Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

A ja szukam czegoś na:

Pentium 4 - 2,4Ghz

2GB RAM

Radeon X1650 512MB

Wiem, że komp nie specjalny.. ale jeszcze się trochę pomęczę ;]

Na razie szukam jakiejś gry (nówka sztuka, którą mógłbym kupić w empiku, czy w jakimś innym) żeby w wolnej chwili w sobie w coś pograć.

Swoją kolekcję gier zacząłem zbierać rok temu, głównie zaczynam od klasyków.. mało gram, a gry kupuję jak już są duużo przecenione :D w wiele tytułów nie grałem więc nadrabiam :D

A co do gatunku to już zależy od gry, ponieważ w gry RPG ogólnie nie gram, ale całkiem niedawno zakupiłem gothic 1 i 2. Spodobało mi się.

Szukam czegoś w cenie 50-60zł. Dużo to nie jest, ale na jakieś starsze tytuły starczy. Może jest coś wartego w jakiejś tańszej serii. Zastanawiałem się nad Hitmanem (trylogia, a oddzielnie krwawa forsa), bo nigdy nie grałem.. ale nie wiem czy warto. Nie odstrasza mnie grafika w żadnej grze, tyle tylko nie wiem czy za szybko tego nie przejdę? :D

Lubię też bardzo RTSy, ale też nie każde.. głównie zawsze gram i buduję sobie bazę a z atakiem za dużo zwlekam, czy opłaca mi się kupić którąś grę z serii twierdza?

No nie wiem, jak ktoś może to proszę o jakiś tytuł ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twierdzę dawno nie grałam, ale bardzo miło ją wspominam. Unikaj jedynie części drugiej i Krzyżowca Extreme. Nie były to gry, które można zaliczyć do udanych. Pierwszą część, albo zwykłego Krzyżowca kupić możesz i żałować zakupu nie powinieneś, ale w zbliżonym przedziale cenowym jest gra dużo lepsza - Warhammer 40 000 Dawn of War. W XK Gold dostaniesz ją z trzema dodatkami.

Jeśli chodzi o Hitmana to zdecydowanie lepiej wyszedłbyś kupując samą Krwawą Forsę. Trylogia nie jest zła, wręcz przeciwnie, ale to KF jest najlepszą częścią serii. Pieniądze zaoszczędzone na starszych Hitmanach możesz przeznaczyć np na Warhammera ;-).

Skoro spodobał Ci się Gothic i zależy Ci na poznawaniu klasyków to powinieneś rozważyć zakup Baldur's Gate II czy SW: Knights of the Old Republic. RPG nie gryzie, a potrafi zapewnić godziny wspaniałej rozrywki.

Kontynuując temat poznawania klasyków to powinieneś bliżej przyjrzeć się ofercie Cenegi. GTA: VC, Far Cry czy Sid Meier's Civilization to gry, których zakupu nie będziesz żałować, i które z pewnością zadziałają na Twoim komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam do Was pytanko. Wiecie na pewno, że gry wydane przez EA, te za 50 zł, są w promocji (kupisz jedną, druga gratis). I tu pojawia się moje pytanie: jakie gry wybrać. Wiem, że na 100% kupię L4D 2, ale jaką drugą? Zastanawiam się nad:

- Mass Effect 2, ale nie grałem w jedynkę i nie wiem, czy jest sens zaczynać od części 2? I w ogóle, czy wymagania sprzętowe nie są zbyt wielkie, jak na mojego lapka (Aspire 5738G, ati mobility radeon 4570(512), Intel core duo T6600(2,2 GHz), 4 Gb ram)

- NFS Shift - ale nie wiem, czy nie lepiej kupić GRiDA, o którym marzę już chyba z 1000 lat, a zamiast NFSa inną grę. Wiem, że wyjdzie drożej, ale jednak gra chyba lepsza. I w ogóle, czy wymagania sprzętowe nie są zbyt wielkie, jak na mojego lapka (Aspire 5738G, ati mobility radeon 4570(512), Intel core duo T6600(2,2 GHz), 4 Gb ram)

- czy może Crysis Warhead? No nie wiem...

Proszę o podpowiedzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mojemu głupiemu szczęściu promocja ea kończy się 22 sierpnia (dzisiaj).

Co doradzacie kupić z tych gier (max.2) :

Left 4 Dead 2, the Orange Box, Cod 4.

Jestem trochę wku... eee zdenerwowany i zniesmaczony końcem promocji :/. Chociaż żeby była do środy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień mój kolega obchodzi 16 urodziny, chcę kupić mu jakąś gierkę do 50 zł (wliczając jeszcze w to koszt słodyczy wyjdzie z 70 zł więc, wcale ubogiego prezentu nie będzie miał), on lubi gry w stylu:

-Sacred

-Diablo I i II

-Assasin's Creed

-Prototype

-Kane & Lynch

-Fallout I, II, III

itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight jest za 60zł, a nie za 40. Jak do 50zł to może spróbuj Mass Effect 2? "Dość" podobne do Fallouta. Dodatkowo jest promocja 2 gry w cenie 1 na EA Classics, to dasz mu drugą grę za 50zł (np. Dragon Age: Początek), albo do siebie weźmiesz coś fajnego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień mój kolega obchodzi 16 urodziny, chcę kupić mu jakąś gierkę do 50 zł (wliczając jeszcze w to koszt słodyczy wyjdzie z 70 zł więc, wcale ubogiego prezentu nie będzie miał), on lubi gry w stylu:

-Sacred

-Diablo I i II

-Assasin's Creed(...)

Jak lubi Assassin's Creeda, to możliwe, że może mu się spodobać seria Prince of Persia. Jedna z jej części- 2 Trony- siedzi obecnie w PKK za 30 zł.

Torchlight jest za 60zł, a nie za 40.

Torchlight jest za 70zł, a nie 60.

Szukam jakiegoś singlowego FPSa wydanego od 2005 - 2009. W które gry już grałem można zobaczyć w mojej sygnaturce z xfire

Co powiesz na Preya? Singlowy fps wydany w 2006 r. i siedział w starej Kolekcji Klasyki. Teraz może w sklepach nie można znaleźć, ale na allegro znalazłem takie coś: http://allegro.pl/item1163917035_bc_prey_k...owej_cenie.html. Także może być Bioshock z koncówki 2007 siedzący aktualnie w nowszej edycji tej samej serii. Ewentualnie jak zalicza się gra z botami, to może być Unreal Tournament 3, również z końca 2007 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Skoro lubi shoter'y z opcją krycia się za osłonami i szybką akcją tą Ja bym ci polecił R6Vegas2, super giera, spodoba mu się na pewno, jest w serii Ubisoft Exclusive za 45, a jak mu się spodoba na te 200% to sobie za 15 kupi pierwszą cześć i będzie miał komplet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę kupował z kolegą na spółkę dwie gry z promocji w ea classic, podzielimy się kosztami, tak, że każdy z nas zapłaci połowę ceny i każdy weźmie jedną grę.

I nie wiem co wybrać. Lubie przede wszystkim fps'y, od czasu do czasu też rpg lub wyścigi.

Zastanawiam się nad Mass Effect 2 i Dragon Age.

Z tym, że w ME1 nie grałem, a DA odstrasza mnie czasem grania, bo zaczyna się rok szkolny i dużo go nie będę miał. :ohmy:

Jest jeszcze NFS: Shift, ale nie wiem, czy nie przerośnie mnie poziom trudności.

Proszę o podanie mi jakiejś dobrej propozycji z ea classic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...