad szczeki. Nic dziwnego, ze na steam "tez" sa ciekawe gry, skoro jest to obecnie najwieksza i najpopularniejsza platforma dystrybucji cyfrowej majaca w swojej ofercie tysiace tytulow i miliony uzytkownikow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie Tesu chodziło (ten fragment o ciekawych grach edukacyjnych też mnie położył na glebę :tongue: ). Wiem nie jeden teki post widziałem ale ten mi się wyjątkowo spodobał. A propos cenzura też się ciekawię zachowała miał tam być bardziej "dosadny" skrót zaczynający się na "W" i kończący się na "F".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...