Skocz do zawartości

Rozwiązany: Assassins Creed - Przeprowadzka


Remus1988

Polecane posty

Hejka.

Mam malutkie pytanie.

Dostałem nowy sprzęt komputerowy i planuję  przenieść dane z komputera A na komputer B.

Pytanie jest następujące.

Czy jeśli zainstaluję AC na komputer B, a na komputerze A są zapisane dane stany zapisu to muszę wszystko zaczynać od nowa, czy wystarczy tylko przenieść zapisy z komputera  B do komputera A?

Czy nie muszę tego robić, bo zapisy są w systemie uplay?

I jeszcze jedno.

Na komputerze A mam zapisy z serii SF w systemie GFWL, gdy zainstaluję bijatyki do komputera B, to muszę przenosić dane z A do B czy nie ma takiej potrzeby?

Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale, jeśli złym prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SFxT to w skrócie Street Fighter x Tekken, a druga to Super Street Fighter IV Arcade Edithion

Teraz już się pogubiłem usługa została zamknięta, mam tam dwa konta i  jeśli zainstaluję bijatyki to muszę się logować z dwóch kont czy będę jako offline?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się logować do usługi Games for Windows Live, żeby grać w grę. Jeśli natomiast chcesz grać przez internet, to musisz być zalogowany. Ale jako że ta usługa jest wyłączona, to chyba po prostu multiplayer w grach, które korzystają z GfWL jest niedostępny.

W każdym razie znalazłem w internecie, że savy do Street Fighter x Tekken powinny się znajdować w 

C:\Użytkownicy\(NAZWA UŻYTKOWNIKA)\Moje dokumenty\CAPCOM\SFTK\savedata\

Jako że wydawcą Street Fighter IV Arcade Edition też jest CAPCOM, to gdzieś tam też powinien być katalog z save'ami.

Games for Windows Live pozwalało grać przez internet. Nie wiem, czy trzymało też zapisy na serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy jeszcze raz.

Na nowym komputerze instaluję bijatyki i usługę, która została zamknięta i jak zainstaluję to wszystko, bo mi niezależny na mutli, przeczytałem,gdzieś,że w Super Street Fighter IV Arcade Edithion bez logowania do usługi, dostajemy okrojone postacie.

Czyli nie muszę kopiować savów ze starego komputera?

Wybacz,że zasypuję ciebie pytaniami, bo muszę wiedzieć za co mam się zabrać najpierw zanim się podłączy nowy PC.

Jeszcze jedno pytanie

Gdzie są zapisane savy z serii Lego o Harrym Potterze, szukałem wzdłuż i wrzesz i nie znalazłem odpowiedniego katalogu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz zaczynać gier od zera, to musisz skopiować savy z komputera A na komputer B. Jeśli chcesz grać od zera, to po prostu zainstaluj grę i po problemie. Games for Windows Live instaluje się chyba automatycznie, jeśli instalujesz z płyty z grą. Kiedy jeszcze działała ta usługa, to po uruchomieniu gry wyskakiwało okno GfWL w którym prosiło o wpisanie danych użytkownika albo wybór opcji gry offline. Nie wiem jak jest teraz. Ale podejrzewam, że nadal jakby co można wybrać grę offline (czyli żeby nie łączył się z internetem itp.).

W internecie piszą, że savy do gier Lego Harry Potter są w katalogu:

C:\Użytkownicy\NAZWA UŻYTKOWNIKA\AppData\Roaming\WB Games\LEGO Harry Potter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę w takim razie nie ma na co czekać i powoli będę zabierał się za kopiowanie. jak coś nie uda to proszę o nie zamykanie tematu.

P.S

Czy steam i gry w usłudze steam muszą być na dysku C?

Czy Steam na dysku C a gra na innym dysku czy nie będzie komplikacji?

Brat mi zapewniał,że nowy PC ma ogromną pamięć.

Tylko to mi jeszcze powiedz.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Remus1988 napisał:

Czy steam i gry w usłudze steam muszą być na dysku C?

Nie.

2 minuty temu, Remus1988 napisał:

Czy Steam na dysku C a gra na innym dysku czy nie będzie komplikacji?

Nie będzie żadnego problemu. Sam mam Steama na jednym dysku, a gry ze Steama instaluję na drugim dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że post pod postem.

Jestem już po przeprowadzce i tak jak mówiłeś cała seria AC bez włożenia płytki , bez kopiowania savów wszystko ładnie śmiga, jeszcze muszę sprawdzić tą usługę GFWL, ale na razie mam problemy natury technicznej(zepsuł mi się stary pc) i co, najgorsze mój pendrive z moimi danymi też przestał działać jak, należy i nie mogę nic odzyskać z pendriva ani ze starego pc.

Proszę moderatora o definitywne zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...