Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Napisz może jaki ten Twój kolega ma komputer (skąd mamy wiedzieć, czy zaproponowane przez nas gry ruszą na kompie Twojego kolegi...) I podaj limit cenowy, a także czy to ma być jedna gra, czy kilka tytułów.. A także, czy preferujesz zakupy przez internet, czy mamy poszukać czegoś w jakimś tradycyjnym sklepie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ro442 - bierz oba, a się nie zawiedziesz. A jeśli bierzesz tylko jedną, to bierz Empire: TW. Jest "obszerniejsze".:D

ja bym wzioł oba poniewasz karzda gra jest troche ina :huh: :huh: :huh:

A Tobie niech ktoś sprezentuje słownik ortograficzny - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Za trzy tygodnie mam urodziny, i chciałbym sobie sprawić prezent w formie jakiejś nowszej gry, i tutaj pytanie.

Mam aktualnie 50ZŁ, dodać do tego też jakieś obniżki, możecie coś polecić ? Myślałem nad Dragon Age, Mass Effect lub Battlefield Bad Company 2. Ale to raczej w grę nie wchodzi, to prosiłbym o jakieś tytuły z platynowej kolekcji lub coś takiego. To musi być FPS lub RTS z góry dziękuje i przepraszam za narzekanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spriggs - jeśli FPS to weź sobie CoD 4, ja kupiłem w sklepie za 50zł.:)

A jeśli RTS to weź sobie Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2.:) Mój kumpel w to cały czas gra.:D Też 50zł kosztuje...

Możesz też wybrać to, co proponuje kolega wyżej... :P

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A ja bym proponował:

- Fallout 3 - Edycja Kolekcjonerska za 60 zł. - gramer.pl - śpiesz się bo towar na wyczerpaniu!

Sam miałem dylemat ale za namową kolegów forumowiczów wybrałem F3 i jestem wniebowzięty.dziś zainstalowałem tylko żeby sprawdzić jak się gra, a jutro będzie dłuższe posiedzenie, na razie jestem dopiero w queście gdzie wychodzę z krypty.Gra wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!do tego świetny art...., figurka valt-boy'a - wspaniała zresztą - i płyta z materiałami dodatkowymi do której nawet na razie nie zaglądałem, a ten kuferek - rozkosz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba odpowiedni temat do rozwiązania mojego problemu. Ostatnio naszła mnie chęć na zakup orginalnej gry z dobrym trybem multi. Niewiem tylko którą kupić BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 czy CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 2. Czy mogli byście mi pomóc w dokonaniu wyboru i czy na internecie Orange Freedom 512kb/s będe mógł swobodnie grać w trybie multi w obu grach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja i tak na 1 miejscu poleciłbym Ci COD 4: MW, oczywiście jeśli już ją posiadasz to zakup MW2 będzie świetną inwestycją bo jeśli 1 ci się podobała to grając w 2 będziesz wniebowzięty.Z kolei BC2 również jest świetnym FPS'em lecz mimo wspaniałej, szalonej i szalenie efektownej destrukcji polecam Ci MW2, choć BC2 i tak jest obowiązkiem posiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ps3 to bardzo polecam Trylogie God of war za 320 zl

Każda część przerobiona jest do hd, oraz płynnej animacji 60 klatek na sekunde.

Do tego trofea, oraz kilka tygodni rozrywki :)

Z pc to bardzo bym polecił grida.

Mnie wciągnął na CAŁY miesiąc :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba odpowiedni temat do rozwiązania mojego problemu. Ostatnio naszła mnie chęć na zakup orginalnej gry z dobrym trybem multi. Niewiem tylko którą kupić BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 czy CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 2. Czy mogli byście mi pomóc w dokonaniu wyboru i czy na internecie Orange Freedom 512kb/s będe mógł swobodnie grać w trybie multi w obu grach ?

hmmmm..... Polecałbym ci Bad Company 2 . CoD MW 2 ma słaby tryb multi (brak dedykowanych serverów) . http://www.speedtest.pl/ - sprawdź prędkość wysyłania , od tego głównie zależy czy będziesz miał lagi , chociaż jeśli trafisz na dobrego serva nie powinieneś mieć żadnych problemów :)

Ps. CoD MW ma bardzo dobry tryb multi , a kosztuje taniej niż Bad Company 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił tak:

RPG - Risen/ Wiedźmin

FPS/Akcja - Battllefield Bad Company 2/ Call of Duty Modern Warfare 2

Zręcznościowe - Prince of Persia/ Rayman 3 ( bardziej dla zdieci )

Survivall Horror - Resident Evil 4/5

Przygodowe - Penumbra Antologia ( choć sprowadza się też do akcji i survival horror )

No i CDA dla informacji o grach i czytania :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

W moje ręce trafiła kolekcjonerka Fallouta 3.Bardzo fajne gadżety, po instalacji pograłem z pół godziny tak aby tylko Ją wypróbować, dziś pograłem trochę dłużej - jestem w Megatonie i mam zamiar iść do takiego gościa po inf. na temat mojego ojca - sorry że zapomniałem jak się nazywa ale sporo ,,gadek" przeklikałem - ocz. nie wszystkie i obiecuję że to się zmieni.Ale przejdźmy do konkretów, bez owijania w bawełną Fallout 3 to wspaniała gra, jutro zabieram się na dłuższe posiedzenie, a raczej bardziej niż dłuższe.I mam pytanie, polećcie jakieś inne, dobre gry bardzo podobne do F3.Patrzyłem dodatki i prezentują się okazale, ale co one oferują?Czy jest to tak jakby kontynuacja ,,kampanii" czy raczej odrębne hist.?jeśli chodzi mi dość dobrze F3 to czy one również będą tak samo działać?A i czy te dodatki działają na zasadzie że ,,tworzę skrót na pulpicie" i je się tak uruchamia czy ładują się z grą F3 i żeby z nich korzystać trzeba najpierw udać się do odp. lokacji?Podajcie również - oprócz dodatków, inf. o nich - tytuły jakiś innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo urodziny to muszę pomyśleć o wykorzystaniu kasy. Starsi nie chcą kupić (za moją kasę) motor to kasę przeznaczę na gry :P

Po 1 lubię FPS'y , gry podobne do AC/PoP (mam tylko 1 cześć PoP) i w miarę strategię , lubię też bijatyki (mam tylko z CDA)

Mam CoD2 CoD4 MW2 i BC2 i Wiedzmina

Po2 sprzęt:

Procek : ADM Athlon 64 processor 3800+ MMX , 3Dnow~2,4Ghz

Ram: 3GB

Karta: NVIDIA GeForce 7600 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem mialem w poniedzialek urodziny i chce sobie kupic gre ale nie wiem jaka wybrac to moje wybrane:

Władca Pierścieni:Podbój

Saint Row 2

Ojciec Chrzesny 2 . opiszcie co wam sie w nich podoba a co nie

moze cie tez podac swoje propozycje.Lubie RPG ,podobne do gta i strategie

Cena do 50 60 ZŁ(ostatnio zaszalałem)

a i co sie bardziej liczy karta czy RAM??? mam kompa od niedawna.

bo karte mam 8800 a RAM 1 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2

Gra o wieeeeele bardziej rozbudowana niż GTA:SA. Czy w GTA:SA da się latać po mieście facetem z wielgachnymi piersiami ? Nie ? A wiesz ile to daje radochy ? Dużo... ;) Do tego jest tanie. W TopSeller płacisz 40 zł ;) Na allegro.pl pewnie mniej. Polecam ci tą grę z całego serca - przeszedłem ją 4 razy ;)

Edytowano przez skisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...