Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

wahadlo200- Sam w Mafię nie grałem, ale o dodatkach mogę conieco powiedzieć :smile: Oba są raczej długie, niestety prezentują nierówny poziom. Jimmy's Vendetta to po prostu masa strzelania, ale raczej monotonnego, połączone kiepską fabuła i niewyraźnymi postaciami. Joe's Adventures jest krótsze, ale zdecydowanie poziom wyżej. Ciekawe postacie, nowe miejscówki itd., czyli to co jest w Mafii II najlepsze. W CDA były recenzje obu- gdybyś chciał oceny, plusy i minusy daj znać w temacie Spoilery.

kamo123- Spory rozstrzał gatunkowy... Nie da się na jednej płaszczyźnie stwierdzić która gra jest lepsza- to zależy czego od gry oczekujesz. Z pewnością jednak obie są warte kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamo123 Ja nie wiem co jest lepsze Fifa 11 lub Two worlds lub ...... i napiszcie co polecacie.

Może najpierw podaj gatunek gry jaki byś chciał bo widzę tutaj duży rozrzut pomiędzy gatunkami i podaj konfigurację komputera. :cool:

Edytowano przez darion013
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbierało się trochę kaski i nie wiem co kupić na Xbox-a 360: Mass Effect 1+Mass Effect 2 czy Borderlands? Chodzi mi głównie o długość rozgrywki. Mogą być też inne gry, ale do 200 zł. Jestem głównie za grami FPS/akcja, ale innymi też nie pogardzę.

Edytowano przez Ruthan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam jak darion013, że zestaw ME 1 + 2 = to najlepszy wybór :wink: Gry są naprawdę przednie, a jeśli będziesz chciał się wdrążyć w szczegóły gry ( misje poboczne, skany planet itd.) to zestaw wystarczy na wiele, wiele godzin; choć już samo przejście tylko wątku głównego to mnóstwo czasu. :happy: W Borderlands nie grałem więc się nie wypowiadam. Z gier akcji to szczerze polecam Ci AC II - coś koło 120 zł - empik, no i może do tego jakiś tańszy fps z Classic np. Far Cry 2

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darion013: Może najpierw podaj gatunek gry jaki byś chciał bo widzę tutaj duży rozrzut pomiędzy gatunkami i podaj konfigurację komputera.

Pisze co polecacie nie obchodzi mnie z jakiego gatunku ale jak tak bardzo potrzeba tego to napisze ,że lubie gry typu Mount & Blade.

Karta graficzna Gforce 9600 nie pamiętam dokładnie ale to było gdzieś około 9600

Ram: 2 giga

Procek napisze za pare godzin nie pytajcie dlaczego ;)

Sory za to ,że nie dałem cytatu ale mi się wszystko pomyliło :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak nie umiesz sprawdzić komponentów kompa to ściągnij najnowszą wersję Aida64 lub już nierozwijany program Everest.

PS. Wiem, że to poza tematem, ale...

To ja od swej strony polece ci Dragon Age, zestaw 3 gier The Orange Box, Risen, Mass Effect 1 i 2, Assassin's Creed 1 i 2, Fallout 3, Resident Evil 5 a ze starszych to KOTOR, serię Prince of Persia, Gothic 1 i 2. Starczy tyle. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie darmowe MMORPG, aby było dość nowe?

W Runes of Magic grałem, ale nie spodobało mi się. Polecam Lord of the Rings Online lub League of Legends (miks mmorpg i strategi). Jest jeszcze Metin (nie polecam), Tibia (niepolecam podwójnie) i Silkroad Online (jeśli wbijesz na serwer to gratuluję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szymon1944 osobiście polecałbym arma II a jak już ,się wciągniesz to polecam również dodatek, OPF-DR jest w przeciwieństwie do ArmA 2 lepiej dopracowane ,lecz moim zdaniem trochę nudne i zbyt łatwe dlatego polecam ArmA II myślę ,że nie znudzi Ci się szybko bo nawet po ukończeniu kampanii zawsze można ściągać mody ,aha co bardzo ważne przygotuj ,się na to że trzeba będzie ściągnąć sporo patchy by cieszyć się grą no i oczywiście trzeba mieć dobry komp najlepiej 4 rdzeniowy procesor i kartę około 1GB.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...