Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Cyber2803- a masz żyłkę kolekcjonera? :wink: Bo jeśli tak, to polecam skorzystać z tej oferty: Klik. Jeśli zależy Ci tylko na przedłużeniu rozgrywki to właściwie możesz wziąć GotY. Choć osobiście zaoszczędziłbym kasę na New Vegas, bo GotY to po prostu pięć modów, o czym pewnie wiesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 czy nowy NfS?

To naprawdę zależy jakim typem 'wyścigowca' jesteś. Jeżeli lubisz gry bardziej podchodzące pod symulatory, i denerwuje cie uprostrzony model jazdy to weź F1 2010. Ale uważaj - ja lubię takie gry jak DiRTY, GRID, TDU itd. ale jednak F1 mi nie spasował, dla mnie nudy. Dlatego pojawia się też inne pytanie - czy lubisz formułę 1 i jeżdzenie cały czas 5-15 okrążeń? Bo mnie to irytowało, ale taka jest F1 w realu, jakby nie było.

Ja bym wybrał Need For Speeda z racji tego, że IMHO daje więcej czystej frajdy i funu, a F1 - jako że nie lubię formuły 1 - był dla mnie szalenie nudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą gre polecacie na prezent??

Call of Duty: Black Ops vs Call of Duty Modern Warfare II vs Battlefield Bad Company II

PS. Nie chodzi mi tu o wymagania tylko o tryb multiplayer, singleplayer i ogólną jakość gry ;)

Pozdro

Edytowano przez cLouxXx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Civilization V albo Fallout New Vegas. Chodzi mi o grę która bawiła by przez długi czas. Chciałbym też się zapytać w jakim stopniu różni się F:NV od F3 bo grałem w 3 a ponieważ obie gry działają na tym samym silniku nie wiem czy nie będą zbyt podobne do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skubul- z gier piłkarskich na PC najlepsza będzie FIFA 11. Świetna grywalność, dużo zmian w stosunku do poprzednich edycji. Reprezentacji też jest sporo- FIFA ma najwięcej licencji, zarówno na reprezentacje, jak i ligi, więc jest w czym wybierać.

ok dzieki ale czy wiesz czy bedzie mod na jeszcze wiecej reprezentacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba grać w poprzedniczki, ale można dla lepszego zrozumienia kontekstu (jak F3 opierał się na części pierwszej, tak New Vegas na części drugiej z domieszką pierwszej).

Trackmaniak, co do Civki to zależy, jaki masz komputer. Jeśli masz taki, co obsługuje do dx9 włącznie i nic powyżej, to Civka kiepsko wygląda na takim (zamiast pięknej mgiełki wojny z trailerów, widzisz czarno-szare bloki). Natomiast, gdy masz maszynę nowszą, to już lekki problem z wyborem jest.

New Vegas jest lepszy od F3. Po pierwsze grafika, która w F3 wyglądała kiepsko, tutaj ma całkiem całkiem tekstury :) Po drugie to miodność gry. F3 przeszedłem tylko raz i się od niej odbiłem, za to NV polecam z całego serca, jako fan starych Falloutów.

Ja też miałem taki dylemat. Jednakże komp mam taki, jak opisałem w pierwszym przypadku, więc mimo lekkiego wciągnięcia się w Civkę, odpuściłem na rzecz Vegasa i nie żałuję.

PS: teraz w Carrefour jest podobno promocja i kupując NV dostajesz też F3 (chyba za 30, ale tego nie wiem).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cLouxXx Jeśli nie chcesz się bawić w czekanie na patche optymalizujące to ja bym się zastanawiał między MW2 a BC2. I w jednym i w drugim jest bardzo dobry multiplayer.

Moja opinia skłania się bardziej ku Battlefieldowi, ale ostateczny wybór należy do Ciebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singleplayer:

IMHO wygrywają tutaj CoD'y, większy rozmach i 'hollywoodzkość'.

W MW2 jest mnóstwo akcji, ale warto byłoby chociaż troszeczkę znać CoD4 by w pełni się grą nacieszyć ( chociaż nie jest to wymagane, w końcu to nie RPG ). Niestety, filmowość trochę namieszała w fabule, i jest ona nie zawsze spójna, i jest przesadzona, ale jeżeli nie zwracasz na takie coś uwagi to minusem to nie będzie.

Black Ops jest mniej filmowy od MW2, za to ma lepszą fabułę, ciekawe postacie i całą resztę plusów z MW2.

Jednak single są bardzo krótkie dlatego najważniejszy jest:

Multiplayer

Tutaj moim zdaniem wygrywa Battlefield: Bad Company 2, ale to zależy na jaką rozgrywkę stawiasz. Otwarte tereny, snajperzy, pojazdy, uczucie uczestniczenia w jakiejś bitwie, interakcja z otoczeniem ( niszczenie budynków! ) - bierz BC2.

Intensywna walka, małe mapy, customizacja broni, 'przyjemność' z zabijania przeciwników - bierz MW2/ Black Ops.

Wszystkie te gry są świetne, dlatego bardzo ciężko ocenić która według ciebie jest lepsza. Ja lubię wszystkie trzy, ale jakbym miał wybrać tą jedną, jedyną, wybrałbym Bad Company 2 - multi jest bardziej w moich klimatach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatnio zainteresowany kupnem gry Dungeon Lords, za 25 złoty, czy opłaca się?

Zaznaczam, że lubię takie produkcje jak Fable, Gothic, The Bards Tale, TES: Morrowind, ale nie przypadły mi do gustu gry takie jak Baldurs Gate, Icewindale. Piszę odrazu, że do bugów jestem przyzwyczajony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, otóż zastanawiam się na zakupem gry i mam no oku dwa tytuły Dragon Age: Origins, S.T.A.L.K.E.R. : Zew Prypeci problem jest w tym że ty gry są naprawdę świetne i z wielką chęciom zakupił bym od razu dwie naraz :P, no ale budżet mi na to nie pozwala, z tych gier które wymieniłem mogę zakupić tylko jedną. Która z tych gier jest najbardziej warta zakupu ?

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, otóż zastanawiam się na zakupem gry i mam no oku trzy tytuły Dragon Age: Origins, S.T.A.L.K.E.R. : Zew Prypeci i Mass Effect 2 problem jest w tym że ty gry są naprawdę świetne i z wielką chęciom zakupił bym od razu trzy naraz :P, no ale budżet mi na to nie pozwala, z tych gier które wymieniłem mogę zakupić tylko jedną. Która z tych gier jest najbardziej warta zakupu ?

Grałem we wszystkie trzy - od "Dragon Age" jakoś się odbiłem... i to dość boleśnie. Mass Effect 2? Fajne, fajne... Ale jako miłośnik Zony polecałbym Ci właśnie S.T.A.L.K.E.R.-a. Nie ma to jak widok emisji o poranku :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eskel047- tak jak dolar radzi weź S.T.A.L.K.E.R-a. Klimat można kroić nożem, masa świetnych, emocjonujących zadań i niezgorsza fabuła. Do tego świetna "miejscówka", w które osadzona jest gra.

Dragon Age- niezła fabuła i... dosyć hardcorowa mechanika gry. Na wzór starych RPG'ów, którymi niestety nie jest. Co nie znaczy, że nie jest godna polecenia.

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Fallout, czy polecacie kupić new vegas jeżeli wcześniej nie grało się w 3 ?

Bierz śmiało. Inne miejsce, inna fabuła, nie musisz się martwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Może Neverwinter Nights 2 (to z takich "najbardziej rpg")? Obliviona też miło wspominam. Fallout NV też mi się podobał.

Ja też z chęcią zagrał bym sobie w jakąś dobrą grę. Przez ostatni czas za bardzo nie gram ale myślę, że po prostu potrzebuję czegoś naprawdę wciągającego. Ostatnio (jakieś miesiąc temu) grałem w Amnesię: Dark Descent. Toooo była gra. Klimat i groza, poczucie ciągłego zagrożenia... Naprawdę polecam fanom Penumbry i nie tylko.

A więc, potrzebuję gry która będzie klimatyczna i wciągająca :happy:

Może Wiedźmin? Starszych gier też się nie boję. Planescape Torment odpada bo jakoś tej gry nie ogarnąłem. Świat i fabuła mnie przytłoczyła :laugh:

Gothiców też nie bo już każdy po sto razy zdążyłem przejść :tongue: Oczywiście nie tylko rpg (Fps, strategie, action tpp, taktyczne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...