Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

Gdzie? na górze na statku? Bo nigdzie go nie widzę i na pewno nie mam w ekwipunku. A i w statku na wesoło i na smutno gadają coś o jakiejś magicznej chmurze, że jej nie widać. Nic już z tego nie rozumiem, chyba robię wszystko tak jak powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w wieży, zbieram mózgi. Doszłam do miejsca gdzie mam po obu stronach drzwi, za jednymi jest mózg(tylko nie wiem jak tam wleźć), a drugie podświetlają mi się na niebiesko, ale też nie mogę w nie wejść. Jak się tam dostać. W suficie tych pokoi widzę dziury, ale jak się dostać na górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

zacząłem grać w Psychonauts krzyżyk na mapce zaprowadził, mnie do jakiegoś opuszczonego obozu.W tle słyszę płacze jakiegoś dziecka skakałem po drzewach chodziłem po okolicy ale nie wiem co mam, tam robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie misji Waterloo w umyśle Bonaparte.

1. Jak mam zbudowac mosty?

2. Z pola zebrałem wszystkie ślimaki, ale gdy ide do kolesia w pokazuje mi puste pole (pokazuje tak samo, jak przed zebraniem ślimaków) mimo iz nic juz tam nie ma ;p

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edhelred

Aby zbudować mosty musisz stać się duży i przesunąć pionek z kolesiem (tym co ściągnąłeś u niego ludzi z dachu) do zburzonego mostu. Wówczas powinien sam wybudować most,

Jeśli zebrałeś wszystkie ślimaki, to powinien ci się pojawić pionek ze ślimakami w koszyku, musisz przesunąć go obok chaty tego gościa.

A ja mam pytanie jak pokonać czołg z Oleandrem. Wokół niego kręcą się kamienie i jakieś deski, porozwalałam wszystkie kamienie i co dalej? Wie ktoś może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem już misje z Bonaparte, Edgarem i z tą babką w teatrze. Przebrałem się za Lobo i taki koleś wpuścił mnie do windy. Jestem teraz w jakimś wariatkowie pełnym pierdzących szczurów :) . CO jakiś czas widzę jakąś postac, która się kryje i ucieka przede mną. Co mam robic? Proszę o podpowiedź :] :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gra w niektórych momentach potrafi doprowadzić do szału. Zatrzymałem się na etapie, w którym biegamy za małym Oleandrem. Ok, trzy pierwsze złapania królika zaliczyłem, dalej są takie małe okrągłe platformy, skacze po nich na taką większą, i z przodu rzuca we mnie nożami pajac. W za nic nie mogę ruszyć dalej, nie mam pojęcia gdzie dalej skoczyć, bo kamera jest głupio ustawiona. Z dziesięć razy próbowałem wskoczyć z niewidzialnością na platformę z tym pajacem, ale nie daje rady z niej skoczyć gdzieś dalej... No i etap od początku, bo potwory biją Oleandra... Grrrr... Mam ochotę zabić bachora i tego jego królika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem. Jestem po Basic Braining, na początku. Sasha dał mi jakiś guzik, który z początku trzymałem w dłoni. Chodziłem sobie po obozie i odkrywałem ciekawostki, przedmioty i ukryte lokacje, aż w końcu dotarłem do GPC. Uwolniłem zamkniętego dzieciaka i odkryłem miejsce, do którego mam włożyć (zapewne) guzik, który dostałem. Problem w tym, że guzika już w ręku nie mam i nie wiem, jak go wyjąć lub użyć w tym miejscu. Pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...