Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Shortyy,

Wyczerpałeś worek z grami o takich wymogach. Nie wierzę, że nie grałeś w 'Dark Messiaha', który był nawet niedawno w CDA, czy też 'Obliviona'.

Gier TPP znajdziesz kilka, chociażby wspominany 'The Cursed Crusade', 'The First Templar', czy seria 'Assasin's Creed'. Nie wiem, bo nie grałem, ale obiło mi się o uszy, że walczyć bronią białą można w serii 'Mount and Blade' - warto sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper, Sermaciej: W Dark Messiaha grałem, zapomniałem.

@Yaper: W Obliviona też, ale tam walka była słabiutko zrealizowana.

@Tesu, Sermaciej: Nie, TPP mnie nie interesuje. Wyłącznie FPP.

Przypomniał mi się jeszcze inny tytuł, Condemned: Criminal Origins, dobry jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety, ale inne gry FPP z niezla walka wrecz/bronia biala nie przychodza mi do glowy. Gier tego typu jest bardzo niewiele, a powod jest bardzo prosty - w konwencji FPP ciezko jest zrealizowac w miare sensowny system walki, ktory w dodatku bylby obslugiwany tylko kilkoma klawiszami. Zazwyczaj wychodzi z tego bezmyslna mlocka, ktora nie oddaje przestrzennosci i plastycznosci takiej walki, stosowania sztycht, parad i roznych ciec. Cos takiego duzo latwiej jest tworcom przedstawic, a graczowi kontrolowac, w konwencji TPP, kiedy to jest duzo wieksze pole widzenia, lepsza orientacja w sytuacji, a stosowanie blokow i unikow nie stanowi wtedy problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy - Minecraft :P

Jeżeli chodzi Ci o samą walkę, w sumie nie przypominam sobie już żadnych innych tytułów w które nie grałeś (choć w sumie Mount & Blade.Nie jest może jakąś piękną i różnorodną grą, ale wciąga i zdarzają się epickie bitwy).

Ewentualnie stary Morrowind (o ile nie grałeś) - jednak walka w nim nie jest emocjonująca (brak realnej kolizji, uderzenie zależne tylko od statów).

Ale jeżeli chcesz poczuć się głównym bohaterem i szukasz mocnych wrażeń, to polecam Amnesia: Mroczny Obłęd. Walki tam co prawda nie ma, ale gra tak działa na ludzi, że 5 chłopa siedzących w jednym pokoju i grających w to darło się jak małe dziewczynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Otóż, chcę kupic sobie jakąś fajną grę. Upatrzyłem sobie juz: 007: Quantum of Solace, Xpend Rally Game, Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin. Którą polecacie? Funduszy nie ma za duzo, ponieważ chcę jeszcze kupić CD Action obecne, i nr. 200.

Edytowano przez Przemoo3211
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemoo3211 - QoS to solidna gra mimo ocen i opinii, jakie zebrała. Xpand Rally to czysty arcade i właśnie dlatego zasługuje na uwagę szczególnie początkujących graczy w tym gatunku. Sam zdecyduj, czy wolisz postrzelać, albo może poślizgać się po piachu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemoo3211 - Nie grałem w to nawet. Ba, nie miałem do czynienia z tą serią, ale jeśli się Tobie spodobała starsza, no to pewnie spodoba się i nowsza część, choć lepiej poczekać na opinię kogoś, kto grał, albo przeczytać opinie o niej gdzieś na necie/przeczytać recenzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tylko pod uwage, ze Xpand Rally rozwija skrzydla dopiero gdy steruje sie czyms innym niz klawiatura. W dodatku ta gra nie chciala sie uruchomic na niczym powyzej Windowsa XP. Upewnij sie, ze nie bedzie sie gryzla z Twoim systemem. Jednak mimo to jest to bardzo fajna gra, przy ktorej dobrze sie bawilem i polecam Ci ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz wyścigi to kup Colin Mcrae Dirt za 3 dyszki. Długa, dość trudna, ale niesamowicie wciągająca. Genialna pod względem fizycznym, bardzo ładna pod względem graficznym mimo, że z 2007 roku. Za dyszkę więcej do nabycia jest 2 część jbc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej Xpand Rally odpada. Boję się, ze kupie, a nie bedzie działało.

Zamiast sie bac lepiej poszukaj informacji na ten temat w internecie lub udaj sie do sklepu i zobacz na odwrocie pudelka jakie systemy operacyjne sa obslugiwane przez te gre. Informacja, ktora podalem we wczesniejszym poscie dotyczyla momentu, kiedy przesiadlem sie z Win XP na Viste, czyli bylo to ok. 2 lata temu. Calkiem mozliwe, ze od tego czasu tworcy wydali jakas latke, dzieki ktorej Xpand Rally bez problemu dziala na nowszych systemach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...