Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Ja na Twoim miejscu wybrałbym Dead Island lub Rage'a. Hard Reset nie opłaca się kupować w edycji premierowej, bo a) jest krótka b) nie ma multi c) dwie dychy dla tej produkcji to odpowiednia cena :smile: Co do Alone in the Dark - EK w sensie że edycja kolekcjonerska, czy extra klasyka?^^ No, w każdym razie ja nie polecam AitD. Borderlands - cóż, pomysł również godny rozważenia, ale... no nie wiem, wydaje mi się, że najbardziej opłacalne będzie Dead Island, no, chyba, że masz kartę Geforce, to wtedy możesz również rozważyć Rage'a. Jeśli masz ATI to spodziewaj się, że nie będzie Ci działać, dopóki nie zainstalujesz patcha. A radocha z siekania, cięcia i masakrowania zombie jest niesamowita. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerska. xD Mam GeForce'a GTS 450. Wprawdzie moim "zestawem startowym" była kolekcjonerka Alone In The Dark i Borderlands GOTY, bo uwielbiam postapokaliptyczne klimaty i co-op w let's play'ach Rocka i Roja bardzo mnie zachęciły, ale jeszcze się zastanowię. Jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie gry jest długość. Następny przypływ gotówki będę miał najprawdopodobniej dopiero w grudniu, a o ile wiem Borderlands GOTY oprócz podstawki ma 4 całkiem dobre i długie DLC.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy a co mi napisałeś kilka postów wyżej ? :) "@ssdd: Kup Borderlandsa na 100%, bo też będę potrzebował kogoś do multi. ;]" . Chyba jednak będę musiał znaleźć kogoś innego :(

A nawiązując do tematu to radziłbym ci kupić Dead Island i Borderlands GOTY. Głównie dlatego że oba mają co-op i po zakończeniu głównego wątku możesz z kimś grać (czyt. rozwalać zombiaki) w co-opie. Poza tym skoro liczy się dla ciebie długość gry to polecam stronę http://czasgry.gram.pl/ListaGier/ - tu zobaczysz w ile mniej więcej się przechodzi daną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym, ale nie zmieszczę się w 100zł, chyba, że napadnę na bank, bo nie mam skąd wziąć dodatkowe fundusze. ; /

EDIT/ Biorę Dead Island i Borderlands GOTY jak uda mi się pożyczyć te 20-30zł od rodziców, jeśli nie to tylko Borderlandsa + EK AiTD.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebuję Waszej rady co do zakupu gierki na urodziny. Przyszłym graczem będzie kuzyn-gimnazjalista, a więc raczej wolałbym coś dynamicznego. Jakieś strzelanki, wyścigi lub sportowe gry bardzo wskazane. Jego wiek nie jest jednak wyznacznikiem tytułów, ponieważ niejedną rzecz widziałem już na jego komputerze, a więc nawet najstraszniejsza gra nie zrobi na nim wrażenia. Ta młodzież... :P Dodam też, że cena nie gra roli. Ma to być po prostu coś, co da mu wiele godzin dobrej zabawy. Główny nacisk kładę na grę jednoosobową, gdyż kuzyn nie ma dostępu do Internetu.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wwe12 - To, czy lubisz gadżety to już Twoja sprawa. Nie wiem, czy dla Ciebie warto jest wydać tyle kasy na kolekcjonerkę... Odnośnie gier: Batman jest na tyle specyficzny, że nijak nie można go porównać do RAGE, więc też musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie: co rzeczywiście wolisz. Ja bym czekał na Batmana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssdd112, @Shortyy

Z komputerem mógłby wziąć ślub, a więc maszyna jest na pewno wystarczająca do najnowszych tytułów. GTA przeszedł wzdłuż i wszerz, jeszcze się chwalił. :) Zapomniałem dodać, że średnio lubi gry typu Bioshock, coś bardziej realistycznego lub wojennego. W grę wchodzą też tylko nowe tytuły, bo jak na maniaka przystało będzie na pewno narzekał, że to stare i grafika zacofana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realistyczne i wojenne ? Hmmm to myślę że najlepszym zakupem będzie najnowszy BattleField 3 - na grafikę narzekać nie powinien (ma być czymś ultra nowoczesnym) zaś o reszcie się nie wypowiem (zbyt słaba maszyna do tych gier). Może być też najnowszy Call Of Duty Modern Warfare 3 - tu także na grafikę narzekać nie powinien a obie gry posiadają klimaty wojenne i są realistyczne.

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 12 wymaga połączenia z internetem do uruchomienia gry, podobnie jak ostatnie Cod-y, Red Orchestra 2, a i Battlefield 3 też pewnie będzie go wymagał. Jeśli nie ma internetu, a lubi tytuły dynamiczne, to mogę polecić Bad Company 2 (można wybrać opcję, żeby zamiast internetowej gra autoryzowała się płytą w napędzie) , Crysisa i z tego samego powodu ostatni Medal of Honor. Niestety, jak chce grać w najnowsze gry, to założenie neta jest dla niego mocno wskazane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lemka8 - owe limity mogą niestety być poważnie nadszarpnięte przez Fifę 12, bo na początku program Origin ściąga ponad 3 GB danych. Ale podczas samej gry nie trzeba mieć odpalonego internetu, choć do każdorazowego włączenia gry jest on potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu:

Nie w BioShocku, Mirror's Edge, STALKERze, Deus Exie, Penumbrze i innych niekonwencjonalnych FPSach/grach z trybem FPP, ale to gimnazjalista i chce zwykłej odmóżdżającej strzelanki, rozumiem, bo to w końcu 90% moich znajomych. :D

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu,

Nie traktuj mojej wypowiedzi w ten sposób, gdyż gra ma być dla mojego kuzyna, nie dla mnie. Moja rozgrywka kończy się na corocznej wersji FIFY, bo na tyle pozwala mi czas. Po prostu chcę czegoś, na co taki gimnazjalista nie machnie ręką po godzinie gry i odłoży na półkę. Jak kupować, to porządnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...