Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

W związku z awarią stacjonarki poszukuję starocia-gry na starocia-laptopa:

Compaq NX7010 (1,7ghz, 1g RAM, radeon mobility 9200).

Ma być coś fajnego, Nie zależy mi specjalnie na szybkiej akcji bo do tego czekam na Cryisa 2 (na stacjonarkę jak wróci z gwarancji).

Zależy mi bardziej na czymś ciekawymi charakterystycznym.

Może jakiś Tycoon ciekawy? Transport Tycoon mi się bardzo podobał.

Może jakaś fajna strategia. Settlersy czy Total Wary mi się podobały. Byle nie yły to klasyczne RTSy.

A może jakiś ciekawy RPG?

Może być cokolwiek co nie jest przygodówką, samochodówką, grą sportową albo czymś co wyładowane jest po brzegi akcją (choć te ostatnie nie jest koniecznym warunkiem:) ).

Problem polega na tym, że w większość fajnych i znanych staroci już grałem. Potrzebuję czegoś mniej znanego. Może jakieś Indie lub Freeware? A może coś co przeszło bez echa?

Z góry dzięki :).

Aha. Miło by było jakby dało się to dostać w elektronicznej dystrybucji lub na allegro tak od zaraz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jam dziwny problem ale według mnie (oby nie tylko) to dobry temat, a mianowicie zachciało mi się kupić Diablo 2 (wiem że za późno), ale nigdzie nie ma już wersji pudełkowej i postanowiłem kupić wersję na necie..

Na Twoim miejscu już wolał kupić wersję pudełkową z allegro. Co prawda nówki sprzedają tylko w wersji angielskiej, ale po zarejestrowaniu gry na battle.net, może będzie opcja żeby ściągnąć w wersji polskiej?

Co prawda ja rejestrowałem wersję z platynowej kolekcji, ale chyba powinna być opcja pobrania w innym języku, skoro ja mogę pobrać też wersję angielską.

Nie mówię, że zakup klucza to zła opcja, ale jeśli się boisz zablokowania..

Co prawda razem z wysyłką kurierem, diablo2 + lod wyjdzie w takim przypadku ze 100zł, ale jeśli komuś zależy ;]

No i to się nazywa gra niezniszczalna :P

Edytowano przez luklic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzesiek1306 - może... Avencast: Rise of the mag? Albo Dawn of Magic. Albo Sacred.

@Eban - so... Transport Giant (tylko jest trudno dostępny), może Rollercoaster Tycoony albo Zoo Tycoon albo Zoo Empire. Empire Earth, Age of Empires, Rise of Nations, Age of Mythology. Ciekawy erpeg... ło matko... Chociażby Dark Messiah z płyty CDA, albo te wszystkie Elder Scrollsy, Gothicki, Sacred 2 i tona innych.

@Wentyn - w sensie, że chcesz gry, których przejście zajmuje dużo czasu? Zainteresuj się Lokim, jeśli przejdziesz w pół roku to jesteś dobry :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Poza Transport Giantem grałem we wszystko :(. Tego jednak znalazłem na Allegro i powinien do mnie jechać. Dzięki :).

Podeślecie coś jeszcze? Przede mną ze 2 tygodnie nudy :/ bo pracuje w systemie 12h w robocie i następny dzień wolny. Dziś mam wolne... marzę o tym, żeby iść do pracy albo zająć się czymkolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szukam gry FPP do pogranie popołudniami:

- najlepiej gdyby była podobna do Far Cry 1 bądź 2 (ładny, duży świat)

- żadnych zombie, nieumarłych, ożywieńców mutantów, ludzkich stonóg (no nie mogę po prostu jakieś uczulenie mam) Dark Sector było fajne póki tych kulawych młotkowych w kanałach nie było, Crysis OK do momentu Obcych - obrazowo i dosadnie tak żeby tylko ludzi zabijać

- bohater jest 1 nie dowodzi żadną drużyną tylko samolubnie kosi przeciwników (Ghost Recon jest tutaj wyjątkiem bo akurat w 1 zagrywałem się strasznie 2 z CDA niestety mi nie działa jakieś problemy) ogólnie coś al`a Ghost Reacon ok ale już Raidbow Six Vegas mi nie podeszło - najlepiej w sumie jeden bohater bez drużyny i dowodzenia.

- gra musi posiadać choć odrobinę sensowną fabułę lub w skrajnych przypadkach jakąkolwiek fabułę, żebym wiedział po co w ogóle zabijam cokolwiek a nie jestem pacyfistą

- najlepiej jakby gra tolerowała inne podejście niż CHUUUURAAAA i na wroga frontalnym atakiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@supermegazord - no to jeszcze kilka gier ode mnie: Sniper: Ghost Warrior, Stranglehold, Frontlines: Fuel of War, Just Cause, Max Payne, Enter the Matrix, Hitmany, IGI 2: Covert Strike, Deus Ex, No One Lives Forever (2), no, w sumie mógłbym tak w nieskończoność. Na początek pograj w te, jak przejdziesz wszystkie to daj znać;D

@Eban - pewnie w to już grałeś, ale nie chcę Cię zostawiać sam na sam z nudą;D Popróbuj: Cywilizacje Sida Meiera, Civ City, Imperial Glory, Rise & Fall: Civilizations at War, Kozacy, No Man's Land, Cezar IV, Zeus Pan Olimpu. No, jak coś to pisz, będziemy jeszcze myśleć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko warto kupić TDU2? W jedynce jestem zakochany mimo jej dziwnego modelu jazdy i kanciastych górek.

Model jazdy w TDU2 jest bliższy TDU,NFS HP czy sega rally (bardziej realistycznych gier nie wymieniam bo to przecież nie symulator).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko warto kupić TDU2? W jedynce jestem zakochany mimo jej dziwnego modelu jazdy i kanciastych górek.

Model jazdy w TDU2 jest bliższy TDU,NFS HP czy sega rally (bardziej realistycznych gier nie wymieniam bo to przecież nie symulator).

Kupuj śmiało, ja pomimo bugów jestem w niej zakochany od dwóch tyg, tak samo jak kiedyś w 'jedynce' :-). Model jazdy jest kapka w kapkę jak w pierwszym TDU, dalej dziwne czasem krawężniki, 30 metrowe skoki a wozy się za łatwo prowadzą ale idzie się przyzwyczaić. Niestety grafika otoczenia się praktycznie nei poprawiła, za to poza całkiem nową Ibiza na Oahu doszło sporo dróg, głównie w górach bo w grze doszły SUV-y. Autka i kokpity są już wykonane świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zakupić jakąś grę, lecz ponieważ nie mogę się zdecydować, proszę was o pomoc. Doradźcie mi co mam sobie kupić (Mam 18 lat lecz nie lubię erotyki <może ze względu mojej dziewczyny <<czego się nie robi dla kobiet ...>>> oraz również nie trawię ostrego języka). Lecz oczywiście jeżeli znajdziecie jakąś dobra produkcje z mała ilością tych wątków gry możecie mi ją zaproponować. PS Na moim profilu są ulubione gry (tak wszystkie mam ... no dobra ale wiecie o co kaman) aha za wszystkie literówki sry bardzo poniważ zaraz mam co-pa w realu

(w parku with my girl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tourtment 3

Battlefield Bad Company 2

Medal of Honor (ten nowy)

Co jest najlepsze?

Zależy co lubisz. UT3 jest bardziej twardojajowym shooterem od takiego BBC2. W tym pierwszym liczy się w 90% refleks, a w tym drugim także jakiekolwiek planowanie i teamplay. MoHa nie warto brać pod uwagę. Osobiście doradzałbym BBC2, UT3 dla dużej części graczy jest po prostu zbyt staroszkolny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zakupić jakąś grę, lecz ponieważ nie mogę się zdecydować, proszę was o pomoc. Doradźcie mi co mam sobie kupić (Mam 18 lat lecz nie lubię erotyki <może ze względu mojej dziewczyny <<czego się nie robi dla kobiet ...>>> oraz również nie trawię ostrego języka). Lecz oczywiście jeżeli znajdziecie jakąś dobra produkcje z mała ilością tych wątków gry możecie mi ją zaproponować. PS Na moim profilu są ulubione gry (tak wszystkie mam ... no dobra ale wiecie o co kaman) aha za wszystkie literówki sry bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja. ;) Szukam jakiegoś fajnego "symulatora" zorganizowanej przestępczości. Gangland byłby idealny gdyby tylko był ze dwa razy bardziej rozbudowany. Mogę przymknąć oko na drobne bugi itp., zastanawiam się obecnie nad Scarface albo Godfather II. Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...