Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Far Cry czy S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla?

Chcę sobie po prostu zagrać w świetną klasykę za 25 zł (a FC pasuje akurat do tej półki cenowej, bo w łowickim Media Expert chyba jeszcze leżą egzemplarze ze starej KK, po 25 zł, lol), która mnie przyciągnie na długo i po prostu zapewni mi świetną roz(g)rywkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Dwie zupełnie różne gry. FC bardziej liniowa, zdecydowanie bardziej prosta jeśli chodzi o stopień skomplikowania rozgrywki. Obie gry bardzo w klimacie. Far Cry w zaczepistych dżunglach, a Stalker w petardycznych miejscach. Jeśli miałbym brać, to chyba... wziąłbym obie :D Nie no, musisz zagrać w obie, to obowiązek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 2 tygodnie kupuje PS3 320GB + Move + Sport Champions ;d

A na dodatek Fife 11 i jeszcze jedna z tych czterech gier tylko nie wiem która;

-WWE SmackDown vs. Raw 2011

-UFC Undisputed 2010

-Duke Nukem Forever

-Grand Theft Auto IV Complete Edition

Pomóżcie wybrac...;)

Edytowano przez StarWars15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tych gier.. to zależy od twego wieku*, poważnie. Patrząc po profilu odrzuciłbym

-WWE SmackDown vs. Raw 2011

-UFC Undisputed 2010

Chyba że jesteś wielkim fanem , którejś dyscypliny.

I rozważałbym

-Duke Nukem Forever

-Grand Theft Auto IV Complete Edition

Co Duke Nukem nie mogę ci wiele powiedzieć , choć zapowiedź w CDA nie jest zbyt optymistyczna. I zostało Gta. Dostajesz masę godzin niesamowitej rozrywki. Więcej chyba nie muszę o tej grze pisać , bo wszystko już zostało o niej powiedziane. Po prostu rewelacyjna gra. I także pozostaje jeszcze jeden aspekt - jaki gatunek lubisz ? Kochasz FPS Wybieraj Duken Nukem, świetna akcja z kamery Tpp GTA , a jeśli przepadasz za sportem i naprawdę lubisz te dyscypliny wybieraj , któraś z nich.

*chodzi mi o to że UFC to gra bardziej "wieczorowa" do spotkania się z kumplami przy czymś mocniejszym niż sok żurawinowy, Niż do samodzielnego ciapania. choć w singlu również przyjemnie się gra ale osobiście ja nie widzę takiego typu gier do zagrywania się samemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 2 tygodnie kupuje PS3 320GB + Move + Sport Champions ;d

A na dodatek Fife 11 i jeszcze jedna z tych czterech gier tylko nie wiem która;

-WWE SmackDown vs. Raw 2011

-UFC Undisputed 2010

-Duke Nukem Forever

-Grand Theft Auto IV Complete Edition

Pomóżcie wybrac...;)

Bierz GTA IV: Complete Edition, a później WWE :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry czy S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla?

Chcę sobie po prostu zagrać w świetną klasykę za 25 zł (a FC pasuje akurat do tej półki cenowej, bo w łowickim Media Expert chyba jeszcze leżą egzemplarze ze starej KK, po 25 zł, lol), która mnie przyciągnie na długo i po prostu zapewni mi świetną roz(g)rywkę...

Bierz Stalkera. Tez kupiłem i nie żałuję. Świetny klimat, Sporo realistycznej broni i różnego innego ekwipunku. Misje ciekawe, sporo skarbów do odkrycia. FarCry przy SoCH wygląda blado. Bierz "Cień" Nie pożałujesz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu jeszcze dorzucił gierkę Fantasy Wars i dodatek do tejże gry o tytule Elven Legacy.. Co prawda nie wiem czy one są podobne do HoMMa czy KB bo nie grałem, ale sam na gameplayach możesz sobie sprawdzić co nie :P

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj Blood Bowl :) Gra bardzo wciągająca - coś z Heroesów i King's Bounty ma w sobie. Co prawda tematyka to "futbol amerykański" który dla mnie osobiście jest czarną magią ale mechanika gry przypomina tą z HoM&M - po prostu przyj naprzód i zdeptaj paru innych niemiluchów po drodze :) No i występują jakieś orki, mroczne pomioty i inne więc może się okazać dla Ciebie ciekawe :) Ogromny plus za cheerlederki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hellghaasst - a ja w przeciwieństwie do kolegi powyżej sądzę, że Drakensang w przecenie to świetny wybór :wink: Jeśli grałeś w pierwszą część i zastanawiasz się nad kupnem EK dwójki to bierz śmiało - bo taka okazja może się nie przytrafić :smile: Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...