Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Gość sebi1295

Ja bym Wam polecił Dragon Age + dodatek, jeden z Was zgrałby sobie obraz na dysk - to nie piractwo - a drugi by korzystał z płytki, potem tak samo byście zrobili z dodatkiem, co tego że długi skoro świetny, Ja sam na gwiazdkę zamierza zrobić sobie taki prezent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Ja biorę jedną grę - kolega jedną. Nie będziemy się potem zamieniać, ani nic. Po prostu normalnie jedna osoba zapłaciła by za jedną normalną cenę a drugą dostała gratis, a tu dzielimy się tą normalną ceną na pół i każdy z nas bierze po jednej grze.

A kolega mówił, że ta promocja trwa nadal w Saturnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Ja biorę jedną grę - kolega jedną. Nie będziemy się potem zamieniać, ani nic. Po prostu normalnie jedna osoba zapłaciła by za jedną normalną cenę a drugą dostała gratis, a tu dzielimy się tą normalną ceną na pół i każdy z nas bierze po jednej grze.

A kolega mówił, że ta promocja trwa nadal w Saturnie.

oficjalnie promocja sie skończyla 22.08 ale w saturnie to rożnie bywa kiedys byla tam promocja empire at war z dodatkiem za 60zl (normalnie to 2x49.90zl) pojechalem miesiąc po zakończeniu promocji, gościu w saturnie mi spakowal obydwie do plasikowego opakowania (no takiego z alarmem, często ja mają chociażby w empiku) wydrukowal fakturke i mialem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezdecydowany pomiędzy Battlefield Bad company 2 a Assassin's Creed II i Mafią II nie mam żadnej części Assassina ani CoD czy MoH, w Mafie 1 także nie grałem ale za to w GTA SA, IV i EfLC grałem. W Battlefield kusi mnie ten MP bo słyszałem, że jest świetny. W Mafie 2 taki gangsterski klimacik trochę. A Assassin's Creed II sam nie wiem nigdy nie grałem więc chciałbym sprawdzić jak to jest być tym słynnym Eziem. Proszę o pomoc w wybraniu z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier Akcji/FPS i mam dość słaby sprzęt

AMD Athlon 64 2800+

GeForce 8600 GT

2GB RAM

Co moglibyście polecić z gier, które nie są sprzed 2008 roku ?

ja bym ci polecał Dark sectora, bardzo fajna gra akcji z 2009 roku bodajże, niewiem dokładnie, no i dużo satysfakcji daje ostrze którym bohater może rzucać, i kroić nim wrogów dookoła :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja studiuje we Wrocku, ale to chyba nie problem :)

Jako miejsce zakupu doradzam jeszcze Magnolie, gdzie jest duży Saturn i duże Tesco, więc można znaleźć dużo promocji (i pograć na konsolach :) ).

Z tych gier polecałbym K&L 2 i Call of Duty:MW 2. Obie gry mają całkiem miłego Singla pełnego akcji (i niekoniecznie logicznej fabule) oraz całkiem dobrego Multi, który znacznie przedłuży zabawę i zapewni kilka niezapomnianych przeżyć (w multi można spotkać różnych ludzi :) ). O Mafii 2 za wiele nie mogę powiedzieć, a APB, to na ten moment słabo dopracowana gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo, że planuje kupić teraz Mafię 2 polecę Ci COD:MW2 bo i single i multi. A multi starcza na wiele wiele wiele godzin grania. Co do K&L to wpierw zagraj w pierwszą część i oceń czy Ci się podoba. Bo "dwójka" jest inna stylistycznie ale mniej więcej o podobnej tematyce. Tylko, że moim zdaniem to gra na raz. Ale jeśli masz mocnego pieca to kupuj Mafię 2 w ciemno, bo hulająca na full detalach to "cud, miód i orzeszki". Jeśli nie jest już rakietą Twój komputer to bierz COD'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam budować w grach.

Dungeon Keeper był chyba pierwszą grą, którą kiedykolwiek zamówiłem (w czasach gdy zamówienia składało tylko się przez telefon lub za pocztą). Theme Hospital bawi mnie do dziś (choć teraz już na psp). Evil Genius był miłym zaskoczeniem.

A teraz? Zna ktoś jakieś dobre, nowe gry na PC, w których można zbudować coś i patrzeć jak świetnie działa?

Hospital Tycoon był totalną porażką, tak samo jak SimCity Societies.

Nadchodzi niby Dunegons, ale pewnie długo przyjdzie na to czekać. Dungeon Maker 1 i 2 na psp stają się strasznie nudne, gdy musisz biegać po całym lochu żeby zmienić jedną ścianę. Simcity 4 jest super, ale nie chodzi mi o budowanie miasta.

Czy może przegapiłem jakąś dobrą gre z tego gatunku? Może coś niedawno wyszło? Polecacie coś?

Bo póki co jedyne w mare dobre budowanie jest w simsach =/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki sprzet jak w sygnaturce, procesor 3GHz.

Szukam jakichś ciekawych gier RPG/ eRPeGieopodobnych z ładna grafika, które pójdą mi w rozdzielczości 1680x1050 (nie powinno być z tym problemu, ale pisze na wypadek).

Mam/ grałem z nowszych tytułów ME1, ME2, Wiedzmin - podobały mi się. Mam jeszcze Drakensanga, ale nie podoba mi się, nudny jakiś.

Co proponujecie?

Tak jak już ci napisał kto inny, Dragon Age (chociaż jego PCtowa wersja jest IMO lipna, no ale a nuż ci się spodoba...)

Do tego dodał bym jeszcze Alpha Protocol - gra bardzo dobra z wieloma elementami RPG - choć full rpg chyba nie można go nazwać, jeśli jednak podobał ci się ME to AP także będzie dobry.

Do tego Risen - jeśli lubisz sagę Gothic.

Może jednak zastanów się (jeśli kasa to dla ciebie jakiś problem) nad chwilowym powstrzymaniem się, bo w najbliższych miesiącach czeka nas premiera Arcanii (Gothic 4) oraz Two Worlds 2, który podobno ma być o wiele lepszą grą niż jedynka (o ile pamiętam do obu można już składać pre-ordery).

@up

Rzeczywiście, mało ostatnio gier do "budowania", nie pasuje ci np. Civilization? Może sporo odbiega od tych gier które wymieniłeś, ale jest na pewno świetną grą z tego rodzaju.

Aha, no i jeszcze Anno, budujemy tam własne miasto i zajmujemy się jego ekonomią.

Edytowano przez SplaTt333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam pytanie którą grę lepiej jest kupić:

Assasin's Creed 2

Splinter Cell Conviction

Mafia 2 ( ta gra może mi nie działać więc daję punkty ujemne )

Czekam na odpowiedzi.

To już zależy od ciebie i upodobań - wolisz klimaty renesansowe i walkę na miecze czy strzelanie z broni? Odpowiedz sobie i będziesz wiedział, czy wybrać AC 2 czy SC:C.

Jeśli zachodzi obawa, że gra nie pójdzie to lepiej w ogóle jej nie brać.

A tak na marginesie, granie w te gry na minimalnych ma nikły sens - w końcu ich główną zaletą jest właśnie grafika, uważam, że grając na minimalnych nie poczujesz magii tych gier - więc dobrze się zastanów czy warto.

No właśnie w medalu dają dostęp do bety battelefielde 3 i parę bonusów.

No to bierz moh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...